18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Biedny piesek, gdzieś w Chojnicach

rqs • 2018-08-17, 13:03


Tutaj opis akcji

polecam komentarze

kama91

2018-08-18, 02:43
Nert napisał/a:

Fajnie wy tu jesteście poj***ni na tym portalu. [...] Gdyby tak zrobił z moim to do końca życia byłby karmiony sondą. [...]



1. Poj***ni to są obrońcy zwierząt.
2. Gówno byś zrobił.
3. Jeślibyś jednak coś zrobił to niezły pok*** z ciebie, że za sierściucha pójdziesz do kryminału.

nano50

2018-08-18, 07:40
kama91 napisał/a:



1. Poj***ni to są obrońcy zwierząt.
2. Gówno byś zrobił.
3. Jeślibyś jednak coś zrobił to niezły pok*** z ciebie, że za sierściucha pójdziesz do kryminału.



Odezwał się mister pojeb. Za użycie gazu wobec czyjegoś psa, który nie stwarza zagrożenia i jest u siebie na działce nie dość, że dostałbyś solidny wpie**ol, że matka by Cię nie poznała to jeszcze oddałbyś mi parę wypłat w sądzie.

modoc

2018-08-18, 08:01
Lol klawiaturowi napinacze są najlepsi. Kocham takich.

kry.ha

2018-08-18, 15:19
Nejlos napisał/a:

Mój ojciec raz przywiózł kundla mieszańca amstaf plus burek, mama niezadowolona jak tak samo chociaż szczeniak niby zawsze fajny. Był bardzo przyjazny do jakiegoś czasu, jak dorósł to stał się popie**olony i bardzo agresywny. Była sytuacja gdzie sobie siedzę w domu i słyszę że ujada na dworze, nagle przybiega do drzwi balkonowych z zakrwawionym pyskiem, okazało się że to krew jakiegoś złomiarza co chciał zaj***ć nam coś za płotu, rozj***ł mu dłoń. Niby obronił ale też mógł wyskoczyć na kogokolwiek na przykład matkę z dzieckiem. Psy tej rasy są poj***ne i radze uśpić jak mojego. Tłumaczenie że mój wychowany i nie groźny jest poj***ne, bo taki piesek to zwierze które ma instynkty nie do ujarzmienia. Powinno być prawo które nakazuje płacić podatki za psy ras agresywnych.



Jak jesteście rodziną niedouczonych, tępych januszy, to się nie bierzcie nawet za wychowanie kundla. Tępy ch*ju.

Tryper

2018-08-18, 15:51
Szanuję wszystkich antypsiarzy wypowiadających się tutaj.
Ale najbardziej w punkt trafił kszan. Esencja prawdy.

p4nk1

2018-08-18, 18:00
Link do strony pejsbookowej nie działa.

Justynka99

2018-08-18, 21:46
Większość tutaj domyśla sobie różne pierdoły o atakowaniu przez psa, a to gówno prawda. Dobrze wyszkolony pies nawet w przypadku, gdyby ten płot nagle się zdematerializował to nie wyjdzie nawet o metr dalej. Jego zadaniem jest pilnowanie terenu swojego właściciela, jest tej granicy nauczony, a na własnej posesji przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa (ogrodzenie) można sobie trzymać nawet tygrysa jak kogoś stać. Napastnikowi natomiast należy się grzywna, wpie**ol i pokrycie kosztów weterynarza.

kszan

2018-08-18, 22:02
@justynka99 Proste. Na tym portalu wcale ni9e ma filmikow jak psy odgryzaja konczyny przypadkowym przechodniom i nikt nawet nie reaguje bo boi sie o wlasna dupe. Jak cie zlapie taka bestja za morde to bedziesz zalowala ze nie masz ze soba przynajmniej gazu. Lepiej zeby sie pomęczyl pies pare godzin z gazem w oczach niz ktos sie wk***ial zastrzykami na wscieklizne i ewentualnymi obrazeniami - smiercią.

Pan_Diabeł

2018-08-19, 04:21
Próbowałem kulturalnie zagadnąć lecz nie było odzewu. Pies nie zrobił nic niedozwolonego. Płot był wystarczający bo nawet nie próbował go przeskoczyć. Przechodzeń nie był przestraszony (nie odskoczył od płotu, co było by naturalnym odruchem). Wyciągną spokojnie gaz i jebną psu po oczach. Pomijam moralne sk***ienie. Powinien, oficjalnie, odpowiedzieć za znęcanie się nad zwierzętami. Osobiście jednak wolałbym go smarować solą przez długie godziny po pociętym ryju aż by zaczął błagać o możliwość samobójstwa. Życzę wam, najeżdżającym na psa, długiej i bolesnej agonii.

nano50

2018-08-19, 05:13
jarl_odyniec napisał/a:

Próbowałem kulturalnie zagadnąć lecz nie było odzewu. Pies nie zrobił nic niedozwolonego. Płot był wystarczający bo nawet nie próbował go przeskoczyć. Przechodzeń nie był przestraszony (nie odskoczył od płotu, co było by naturalnym odruchem). Wyciągną spokojnie gaz i jebną psu po oczach. Pomijam moralne sk***ienie. Powinien, oficjalnie, odpowiedzieć za znęcanie się nad zwierzętami. Osobiście jednak wolałbym go smarować solą przez długie godziny po pociętym ryju aż by zaczął błagać o możliwość samobójstwa. Życzę wam, najeżdżającym na psa, długiej i bolesnej agonii.



Piwo dla tego Pana! :piwo:

essek

2018-08-19, 10:29
Ja za młodu przechodziłem obok płota sąsiada z małą czeską wiatrówką i j***łem pipirdolonemu psu śrutem 4,5mm w ryj, co tak szczekał i się rzucał.. i wychowałem sqrwysyna, bo potem to mi się ładnie kłaniał.

Justynka99

2018-08-19, 12:16
kszan napisał/a:

@justynka99 Proste. Na tym portalu wcale ni9e ma filmikow jak psy odgryzaja konczyny przypadkowym przechodniom i nikt nawet nie reaguje bo boi sie o wlasna dupe. Jak cie zlapie taka bestja za morde to bedziesz zalowala ze nie masz ze soba przynajmniej gazu. Lepiej zeby sie pomęczyl pies pare godzin z gazem w oczach niz ktos sie wk***ial zastrzykami na wscieklizne i ewentualnymi obrazeniami - smiercią.


To, że część ma właścicieli idiotów to nie usprawiedliwia wyżywania się na psie, który nic złego nie robi i jest prawidłowo zabezpieczony. Skacze wyłącznie na swoim terenie, którego broni, a to jest normalna psia cecha.

banerr

2018-08-19, 16:22
Dobrze pchlarz dostał. Szkoda tylko, że gazem pieprzowym a nie łzawiąco-duszącym. Jak jeżdżę swoim gazem po kaszubskich drogach to nie popuszczę żadnemu wiejskiemu kundlowi, szczególnie tym co próbują łapać za opony.

Ca...........on

2018-08-19, 20:00
@KrwawyEric Przepisy o immisji i pozew cywilny.

@Justynka99 Jesteś tak wypaczona, że nawet nie chce mi się tego komentować. Miejmy nadzieję, że jakiś normalny facet Cię naprostuje, bo jak trafisz z taką mentalnością na badboya, to będzie pranie pyska codziennie.

karakal

2018-08-19, 21:27
Jak tępy właściciel nie potrafi wychować psa, to zrobił to ktoś inny. Brawo dla tego Pana.