18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bezstresowe wychowanie

Barnellini • 2020-08-30, 11:37
Pani tłumaczy chłopcu dlaczego należy być grzecznym ;)


forest1600

2020-08-31, 03:13
Dziecku trzeba czasami jebnąć pasem po dupie, żeby go ustawić do pionu, ale to jest przesada, zwykłe znęcanie się. Sam wiele razy dostałem wpie**ol od starego, ale nie tak.

dyhayne

2020-08-31, 04:22
Mrocznyzniwiarz napisał/a:

To co widać na tym filmiku to nie jest edukacyjny wpie**ol tylko zwykłe znęcanie się. W ramach edukacyjnego wpie**olu możesz dać dziecku kilka klapsów w dupę i trochę pokrzyczeć. To zdecydowanie wystarczy, żeby wywrzeć presję. Targanie za włosy, bicie po twarzy, kopanie, bicie po twarzy dziecka, które wywróciłeś szarpiąc je za włosy nie ma nic wspólnego z dawaniem nauczki. To zwykłe wyładowywanie frustracji na słabszym przez zakompleksioną p*zdę.
ch*jowy z Ciebie ojciec jak tego nie potrafisz odróżnić. Współczuję Twoim dzieciom.



A teraz wróć do mojego komentarza, albo nawet jeszcze wcześniej.. Do szkoły i naucz się czytać. Potem pie**olnij się w durny łeb. A łączenie krzyku z "laniem" to masz na tym filmie. Zresztą co ja będę się produkować i tak nie pojmiesz..

Rait

2020-08-31, 09:02
hoszo napisał/a:

I bardzo k***a dobrze, przynajmniej wbije coś gówniakowi do łba i zapamięta. Jasny ch*j mnie trafia jak na osiedlu biegają te bezstresowo wychowane k***iszony i drą japy. Madka do takiego spokojnie "pół tonu ciszej, mateuszku", a ten dalej drze p*zdę zadowolony. Dlatego właśnie trzeba bić dzieci i się nie bać.



Jeżeli jesteś dorosły i nie potrafisz wytłumaczyć czegoś dziecku inaczej niż za pomocą przemocy. To jesteś na poziomie murzyna z antify, który nie potrafi bronić swoich racji inaczej niż bijąc ludzi i drąc jape.

kapelan_szturmowy

2020-08-31, 09:19
dyhayne napisał/a:

moja matka prała mnie za bycie debilem i pomogło

nie pomogło.

htp

2020-08-31, 10:40
dyhayne napisał/a:

Wyjdź z tego portalu, nienadajesz się. Sam mam 3 dzieci i jak poziom mojego k***ika skoczy za wysoko, za sprawą olewki moich poleceń to szykuje się edukacyjny wpie**ol. Jedyna różnica jest taka że robię to na chłodno, bez żadnych emocji. Efekt idealny, moja matka prała mnie za bycie debilem i pomogło. Moje dzieci mają się dobrze i jak im powiem że cisza, to jest cisza. A Ty udowadniasz tylko że sam jesteś pie**olnientym bananowym smarkiem, co mu się wszystko należy.



Matka prała za bycie debilem i pomogło? Jesteś pewien?

Mrocznyzniwiarz

2020-08-31, 11:13
dyhayne napisał/a:

A teraz wróć do mojego komentarza, albo nawet jeszcze wcześniej.. Do szkoły i naucz się czytać. Potem pie**olnij się w durny łeb. A łączenie krzyku z "laniem" to masz na tym filmie. Zresztą co ja będę się produkować i tak nie pojmiesz..




Wróciłem do Twojego komentarza - nazwałeś bananem kogoś, kto skrytykował sytuację z filmu, a potem poparłeś przemoc wobec dzieci z nonszalanckim tonem wypowiedzi. Teraz znów to co piszesz wskazuje, że popierasz sytuację z tego filmiku. Jesteś zwykłym patusem i nie powinieneś mieć dzieci.

bzyk_bzyku

2020-08-31, 11:27
hoszo napisał/a:

I bardzo k***a dobrze, przynajmniej wbije coś gówniakowi do łba i zapamięta. Jasny ch*j mnie trafia jak na osiedlu biegają te bezstresowo wychowane k***iszony i drą japy. Madka do takiego spokojnie "pół tonu ciszej, mateuszku", a ten dalej drze p*zdę zadowolony. Dlatego właśnie trzeba bić dzieci i się nie bać.



Jak w końcu zamiast w skarpetę albo w gacie, sprzedasz swoje genetyczne sp***olenie jakiejś durnej cipie, to napie**alaj swojego ile wlezie. Jak wyrośnie na pojeba takiego jak ty, wiedz kogo za to winić.

mazoke

2020-08-31, 13:42
dyhayne napisał/a:

Wyjdź z tego portalu, nienadajesz się. Sam mam 3 dzieci i jak poziom mojego k***ika skoczy za wysoko, za sprawą olewki moich poleceń to szykuje się edukacyjny wpie**ol. Jedyna różnica jest taka że robię to na chłodno, bez żadnych emocji. Efekt idealny, moja matka prała mnie za bycie debilem i pomogło. Moje dzieci mają się dobrze i jak im powiem że cisza, to jest cisza. A Ty udowadniasz tylko że sam jesteś pie**olnientym bananowym smarkiem, co mu się wszystko należy.



Mam nadzieje, ze na starosc jak sie nie wysrasz w pampersa, a na podloge to tez ci wpie**ola te twoje dzieci. Chociaz mysle, ze ci to nie grozi bo przez brak szacunku jaki masz do nich to oddadza cie do domu starcow.
jestes zwykla p*zda bijac dzieci bo na slabszym kazdy potrafi. Stara cie pewnie klapkiem napie**ala wiec dajesz upust na dzieciach. zgnij

JolkiPolkiPL

2020-08-31, 17:22
Każdy z was ma trochę racji.Pamiętać trzeba że sytuacja w życiu się może odwrócić jak np będziecie przykuci do łóżka po wylewie albo inny gównie a będziecie mieszkać wtedy u swojego dziecka.

godtest294

2020-09-03, 15:09
dyhayne napisał/a:

Wyjdź z tego portalu, nienadajesz się. Sam mam 3 dzieci i jak poziom mojego k***ika skoczy za wysoko, za sprawą olewki moich poleceń to szykuje się edukacyjny wpie**ol. Jedyna różnica jest taka że robię to na chłodno, bez żadnych emocji. Efekt idealny, moja matka prała mnie za bycie debilem i pomogło. Moje dzieci mają się dobrze i jak im powiem że cisza, to jest cisza. A Ty udowadniasz tylko że sam jesteś pie**olnientym bananowym smarkiem, co mu się wszystko należy.



Jesteś debilem nie ojcem. Wpie**ol który dostałeś od matki nic nie dał.
Dzieciaki jak dorosną spuszczą ci wpie**ol. I bardzo k***a dobrze :)