18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bezstresowe wychowanie

Barnellini • 2020-08-30, 11:37
Pani tłumaczy chłopcu dlaczego należy być grzecznym ;)


Halman

2020-08-30, 11:38
gówniak stopniowo ale skutecznie musiał budować ciśnienie...

ho...........zo

2020-08-30, 11:42
I bardzo k***a dobrze, przynajmniej wbije coś gówniakowi do łba i zapamięta. Jasny ch*j mnie trafia jak na osiedlu biegają te bezstresowo wychowane k***iszony i drą japy. Madka do takiego spokojnie "pół tonu ciszej, mateuszku", a ten dalej drze p*zdę zadowolony. Dlatego właśnie trzeba bić dzieci i się nie bać.

~sensualna

2020-08-30, 12:20
hoszo napisał/a:

I bardzo k***a dobrze, przynajmniej wbije coś gówniakowi do łba i zapamięta. Jasny ch*j mnie trafia jak na osiedlu biegają te bezstresowo wychowane k***iszony i drą japy. Madka do takiego spokojnie "pół tonu ciszej, mateuszku", a ten dalej drze p*zdę zadowolony. Dlatego właśnie trzeba bić dzieci i się nie bać.



zapomniał wół jak cielęciem był

Pralpunkt

2020-08-30, 13:02
Szmata nie matka
Młody ma już zj***no psyche
Albo zamknie się w sobie i będzie porażką życiową
Albo będzie na innych wyładowywać agresję i na starość zajebie starą

dyhayne

2020-08-30, 13:30
Pralpunkt napisał/a:

Szmata nie matka
Młody ma już zj***no psyche
Albo zamknie się w sobie i będzie porażką życiową
Albo będzie na innych wyładowywać agresję i na starość zajebie starą



Wyjdź z tego portalu, nienadajesz się. Sam mam 3 dzieci i jak poziom mojego k***ika skoczy za wysoko, za sprawą olewki moich poleceń to szykuje się edukacyjny wpie**ol. Jedyna różnica jest taka że robię to na chłodno, bez żadnych emocji. Efekt idealny, moja matka prała mnie za bycie debilem i pomogło. Moje dzieci mają się dobrze i jak im powiem że cisza, to jest cisza. A Ty udowadniasz tylko że sam jesteś pie**olnientym bananowym smarkiem, co mu się wszystko należy.

100imiQtas

2020-08-30, 13:41
TO jest właśnie stresowe wychowanie.

dżonyłojlker

2020-08-30, 13:45
Ale to jest dobre, jeszcze mu dała buziaka z języczkiem. k***a, jak mnie kręcą taki szalone mamuśki.

Eknen

2020-08-30, 13:51
jak gówniak wsadził widelec w oko kolegi to nic dziwnego, że dostał wpie**ol.

Silverface

2020-08-30, 14:15
To mi wyglada trochę na korytarz szkolny i pewnie jakaś nauczycielka do smarkacza.

N:Za łożysz sk***ysynu, sakramencki, tą maseczkę czy ci k***a pomóc?!

D:Ale psze pani to i tak nic nie daje...

N:O! Ty k***a gówniarzu jeden!...Zakładaj i nie marudź.

panar3

2020-08-30, 14:45
Durna p*zda znęca się nad chłopakiem bo kest sfrustrowaną, bezmózgą babą. Tak to widzę. Co innego ścierą przez łeb a co innego tak napie**alać po łbie. Mam nadzieję że ją obleje kiedyś kwasem. Durnym pozdom to już we łbach się przewraca od tej, tfu, k***a, równości. :evil:

blokern

2020-08-30, 15:58
hoszo napisał/a:

I bardzo k***a dobrze, przynajmniej wbije coś gówniakowi do łba i zapamięta. Jasny ch*j mnie trafia jak na osiedlu biegają te bezstresowo wychowane k***iszony i drą japy. Madka do takiego spokojnie "pół tonu ciszej, mateuszku", a ten dalej drze p*zdę zadowolony. Dlatego właśnie trzeba bić dzieci i się nie bać.



hahahaha, nie bać czego? :D
stulejarzu rozumiem, ze jak na ulicy jakis sebix albo inny cham drze ryja to podchodzisz i go bijesz? :D
zrozumcie wreszcie młoty, że przemoc to nie jedyne rozwiaznie :)

busku92

2020-08-30, 16:32
I po kozaku haha :lol: :lol:

Mrocznyzniwiarz

2020-08-30, 16:59
dyhayne napisał/a:

Wyjdź z tego portalu, nienadajesz się. Sam mam 3 dzieci i jak poziom mojego k***ika skoczy za wysoko, za sprawą olewki moich poleceń to szykuje się edukacyjny wpie**ol. Jedyna różnica jest taka że robię to na chłodno, bez żadnych emocji. Efekt idealny, moja matka prała mnie za bycie debilem i pomogło. Moje dzieci mają się dobrze i jak im powiem że cisza, to jest cisza. A Ty udowadniasz tylko że sam jesteś pie**olnientym bananowym smarkiem, co mu się wszystko należy.





To co widać na tym filmiku to nie jest edukacyjny wpie**ol tylko zwykłe znęcanie się. W ramach edukacyjnego wpie**olu możesz dać dziecku kilka klapsów w dupę i trochę pokrzyczeć. To zdecydowanie wystarczy, żeby wywrzeć presję. Targanie za włosy, bicie po twarzy, kopanie, bicie po twarzy dziecka, które wywróciłeś szarpiąc je za włosy nie ma nic wspólnego z dawaniem nauczki. To zwykłe wyładowywanie frustracji na słabszym przez zakompleksioną p*zdę.

ch*jowy z Ciebie ojciec jak tego nie potrafisz odróżnić. Współczuję Twoim dzieciom.