18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Biblia i Abelard Giza

Szaman4321 • 2016-02-13, 21:02
Niezły skecz na temat biblii w wykonaniu Abelarda Gizy :lol:

evu1

2016-02-14, 20:32
Boże, k***a. Czy tylko ja uważam, że to jest kiepskie?

iamthelaw

2016-02-15, 10:55
DiGżi91 napisał/a:

Widzę, że dyskusja nader burzliwa, więc i ja dodam coś od siebie: po co sobie skakać do gardeł z powodu wiary/ niewiary ?? Ktoś mówi, że święte dla danej religii księgi to stek bzdur. OK, ale tak samo ja mogę wywnioskować, że manifest komunistyczny nie mógł powstać na trzeźwo, a kapitał k. marksa nadaje się tylko do spuszczenia w kiblu. A tak swoją drogą, to ateizm zabił więcej osób niż wszystkie inne religie razem wzięte. To nie jest złośliwość, ale fakt. Tyle, że w przeciwieństwie do np. katolicyzmu ŻADEN przedstawiciel ateizmu nie przeprosił za zbrodnie w imię tej ideologii. A p. Gizie życzę, żeby nie musiał spieprzać z kraju przed imigrantem uzbrojonym w maczetę albo AK47.
@iamthelaw
skąd masz takie dane ? Wychodzi na to, że panowie w czerni wysysają więcej kasy niż ZUS. Widać po twoim stylu pisania, że nienawidzisz KK. Tylko skoro uważasz, że nie ma czegoś takiego jak Bóg, to po co z Nim walczysz ? Nie lepiej zająć się czymś pożyteczniejszym ?



Podaj mi dane odnośnie liczby ludzi zabitej z powodu ateizmu.
A ja przedstawię ci liczbę zabitych z powodu religii (oczywiście orientacyjnie).
Walczę nie z kościołem tylko z przeżeraniem pieniędzy, i z układaniem prawa przez pedałów w kieckach.

janlew

2016-02-15, 18:54
iamthelaw napisał/a:



Podaj mi dane odnośnie liczby ludzi zabitej z powodu ateizmu.
A ja przedstawię ci liczbę zabitych z powodu religii (oczywiście orientacyjnie).
Walczę nie z kościołem tylko z przeżeraniem pieniędzy, i z układaniem prawa przez pedałów w kieckach.



Człowieku z ch..em się rozumem zamieniłeś? Masz ateistyczne gówno made in Marks. Filar dzisiejszego UE.
- Lenin i bolszewicy - dziesiątki milionów
- Pol Pot
- Mao
- Hitler też za tym gównem szedł nie w obronie Chrześcijaństwa.
Razem to będą setki milionów. Jak ty w ogóle chcesz bronić ateizmu? Pebało????

romozomo

2016-02-16, 09:12
@up czytajcie ze zrozumieniem. Gdzie iamthelaw broni ateizmu lub walczy z Bogiem? Z jego komentarzy wynika jednoznacznie że szlak Go trafia jak widzi co od wieków w tym kraju wyprawiają tzw. "słudzy boży". Bronicie swojej wiary jest to chwalebne ale gdzie przestrzeganie "szanuj bliźniego swego jak siebie samego". Na marginesie na pasach hitlerowskich żołnierzy a wcześniej pruskich widniał napis "Gott mit uns" - być może znalazł się tam przez pomyłkę.

iamthelaw

2016-02-16, 10:29
janlew napisał/a:



Człowieku z ch..em się rozumem zamieniłeś? Masz ateistyczne gówno made in Marks. Filar dzisiejszego UE.
- Lenin i bolszewicy - dziesiątki milionów
- Pol Pot
- Mao
- Hitler też za tym gównem szedł nie w obronie Chrześcijaństwa.
Razem to będą setki milionów. Jak ty w ogóle chcesz bronić ateizmu? Pebało????



Czy ja jestem komunistą?
Komunizm to religia jak każda inna, tylko boga szukają na ziemi w obliczy takiego mao, stalina, czy innego popaprańca który ma się za boga.