18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Biologiczna bzdura 2017 - Nominacja

voidinfinity • 2017-04-12, 14:51
Jaki koń jest każdy widzi.



I kolejna nominacja w A.D 2017 :amused:

mibcadet

2017-04-12, 16:37
Ekhm kłusownictwo, a legalne polowania to odrębne tematy... Może w legalnych są nadużycia itd, nie wiem - nie poluję i nie bronię nikogo. Ale jak się przyczepić tak dosłownie to legalne polowanie ma na celu regulację bytności zwierzyny dzikiej tak aby nie zawadzała uprawom itd, przynajmniej w założeniu ma to jakiś większy sens. A kłusowników jebie to czy wybiją dany gatunek byle szybko zarobić.

~Velture

2017-04-12, 17:42
Dalej czekam na źródło cytatu.

pie**olę typa równo ale jak już cos wrzucasz na kogoś to dawaj źródło bo na tej samej zasadzie można doj***ć cytat do każdego.

liana

2017-04-12, 17:44
To minister degradacji środowiska nie ochrony.

_R...........s_

2017-04-12, 18:09
Nie rozumiem w czym macie problem. Przecież pan specjalista minister i kłusownik w jednej osobie (bo myśliwym nie można nazwać kogoś, kto strzela do zwierząt wypychanych z klatek), po prostu chciał zachować się uczciwie i przyznać że ch*ja wie o przyrodzie i zagrożonych gatunkach.

Nie róbcie paranoi, kto by k***a oczekiwał wiedzy przyrodniczej od ministra środowiska.

Ni...........ny

2017-04-12, 18:38
Velture napisał/a:

Dalej czekam na źródło cytatu.

pie**olę typa równo ale jak już cos wrzucasz na kogoś to dawaj źródło bo na tej samej zasadzie można doj***ć cytat do każdego.



Proszę, tu Fakt pisze o tym, streszczając wywiad Szyszki dla Gazety Polskiej

A tu masz link do tego wywiadu

ellsworth

2017-04-12, 21:13
No, k***a bez jaj! Po prostu bez jaj! Prze sk***ysyn. Te ch*je jak juz stracą władzę to pójdą siedzieć do końca swych dni. Wszyscy co do jednego. Nie będzie żadnego drugiego okrągłego stołu po skończeniu rządów pisobolszewii. Nie będzie żadnej grubej kreski. Pozamyka się ich wszystkich bez litości. Każdego sk***ysyna, który popiera tą chorą dyktaturę.

Ma...........ke

2017-04-12, 21:17
@Niezwyciężony
Prusy Książęce w 1740 nie były częścią Polski.

Ni...........ny

2017-04-12, 21:43
@Maupajoke wiem :ok:

piotrek_poldek

2017-04-12, 22:31
Ciekawe kto ma rację. Profesor nauk leśnych, który prowadził katedrę na SGGW, zasiadał w Polskiej Akademii Nauk.
Czy banda oszołomów z forum sadistica, którzy ostatni raz byli w lesie, jak ich ojciec tam w worku zostawił?
Szyszko to zajebisty minister, a za tą ustawę o wycince drzew powinno mu się pomnik postawić.

Nihilista

2017-04-12, 22:33
Co z tego, że w Polsce nie wytłukliśmy zbyt wielu gatunków, czy szyszak mówił o Polsce?
Jeśli chodzi o zwierzaki wybite do cna, na myśl przychodzi mi gołąb wędrowny. Miliardy ptaków w hameryce zaj***li, zostawili trzy sztuki, które i tak w końcu zdechły.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Go%C5%82%C4%85b_w%C4%99drowny

@up Z ciebie to jest niezły oszołom, wujka bronisz? Pomnik pewnie drewniany byś mu chciał postawić?

SanicHegehog

2017-04-12, 22:43
piotrek_poldek napisał/a:

Ciekawe kto ma rację. Profesor nauk leśnych, który prowadził katedrę na SGGW, zasiadał w Polskiej Akademii Nauk.
Czy banda oszołomów z forum sadistica, którzy ostatni raz byli w lesie, jak ich ojciec tam w worku zostawił?


Popatrz na tą p*zdę pawłowicz (celowo z małej), pozbieraj jej tytuły, stołki na jakich dupę grzała i z pełną powagą powiedz, że "tytuł i obejmowane stanowisko stanowi o wartości człowieka". Jeśli jakimś cudem zdołasz to zrobić, to nadajesz się do wycięcia razem z tymi drzewami (w dupie mam samą ustawę, bo mnie ona nie dotyczy).

Rinko

2017-04-12, 22:54
Tak na szybko:

Emu czarne
Emu małe
Antylopowiec modry
Zebra kwagga

tranzystor

2017-04-12, 23:19
voidinfinity napisał/a:

Jaki koń jest każdy widzi.




Szyszko to typowy przedstawiciel PiSowskich intelektualistów.

Polnischefuhrer

2017-04-12, 23:42
Polowanie to nie kłusownictwo, jeżeli gatunek był na wymarciu to i by bez pomocy człowieka wymarł. Choć w dawnych czasach kiedy polowanie i kłusownictwo było tym samym, to faktycznie mogły wymrzeć jakieś gatunki z powodu ludzkiej niewiedzy.