18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Biedny piesek, gdzieś w Chojnicach

rqs • 2018-08-17, 13:03


Tutaj opis akcji

polecam komentarze

T3RMINATOR

2018-08-17, 13:17
Dałbyś opis tutaj bo nie mam żydbuka...

nowynick

2018-08-17, 13:20
moje psy też szczekały natomiast miałem k***a normalne ogrodzenie a nie płotek, przez który taki pies może przeskoczyć i zagryźć dziecko. Może ten gaz wyłączy mu agresora na jakiś czas

Strugi

2018-08-17, 14:05
Bardzo dobrze ! mimo ze lubie psy. Czlowiek idąc publicznym chodnikiem nie powinien sie stresowac i bac jakiegos zj***nego psa

plnlbrt

2018-08-17, 14:23
gazem mu zaj***l na ryj ?

nwonigers

2018-08-17, 14:28
up pewnie tak, a skoro mial go od samego poczatku w rece nie szedl 1 raz ta droga i nie jest to przypadek. gdyby ktos za blisko podszedl do ogrodzenia mialby przej***ne;d

marna

2018-08-17, 15:55
coś te Chojnice aktywne ostatnio na portalu ;)

kszan

2018-08-17, 16:59
Piekny widok, jebac psiarzy. Warto przy sobie nosic gaz na takie scierwa. Jak mozna pozwolic na takie cos i miec potem jakiekolwiek pretensje? To nie rodzi sie samo z siebie, pies potrafi wk***iac pare lat az wkoncu cos w tobie pęka. Najgorsze zjeby to własciciele tego gowna, jak to czytacie - Interesuje mnie jedna rzecz, dlaczego wszysstkich wk***ia do okoła szczekanie twojego psa a ciebie nie? Dlaczego istnieja ludzie ktorym nie przeszkadza całonocny odgłos szczekania tuz pod domem? Wy albo jestescie wszyscy uzaleznieni od lekow nasennych albo tak duzo pijecie ze to szczekanie zlewa wam sie w jeden szum i mozecie normalnie zasnąc. Nie wyobrazam sobie zeby jakis czlowiek mogl bezkarnie przez pare lat co noc wydzierac p*zde. juz w pierwszy dzien zostałby usuniety ze społeczenstwa (wytrzezwialka, psychiatryk, kara finansowa uniemozliwiajaca jedzenie pokarmow)

mygyry

2018-08-17, 17:04
Jak idę z dzieciakiem na plac zabaw to w jednym miejscu też jest taki poj***ny pies, który atakuje płot jak by się mu ch*j wie co robiło i dzieciak się boi a właściciele najwidoczniej mają wyj***ne, bo nigdy nie słyszałem, żeby próbowali go zawołać czy cokolwiek w takim wypadku jak pies tak i właściciele powinni dostać gazem po ryju.

bydarzigol

2018-08-17, 17:10
Gdzie to jest te Chojnice?

wu...........py

2018-08-17, 17:27
kszan napisał/a:

Piekny widok, jebac psiarzy. Warto przy sobie nosic gaz na takie scierwa. Jak mozna pozwolic na takie cos i miec potem jakiekolwiek pretensje? To nie rodzi sie samo z siebie, pies potrafi wk***iac pare lat az wkoncu cos w tobie pęka. Najgorsze zjeby to własciciele tego gowna, jak to czytacie - Interesuje mnie jedna rzecz, dlaczego wszysstkich wk***ia do okoła szczekanie twojego psa a ciebie nie? Dlaczego istnieja ludzie ktorym nie przeszkadza całonocny odgłos szczekania tuz pod domem? Wy albo jestescie wszyscy uzaleznieni od lekow nasennych albo tak duzo pijecie ze to szczekanie zlewa wam sie w jeden szum i mozecie normalnie zasnąc. Nie wyobrazam sobie zeby jakis czlowiek mogl bezkarnie przez pare lat co noc wydzierac p*zde. juz w pierwszy dzien zostałby usuniety ze społeczenstwa (wytrzezwialka, psychiatryk, kara finansowa uniemozliwiajaca jedzenie pokarmow)

ty to naprawde jestes pie**olniety, kazdy pies szczeka, nie kazdy 24/7. wyglada na to ze to Ty jestes tym usunietym ze spoleczenstwa, skoro tutaj szczekasz. psie.

Ca...........on

2018-08-17, 17:39
@up Nie, bezcelowo szczekają tylko psy niewychowane przez głupich właścicieli i takie psy wk***iają normalnych ludzi częstym szczekaniem, a w przypadku nieustannego ujadania powodują naruszenie prawa (immisja).

kszan

2018-08-17, 17:50
@wujekslepy akurat mieszkam przy domkach jednorodzinnych i jest tu od ch*ja kundlów które w nocy same siebie nakręcają, jeden szczeknie to szczekaja wszsytkie k***y a patologiczni wlasciciele jak ty leza pijani na ganku albo maja ch*ja w uszach i sa gluchoniemi.

gabriel0

2018-08-17, 18:26
Szkoda że taki krótki film.