18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bierny palacz

~Angel • 2016-05-17, 18:03
Zgaś tego papierocha bo mi dym do domu leci a w nim małe dziecko śpi.
Nie?


Ar...........ch

2016-05-18, 09:51
orisuniek napisał/a:



Wolnoć Tomku w swoim domku :lol:



Z cyklu: gówno wiem, ale się wypowiem.

Jeżeli mieszkasz na terenie oddalonym od innych, to w pewnym sensie tak. Jeżeli masz sąsiada tuż za płotem, ściana w ścianę, okno w okno, drzwi w drzwi, czy to blok czy bliźniak albo inne budynki:

immisja

- pośrednia
- bezpośrednia

Poczytaj sobie, Tomuś.

SzTKPch

2016-05-18, 11:13
papierosy są do dupy :sraka:

rapidu

2016-05-18, 11:23
Kamil3l napisał/a:

@ rapidu
dobra bo się podnieciłeś. Jara w ogrodzie do ch*ja. Gdzie ma na fajke iść? Może wyjechać za miasto? Jak temu patusowi nie pasuje to niech sobie domek wolnostojący kupi.



niech jara u siebie w lepiance i zamknie drzwi - jara się jaraniem - to niech sam wdycha.... proste jak r*chanie....

defcon1

2016-05-18, 12:26
w normalnym kraju jakby mi gościu tak wszedł do ogródka to bym wyjął magnuma i oddał ostrzegawczy strzał między oczy

Ar2Ti2

2016-05-18, 16:00
Może jakby ładnie poprosił, gdyby to jednak nie zadziałało to szmata dostałaby wodą ze szlaufa w ryj i na tym by się zakończyło. Gdyby ktoś w taki sposób potraktował mnie kiedy proszę, bo dymi na dziecko to napie**oliłbym nawet babie.

suchy945

2016-05-18, 20:24
Ar2Ti2 napisał/a:

Może jakby ładnie poprosił, gdyby to jednak nie zadziałało to szmata dostałaby wodą ze szlaufa w ryj i na tym by się zakończyło. Gdyby ktoś w taki sposób potraktował mnie kiedy proszę, bo dymi na dziecko to napie**oliłbym nawet babie.


to zamknij okno albo gtfo do sąsiedniego miasta.