18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

BIEDNI LUDZIE ODBIERAJĄ DARY SAMOCHODAMI

hany1995 • 2014-01-01, 11:24
Biedni ludzie odbierają dary w Koszalinie przyjeżdzając samochodami


crossdressphyxia

2014-01-01, 16:48
Jakby nas rząd w dupę nie dymał, to ludzie by nie musieli brać zasiłków, robić na czarno i dostawać różnego rodzaju zapomogi. Nie dziwię się, że jak człowiek zapie**ala 8 godzin dziennie sześć dni w tygodniu, zapłaci prąd, gaz, opał i luksusem dla niego jest chleb z pasztetową, to k***a w końcu zacznie kombinować, bo na tym chyba polega jakaś tam k***a ewolucja czy coś, że dostosowujemy się do panujących warunków. Czasem bywa tak, że pracodawca za ch*ja nie chce Ci dać umowy, bo nie będzie płacił składek za Ciebie, albo po roku idziesz na Kuronia, Ty się cieszysz bo masz zasiłek i on się cieszy bo ZUS-U nie płaci. Każdy kto twierdzi, że taki ktoś to oszust, nierób i inny ch*j zmieni zdanie jak skończy gimnazjum czy liceum i zacznie sam na siebie łożyć.


Jakby ludzie mieli wybór, to by w ch*ja nie walili. Patriota Idiota- Z przodu honor, z tyłu goła dupa, jak to w pewnym filmie rzekli.

hogg

2014-01-01, 16:50
bloodwar napisał/a:

W Polsce 3/4 ludzi pobiera zasiłki oraz jednocześnie robi na czarno/za granicą. Rekordem jest mój znajomy, który pobiera niemiecki zasiłek, pracuje w Holandii na czarno, pobiera holenderski zasiłek i dodatkowo bierze 500 zł zasiłku z Polski! A jego "żona" rozwiodła sie z nim żeby dostawać bonusy z MOPSu dla samotnych, bezrobotnych matek, robi na czarno i oczywiście pobiera zasiłeczek :-) Idea państwa opiekuńczego i sprawiedliwości społecznej jest super!



Ciekawe ilu Niemców, Holendrów czy np. Norwegów robi w ten sposób? Albo ciekawe ilu Polaków, Rumunów czy np. Bułgarów robi w en sposób?

szczyloo

2014-01-01, 16:51
jak za te liczmy "900 ojro średniej krajowej" to i tak jesteśmy biedaksy, aż angole przyjeżdżają za naszymi szczupłymi panienkami;) swoją drogą samochód to przydatna rzecz czy swój czy wujka stryjka. nie zazdrośćmy, nie szykanujmy. mi niestety przychodziło dary odbierać na Wigry II, ale bez przesady wiaro;)

pucek007

2014-01-01, 16:58
To czym k***a mieli odebrać te dary? Tego jest w ch*j, kiedyś sąsiadce pomogłem to przewieść to tego wp*zdu jest, ale jeden nagra debil puści do neta i wszyscy cisną ludzi za to a nawet nie wiedza czy to ich samochody.

SzaraEminencja

2014-01-01, 17:03
Jak słusznie zauważył kolega wyżej są to auta tanie 1000-2000 zł, co jest zajebistym w ch*j wyznacznikiem bogactwa, normalnie "krezusy j***ne, pewnie nakradli, żeby je kupić, bo uczciwie się nie dorobili na pewno!"

Po drugie, to czym mieli przyjechać po dary, żulerskimi wózkami do wożenia złomu? Czy nie ma możliwości, że np. poprosili kogoś z rodziny czy znajomych o pomoc w zawiezieniu darów do domu? A jeśli nawet są to ich auta, to k***a nie żyjemy na j***nym Kaukazie, żeby nie szło utrzymać j***nego gruchota na użytek rodziny, nie mówie tu o serwisowaniu w ASO, ale k***a bez przesady.

Autor filmiku mało się nie zesrał, cwe* j***ny to on tu jest największą k***ą bo (jeśli też udaje się po dary), jeśli na smartfona go stać to na ch*j mu dary dla biednych.

istanu

2014-01-01, 18:00
chu&ja widac na tym filmiku- by the way sZczesliwgo

rockefeller89

2014-01-01, 18:01
bloodwar napisał/a:

pobiera niemiecki zasiłek



Lepiej go zapytaj jak zrobić, żeby dostać taki zasiłek, a potem napisz o tym poradnik na sadisticu. Piwa gwarantowane. :mrgreen:

kaszcz

2014-01-01, 18:14
bloodwar napisał/a:

W Polsce 3/4 ludzi pobiera zasiłki oraz jednocześnie robi na czarno/za granicą. Rekordem jest mój znajomy, który pobiera niemiecki zasiłek, pracuje w Holandii na czarno, pobiera holenderski zasiłek i dodatkowo bierze 500 zł zasiłku z Polski! A jego "żona" rozwiodła sie z nim żeby dostawać bonusy z MOPSu dla samotnych, bezrobotnych matek, robi na czarno i oczywiście pobiera zasiłeczek :-) Idea państwa opiekuńczego i sprawiedliwości społecznej jest super!
[...]



Za ten komentarz oprócz piwa przyznaję Ci nobla z ekonomi :)

makabrax

2014-01-01, 18:21
no z tym 3/4 to żeś przesadził chyba że chodziło ci o to że 3/4 pobierających zasiłki ;)

no ale prawda jest taka że są ludzie którzy ciężko pracują próbując związać koniec z końcem, dodatkowo opiekując się rodziną to ni ch*ja zasiłku nie dostaną bo średnia na osobę w rodzinie wychodzi mu 355zł, a zasiłek można dostać tylko jak się ma średnią 354,42zł i ch*j
a ci co wiedzą jak kombinować to mają wszystkie przepisy, zapisy, odpisy, spisy i inne ch*jstwa na pamięć oblatane bo drenują to jak się da, potem drogie autko, domek ładny z ogródkiem, a tak to nieszczęśliwa porzucona kobieta z dwójką dzieci, mieszkająca w 10 osób w M3 i przymierająca głodem, ch*j że jak przychodzi składać wnioski to podjeżdża mesiem, tipsy, solara, fryzura odj***na, makijaż jak na imprezę i pachnąca drogimi perfumami...

zincum

2014-01-01, 19:24
bloodwar napisał/a:

W Polsce 3/4 ludzi pobiera zasiłki oraz jednocześnie robi na czarno/za granicą. Rekordem jest mój znajomy, który pobiera niemiecki zasiłek, pracuje w Holandii na czarno, pobiera holenderski zasiłek i dodatkowo bierze 500 zł zasiłku z Polski! A jego "żona" rozwiodła sie z nim żeby dostawać bonusy z MOPSu dla samotnych, bezrobotnych matek, robi na czarno i oczywiście pobiera zasiłeczek :-) Idea państwa opiekuńczego i sprawiedliwości społecznej jest super!



3/4? Już ciebie zaczynałem szanować ale chyba znowu się naj***łeś i pie**olisz głupoty. Najpierw k***a sprawdź komu i na ile przysługuje zasiłek dla bezrobotnych. Chcesz mi wmówić, że zapie**ala na każde wezwanie? I to mu się niby opłaca? MOPS owszem, ale też trzeba spełnić warunki. To, że masz znajomych ch*jowych to akurat nie powód do chwalenia się.

Siedzisz ch*j wie gdzie i będziesz pie**olił jak jest w Polsce? k***a, pokory trochę. A jak chcesz jakiś pijacki bełkot przedstawiać jako prawdy objawione, zmień forum.

Arturroant

2014-01-01, 19:50
spoko spoko to sąsiedzi tych biednych z nimi po dary przyjechali
:D

kroplowa

2014-01-01, 19:53
@bloodwar, to Ty nie byłeś za komunizmem?

squorpion

2014-01-01, 19:54
jak niby wyobrażasz sobie życie bez samochodu??
to że ktoś bierze zasiłek nie oznacza ze nie ma pracy
jeśli w 4 osobowej rodzinie jedna osoba pracuje za najniższą krajową to zasiłek sie należy, a np nieby jak ta osoba ma dojechać do tej pracy? poza tym jakoś nie widze jakichś super samochodów na twoim filmie, jeśli ktoś pracuje na czarno i pobiera zasiłek to nie można go nazwać nierobem, po prostu każdy orze jak może, wiadomo jak jest w polsce, jak ci jest dobrze to sobie żyj jak żyjesz a jak nie to coś z tym zrób

makabrax

2014-01-01, 20:35
squorpion napisał/a:

jeśli ktoś pracuje na czarno i pobiera zasiłek to nie można go nazwać nierobem, po prostu każdy orze jak może, wiadomo jak jest w polsce, jak ci jest dobrze to sobie żyj jak żyjesz a jak nie to coś z tym zrób



i nie widzisz w tym całkowicie nic złego? nie rozumiesz że taka osoba nie okrada państwa tylko okrada ciebie, podpie**ala pieniądze które równie dobrze ty możesz dostać do wypłaty, bo gdyby uj***ć dany zasiłek to niepotrzebna by była na niego składka...

Fa...........um

2014-01-01, 22:11
Dlatego te wszystkie zasrane zasiłki trzeba wyj***ć w p*zdu! Pieniądze i władza w ręce pracujących! Na pohybel nierobom i pobierającym zasiłki sk***ielom!