18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

BIEDNI LUDZIE ODBIERAJĄ DARY SAMOCHODAMI

hany1995 • 2014-01-01, 11:24
Biedni ludzie odbierają dary w Koszalinie przyjeżdzając samochodami


Sanjizz

2014-01-01, 11:36
żal ci dupę ściska że nie się spóźniłeś??... swoją drogą masz całkowitą racje czyste sk***ysyństwo

"że nie się spóźniłeś" wybaczcie nowy rok :D

bloodwar

2014-01-01, 12:08
W Polsce 3/4 ludzi pobiera zasiłki oraz jednocześnie robi na czarno/za granicą. Rekordem jest mój znajomy, który pobiera niemiecki zasiłek, pracuje w Holandii na czarno, pobiera holenderski zasiłek i dodatkowo bierze 500 zł zasiłku z Polski! A jego "żona" rozwiodła sie z nim żeby dostawać bonusy z MOPSu dla samotnych, bezrobotnych matek, robi na czarno i oczywiście pobiera zasiłeczek :-) Idea państwa opiekuńczego i sprawiedliwości społecznej jest super!

No dobra, już sobie ponarzekaliśmy a teraz sobie poodpoczywajcie bo jutro znowu trzeba do roboty zapie**alać, oddać 40% i więcej swojego dochodu i przelać je na konto j***nych nierobów i kombinatorów.

szymek61

2014-01-01, 12:09
Oni mają fury, a Ty masz telefon z nagrywaniem HD :amused:

picasso1974

2014-01-01, 12:09
samochody też z darów dostali

kronozaur

2014-01-01, 12:13
Dlatego ten cały lewacki socjal powinni zlikwidować w piździec.

Przykład:
Znajomy pracuje na czarno, żona oczywiście tak samo. Zusu nie odprowadzają, dostają pomoc z mopsu na siebie i na dzieciaka. Posiadają dom i mieszkanie w mieście i dwa samochody.


Tak przemawia przeze mnie ból dupy, bo normalny człowiek, który uczciwie pracuje jest w tym kraju r*chany w srake na wszystkie strony.

Kantinflas

2014-01-01, 12:14
Moze nie sa wcale biedni, moze stracili prace i chwilowo maja problemy? Dziwna definicja biednego, bo ma k***a samochod to juz bogacz ? Co do sprawiedliwosci spolecznej, to nigdy jej nie bedzie bo zdecydowana wiekszosc spoleczenstwa to k***y i zlodzieje.

hany1995

2014-01-01, 12:33
Co jak co ale samochód w Polsce utrzymać nie jest łatwo :P P

samolot1993

2014-01-01, 12:53
Jeżeli ma ktoś samochód i z niego korzysta dość często to nie jest wcale taki biedny. Koszt utrzymania samochodu jeśli chodzi o same paliwo mieści się między 300 a 1000zł (oczywiście zależy od samochodu, jego pojemności itp), co często stanowi 1/4, 1/6 zarobków ludzi. Ja osobiście preferuję jazdę komunikacją miejską i bilet miesięczny. Czemu? Bo taniej. Może nie ma dużego komfortu, albo czasami trzeba czekać na ten autobus lub na niego dymać kiedy jedzie wg rozkładu. Do tego czasami wolę się już przejść z buta, bo od tej jazdy to k***a spaść się można, wożenie dupy pod drzwi. A te przykładowo 300zł mam w kieszeni i mogę je wydać na co chcę. A jeśli chodzi o filmik to tak, jakieś zapomogi itp. często, ale nie zawsze otrzymują ludzie którzy nie powinni tego otrzymać. Cóż, to jest życie, to jest Polska

Gu...........99

2014-01-01, 13:50
Znajomy pracuje w Austrii, zarabia dosyć dobrze bo fach w ręku ma. Kupił w zeszłym roku nową Astrę, na ojca, za gotówkę. Żona nie pracuje, pobiera zasiłek czy inną zapomogę, od miasta dostaję kasę na opał, jakieś zasiłki, kilka stów miesięcznie wpadnie- nie dalej jak dwa dni temu chwalił się że dostali chyba 700PLN jakieś zapomogi.. Teraz kombinuje, jak tu wybudować dom, żeby się nikt nie połapał w zamieszaniu i dalej ciągnąc kasę z naszych podatków, w końcu to co dostaje od miasta mógłby przeznaczyć na eko-groszek albo paliwo do auta żony (4 letni Mercedes kupiony na jej mamusię).

Jego niedaleki sąsiad stracił pracę, sam wychowuje dwójkę dzieci i ch*ja dostanie...

Sprawiedliwość k***a...

Czary

2014-01-01, 14:39
k***a, w Wielkiej Brytanii ludzie, ta ludzie, rodziny żyją z zasiłku, ojciec, matka, syn, córka, nie pracują tylko dostają j***ny zasiłek a pod domek stoi 6 aut luksusowych i każdy Ci prosto w twarz powie że ich utrzymuje państwo a oni sobie po prostu żyją normalnie na wszystko ich stać itd. A dorabiają sobie na licytacjach czy sprzedaży jakiś dupereli.. Ale oczywiście w PL musi być wielki ból dupy o takie rzeczy..

DonKamiloos

2014-01-01, 14:54
Przecież to jakieś kapcie po tysiaku.

10...........00

2014-01-01, 15:21
koszalinek koszalinek dwie ulice jeden rynek.

Maxi96

2014-01-01, 15:27
Pragniecie sprawiedliwości widzę, ja jej już dawno nie widziałem. Jednak widać że jeszcze nadzieja została, nadzieja że jest jeszcze gdzieś sprawiedliwość...

Prawda jest taka że żeby przetrwać trzeba być większym skur***** od drugiego.... :-/

zymek123

2014-01-01, 16:41
k***a koszalin, wiadomo pewnie z wiosek j***nych. wieśniacki Białogard pozdrawia