18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bezstresowe wychowanie

Barnellini • 2020-08-30, 11:37
Pani tłumaczy chłopcu dlaczego należy być grzecznym ;)


Mirajne

2020-08-30, 17:03
I w komentarzach wysyp wspaniałych ojców, które ich dzieci będą w przyszłości nienawidzieć za bicie.

Justynka99

2020-08-30, 17:13
dyhayne napisał/a:

Wyjdź z tego portalu, nienadajesz się. Sam mam 3 dzieci i jak poziom mojego k***ika skoczy za wysoko, za sprawą olewki moich poleceń to szykuje się edukacyjny wpie**ol. Jedyna różnica jest taka że robię to na chłodno, bez żadnych emocji. Efekt idealny, moja matka prała mnie za bycie debilem i pomogło. Moje dzieci mają się dobrze i jak im powiem że cisza, to jest cisza. A Ty udowadniasz tylko że sam jesteś pie**olnientym bananowym smarkiem, co mu się wszystko należy.



Typowy patofrajer. Pewnie jak ktoś na ulicy zaczepi to już szcza po gaciach ze strachu, więc wyżywa się za swoją c**owatość na dziecku tworząc kolejne pokolenie patofrajerstwa, bo i dzieci mają przez takiego sk***ysyna bardzo małe szanse na normalne życie. Zresztą widać to nawet w tym poście. Patologiczna matka, więc trzeba odreagować na własnych dzieciach.

belzebubdobry

2020-08-30, 18:37
Ja bym jeszcze klapsa mu dał. Tak profilaktycznie...

Pralpunkt

2020-08-30, 19:28
dyhayne napisał/a:

Wyjdź z tego portalu, nienadajesz się. Sam mam 3 dzieci i jak poziom mojego k***ika skoczy za wysoko, za sprawą olewki moich poleceń to szykuje się edukacyjny wpie**ol. Jedyna różnica jest taka że robię to na chłodno, bez żadnych emocji. Efekt idealny, moja matka prała mnie za bycie debilem i pomogło. Moje dzieci mają się dobrze i jak im powiem że cisza, to jest cisza. A Ty udowadniasz tylko że sam jesteś pie**olnientym bananowym smarkiem, co mu się wszystko należy.



Ty już pewnie masz w mopsie niebieską kartę, takich debili jak Ty mi nie żal, szkoda dzieciaków tylko


k***a się znęca nad dzieckiem, widać dla Ciebie to to samo patolu

Romekburczymucha

2020-08-30, 19:54
Mam wielką ochotę zaj***ć jej lepa a kobiet nie biję

Tranquillum

2020-08-30, 20:11
Stare dobre wychowanie w kulturze i szacunku.. Gimby nie znajo

skura77

2020-08-30, 20:58
Zaj***łbym k***e jak by mi tak dziecko zlała..

Ali_G

2020-08-30, 22:46
hoszo napisał/a:

I bardzo k***a dobrze, przynajmniej wbije coś gówniakowi do łba i zapamięta. Jasny ch*j mnie trafia jak na osiedlu biegają te bezstresowo wychowane k***iszony i drą japy. Madka do takiego spokojnie "pół tonu ciszej, mateuszku", a ten dalej drze p*zdę zadowolony. Dlatego właśnie trzeba bić dzieci i się nie bać.



A masz dzieci?

koniskooooo

2020-08-30, 23:17
Widać, że ciebie stary napie**alał i ci do wanny wchodził, dlatego jesteś taki jebniety, agresywny ch*j
hoszo napisał/a:

I bardzo k***a dobrze, przynajmniej wbije coś gówniakowi do łba i zapamięta. Jasny ch*j mnie trafia jak na osiedlu biegają te bezstresowo wychowane k***iszony i drą japy. Madka do takiego spokojnie "pół tonu ciszej, mateuszku", a ten dalej drze p*zdę zadowolony. Dlatego właśnie trzeba bić dzieci i się nie bać.


GranDzisław

2020-08-30, 23:55
hoszo napisał/a:

I bardzo k***a dobrze, przynajmniej wbije coś gówniakowi do łba i zapamięta. Jasny ch*j mnie trafia jak na osiedlu biegają te bezstresowo wychowane k***iszony i drą japy. Madka do takiego spokojnie "pół tonu ciszej, mateuszku", a ten dalej drze p*zdę zadowolony. Dlatego właśnie trzeba bić dzieci i się nie bać.




Jak ktoś bije dzieci to jest jakiś pie**olnięta jeśli wydaje mu się że siłą, agresją coś zmieni w głowie dziecka. Raczej z ojcem czy z matką jest coś nie tak....

hoszo napisał/a:

I bardzo k***a dobrze, przynajmniej wbije coś gówniakowi do łba i zapamięta. Jasny ch*j mnie trafia jak na osiedlu biegają te bezstresowo wychowane k***iszony i drą japy. Madka do takiego spokojnie "pół tonu ciszej, mateuszku", a ten dalej drze p*zdę zadowolony. Dlatego właśnie trzeba bić dzieci i się nie bać.




Jak ktoś bije dzieci to jest jakiś pie**olnięta jeśli wydaje mu się że siłą, agresją coś zmieni w głowie dziecka. Raczej z ojcem czy z matką jest coś nie tak....

Psilocke

2020-08-31, 00:21
Dzieci to trzeba wychowywać przede wszystkim.
Jak się dzieci wychowuje telefonem, tabletem czy innym gównem to się nie ma co dziwić, że dzieciak sra na polecenia rodziców.
Mój młody jak na razie przez kilka lat swojego życia dostał raz jebitnego klapa na dupe. Za to że użył pewnych słów do matki.
I tyle.
Nie jestem za bezstresowym wychowaniem ale rzucanie dzieciakiem po kątach to nie jest żadne wychowanie.
To tylko pokazuje słabość tej baby w radzeniu sobie ze stresem, który dzieciak produkuje.
Jak zasłużył to przypie**olić. Raz, solidnie i tyle.

URAGE

2020-08-31, 00:35
dyhayne napisał/a:

Wyjdź z tego portalu, nienadajesz się. Sam mam 3 dzieci i jak poziom mojego k***ika skoczy za wysoko, za sprawą olewki moich poleceń to szykuje się edukacyjny wpie**ol. Jedyna różnica jest taka że robię to na chłodno, bez żadnych emocji. Efekt idealny, moja matka prała mnie za bycie debilem i pomogło. Moje dzieci mają się dobrze i jak im powiem że cisza, to jest cisza. A Ty udowadniasz tylko że sam jesteś pie**olnientym bananowym smarkiem, co mu się wszystko należy.



Czyli dzieciaki są cicho ze strachu przed ojcem, który im wpie**oli, a nie dlatego, że rozumieją powód dla którego mają być cicho. Jak dorosną i zaczną drzeć na Ciebie ryja bo strach minie a nienawiść zostanie to zostaniesz sam porzucony we swojej patoli. Co nawarzysz to wypijesz Panie najlepszy wychowawco.

snickers15

2020-08-31, 00:53
Jesteście ostro zj***ni, jeśli to co jest na filmiku jest dobre, dzieci traktowane w taki sposób zawsze mają blizny na psychice i jeśli nie zrobią niczego sobie, to zrobią innym, bo uważają to za mieszczące się w normach społecznych. Jeśli ten dzieciak dorośnie to czeka go albo pucha, albo długa i męcząca terapia.

Satansixsixsix

2020-08-31, 01:25
hoszo napisał/a:

I bardzo k***a dobrze, przynajmniej wbije coś gówniakowi do łba i zapamięta. Jasny ch*j mnie trafia jak na osiedlu biegają te bezstresowo wychowane k***iszony i drą japy. Madka do takiego spokojnie "pół tonu ciszej, mateuszku", a ten dalej drze p*zdę zadowolony. Dlatego właśnie trzeba bić dzieci i się nie bać.



Dlatego jestes taki z j***ny. Stara tak Ci wbijała do głowy jakie kredki do szkoły masz brać a w nocy stary Ci wbijał ku*asa w dupe

abuk

2020-08-31, 02:15
Też miałem napisać coś do tych patusów, którzy nie potrafią odróżnić dyscypliny on znęcania się, ale widzę że sobie dobrze poradziliście. Jechać z k***ami :)