18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Belgijska policja w akcji

~Angel • 2016-08-16, 13:21
Na jednej z ulic Gandawy na północy Belgii policja oddała strzały do mężczyzny. Według wstępnych ustaleń mężczyzna był uzbrojony i doszło do wymiany ognia. Policja podaje, że zdarzenie nie ma podłoża terrorystycznego i nie ma żadnego zagrożenia.

Informację o strzelaninie potwierdziła miejscowa prokuratura, ale nie podała, ile osób brało w niej udział.

"Wszystko wskazuje, że nie miało to nic wspólnego z terroryzmem" - powiedział rzecznik policji w Gandawie.

Do wymiany ognia doszło w centrum miasta. Telewizja VTM Nieuws poinformowała, że mężczyzna jako pierwszy otworzył ogień do policjantów, którzy odpowiedzieli, oddając trzy strzały. Według stacji, napastnik został "zneutralizowany", ale przeżył. Nikt inny nie został ranny. Inne media informują, że stan postrzelonego mężczyzny nie jest znany.

Dziennik "De Standaard" podał, że przed strzelaniną napastnik groził policjantom i odmówił oddania broni.

Okoliczności zdarzenia bada prokuratura.


Arinori

2016-08-17, 01:59
Miałem nadzieje na dobrego Headshota a tu lipa :-/

leszkowiecki

2016-08-17, 06:18
znow policja jakiegos BOGU ducha winnego zaszczelila

biorgul

2016-08-17, 06:21
po tym alahakbar to powinni najpierw boczkiem strzelac

postpost

2016-08-17, 08:26
najlepszy to jest ten gliniarz (0:15) co się za krzakiem chowa :D przed (domniemaną) bronią palną :D

DinAlt

2016-08-17, 08:51
Kurde, w pierwszej chwili patrząc na miniaturkę pomyślałem, że się chowają przed ostrzałem za tymi rowerami...

Wiewór

2016-08-17, 09:10
Kolejny chory na głowę na chorobę islam?

Dekiel666

2016-08-17, 09:14
każda akcja ze sztrzelaniem w francji, niemczech, belgii ma podłoze terrorystyczne z automatu. Nawet jak biały strzela nie ma znaczenia, koniec kropka.

Fredzon

2016-08-17, 13:08
@~.Sol.
Jestem Belgiem i istnieje takie coś nazywane "językiem belgijskim" jest to język flamandzki :D

Fargariel

2016-08-17, 14:41
Może i za długo to trwało, może i nie postrzelony śmiertelnie, ale i tak miło popatrzeć ;]

kocyk8000

2016-08-17, 20:03
k***a ludzie, oni krzycza wapen op de grond en handen omhoog tak ze to ch*ja podobne jest do allah akbar, a ten debil stoi jak poj***ny i czeka zeby go postrzelili

Elmah

2016-08-17, 22:54
Niech strzelają póki mogą. Pewnie nie długo nawet policji zabiorą broń...

maksymilian45

2016-08-18, 06:04
j***ne ciapactwo z bronią w ręku
Akcja od 3:52

A większość nadal twierdzi że NWO i islamizacja europy to wytwór wyobraźni... Otwórzcie ludzie oczy bo zrobią z Europy drugi Irak...

.I...........an

2016-08-18, 07:43
Czemu oni od razu go nie zaj***li? A poza tym gdzie są belgijskie policjantki? Przecież zgodnie z lewacką logiką ròwnie dobrze cały by sobie radę w takiej sytuacji jak faceci.

ba...........h2

2016-08-18, 08:24
Śmieszne, wszyscy skupiamy się na importowanych "marionetkach" do bicia zamiast zidentyfikować prawdziwe zagrożenie.

W mojej ocenie jest to celowe działanie mające na celu radykalizowanie się Narodowców w poszczególnych krajach unii i danie nam wspólnego realnego wroga (uprzedzam komentarze - nie uważam nacjonalizmu w normalnej postaci za coś złego). Taki zabieg będzie wygodnym sposobem, pretekstem na wprowadzenie (z czasem) stanu wyjątkowego w Europie a w konsekwencji wprowadzenie wojsk onz na ulice aglomeracji miejskich (oczywiście w celach pokojowych) jak obecnie ma to miejsce w U.S.A. (u nich mają czarną mniejszość i ćwiczenia kontroli zamieszek i wojsko na ulicach).

Smutne jest to, że jest to niczym więcej jak tylko przysłowiowym odwracaniem kota ogonem od prawdziwego problemu, którym jest nieudany eksperyment ekonomiczno-finansowy tzw. elit Świata. Kiedy nagle obudzimy się z ręką w nocniku (a w końcu będziemy musieli bo koń na którym jedziemy zdycha) i zobaczymy, że nie będziemy mogli niczego kupić za nasze ciężko zarobione pieniądze niebieskie hełmy będą już porozstawiane w kluczowych punktach i nie będzie mowy o żadnych protestach. Wygodnie, czyż nie?

Życzę wam i sobie, żeby mój scenariusz się nie ziścił ale patrząc na U.S.A. pozbywam się z każdym kolejnym dniem złudzeń co do kierunku w którym to wszystko zmierza...

*Nazwy wszystkich instytucji kwazi-europejskich celowo napisałem małą literą, gdyż w mojej encyklopedii życia same umieściły się swoimi poczynaniami w dziale science-fiction.

samon

2016-08-18, 08:36
Ale no k***a: widzę tam gościa który nie kontaktuje co się wokoło niego dzieje. Coś do niego krzyczą ale ni ch*ja nie jestem w stanie zrozumieć co. On pewnie też.
Poza tym w Belgii chyba jest coś na modłę polskiego stanu wojennego: wojsko na ulicach, podsłuchiwanie wszystkich rozmów, kontrole na lotniskach, granicach i przeszukiwanie każdego podejrzanego, więc jakim cudem ten ćwok zdobył pistolet?
Nie pasuje mi to wszystko co się ostatnio dzieje.