18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

BIEDNI LUDZIE ODBIERAJĄ DARY SAMOCHODAMI

hany1995 • 2014-01-01, 11:24
Biedni ludzie odbierają dary w Koszalinie przyjeżdzając samochodami


zincum

2014-01-01, 22:52
Jesteś debilem. Ile razy jeszcze chcesz to udowodnić? Czy ty ch*ju tępy nie widzisz, że niczym się nie różnisz od tych, co do obozów koncentracyjnych ludzi wpędzali? Kim ty k***a jesteś, ileś zapłacił podatków ciulu?

sp***alaj, żeby w NFZ takiego ch*ja odnotowali. Żebyś ch*ju zapłacił 899 euro za pierwszą wizytę z bolącym zębem (w perspektywie jeszcze 3). Wtedy poczujesz swój korwinizm ćwoku. ch*j strzeli te twoje zarobki za jednego zęba.

Ra...........21

2014-01-02, 00:04
To nie żadni lewacy a polska prawica głosująca na PiS. Tak to już u nas jest. Na mordzie tekścik "precz z komuną" a w sercu socjał.

A ty ZINCUM tępaku, gdybyś zamiast smaru na mordzie miał olej w głowie to byś wiedział, że pieniądz się wypracowuje a nie dostaje.

Fa...........um

2014-01-02, 08:40
zincum napisał/a:

Jesteś debilem. Ile razy jeszcze chcesz to udowodnić? Czy ty ch*ju tępy nie widzisz, że niczym się nie różnisz od tych, co do obozów koncentracyjnych ludzi wpędzali? Kim ty k***a jesteś, ileś zapłacił podatków ciulu?

sp***alaj, żeby w NFZ takiego ch*ja odnotowali. Żebyś ch*ju zapłacił 899 euro za pierwszą wizytę z bolącym zębem (w perspektywie jeszcze 3). Wtedy poczujesz swój korwinizm ćwoku. ch*j strzeli te twoje zarobki za jednego zęba.



Czekam tylko aż cię moderator spuści w klopie. Tam będziesz na swoim miejscu z rodziną i znajomymi.

makabrax

2014-01-02, 14:39
zincum napisał/a:

sp***alaj, żeby w NFZ takiego ch*ja odnotowali. Żebyś ch*ju zapłacił 899 euro za pierwszą wizytę z bolącym zębem (w perspektywie jeszcze 3). Wtedy poczujesz swój korwinizm ćwoku. ch*j strzeli te twoje zarobki za jednego zęba.



bo w Polsce wizyty u dentysty są darmowe, szczególnie te z bolącym zębem :D
jak nie masz kasy to nie wydajesz 3,6tys euro (wg twojej kwoty) na leczenie jednego zęba tylko go wyrywasz i koniec historii

i jeszcze co do twojego NFZ, poszedłem w listopadzie do przychodni po raz pierwszy od 3ch lat, mówię że chciałbym też badanie krwi i skierowanie do specjalisty, a ona mi że nie może mi dać bo oni już nie mają funduszy, zapytałem się grzecznie żeby mi w takim razie powiedziała na kogo wypisali moje gwarantowane świadczenia za które odprowadzam składki, widziała że zaraz zacznę robić awanturę więc z łaską wypisała mi skierowanie... i tak k***a wygląda darmowa służba zdrowia...