18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Biblia i Abelard Giza

Szaman4321 • 2016-02-13, 21:02
Niezły skecz na temat biblii w wykonaniu Abelarda Gizy :lol:

emperorzbigniew

2016-02-13, 21:18
Tak właśnie wygląda żartowanie sobie z Biblii przez osobę, która jej nie rozumie.
Żenua.

Kantinflas

2016-02-13, 21:20
Wszystkie ksiegi religijne to jedno wielkie oszustwo, wymyslone zeby r*chac tepy lud jak sie da.

_H...........r_

2016-02-13, 21:25
@emperorzbigniew, oglądnij do końca, przecież sam mówił że to dla beki.

is...........ay

2016-02-13, 21:30
Awangarda! Skecz w wykonaniu jednej osoby, bez żadnej gry scenicznej.
Jeszcze jakby ciekawy ten monolog był. Już ja mam lepsze gównoprzemyślenia, jak na tym forum posty piszę.

trabus

2016-02-13, 21:36
@up Przejrzałem, nie, nie masz... Pozdrawiam.

Ch...........el

2016-02-13, 21:37
Jakiś ciapaty kebab śmieje się z biblij. Obrońcy praw zwierząt powinni zareagować, pewnie go głodowali, żeby wytresować do tego ujęcia.

BialyNigger

2016-02-13, 21:50
emperorzbigniew napisał/a:

Tak właśnie wygląda żartowanie sobie z Biblii przez osobę, która jej nie rozumie.
Żenua.



Cała ta szopka o symbolice, przesłaniach itd. to tylko furtka dla całkowitej dowolności w interpretacji Pisma Świętego.
Bóg nie istnieje. :amused:

Sinus

2016-02-13, 21:50
Najsłabszy ze znanych mi występów Abelarda. Jak gość jest dobry tak tutaj ch*jnia.

woofer51

2016-02-13, 22:08
Stand up bez cenzury czyli jak robić polaczków w ch*ja. Cały pełnometrażowy film ogólnie dostępny jest w necie od jakichś 2 lat. Te pazerne ch*je tną go na kilkuminutowe kawałki i wrzucają jako świeżynki...

iamthelaw

2016-02-13, 22:40
Widać cebulaczków nie bawi nabijanie się z ich głupiej książki. Wierzcie w co tam tylko chcecie, tylko państwa nie okradajcie i nie wpie**alajcie się pedały z waszymi świętościami do macicy mojej żony.

KrisCFC

2016-02-13, 23:51
Zaś tego łosia tu wrzucają... komentarze na sadolu są zabawniejsze niż on. :)

Polska scena kabaretowa to tylko garstka osób m.in. Robert Górski Mikołaj Cieślak, Jerzy Kryszak oraz ten co grał Tofika z Ani Mru Mru, potem długo długo nikt...

Dzisiaj

2016-02-14, 00:17
jakie dno... jak juz napisal emperorzbigniew : zartowanie z czegos o czym sie niema pojecia :homer:

Jesli kiedys ludzie zyli kilkaset lat to chyba Noe i synowie mieli czas na zbudowanie arki, tymbardziej, ze ludzie w dawnych czasach byli sporo wieksi niż teraz. Trzeba byc debilem, by myslec ze na arke Noe pakował np. 2 dorosłe slonie... inteligencja podpowiada, ze chyba dorosłych osobnikow tam sie nie zabieralo...

niewazne, czy ktos wierzy czy nie - wazne jest przeslanie jakie niesie ze soba religia - w tym przypadku :

- kochaj blizniego swoego
- miluj swoich nieprzyjaciol
- nie czyn drugiemu co Tobie nie mile
- milujcie sie nawzajem
- potrzebujacych wspierac
- glodnego nakarmic
- spragnionego napoic

itd itd itd itd itd... jest oczywiscie kilka "dziwnych" rzeczy ale czego oczekujecie od tekstu ktory ma juz troche lat...

wazne jest, ze postepujac zgodnie z wytycznymi religgi chrzescijanskiej - chyba nie byloby tak zle... ?
Jesli nie masz przykazan od Boga i sam decydujesz co jest dobre a co zle - jutro ja moge zadecydowac, ze bedzie ok jesli Cie zamorduje bo mnie wk***iasz... wg. mnie to moze byc ok...

iamthelaw napisał/a:

Widać cebulaczków nie bawi nabijanie się z ich głupiej książki. Wierzcie w co tam tylko chcecie, tylko państwa nie okradajcie i nie wpie**alajcie się pedały z waszymi świętościami do macicy mojej żony.



pedały sie nie będą wpie**alać do macicy Twojej żony... na 100%

ReedMan_PL

2016-02-14, 04:18
Brawa dla osób które uznały, że w ten skecz to poważne przemyślenia p. Gizy...

PS Ciekawe czy jeszcze uważacie, że "Posiedzenia rządu" wykonywane przez Kabaret Moralnego niepokoju (w współpracy z innymi) to wierne odegranie realnego posiedzenia...

Irenvelle

2016-02-14, 07:08
to teraz niech sobie pozartuje z mahometa ktory r*chal male dziewczynki