18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Belgijska policja w akcji

~Angel • 2016-08-16, 13:21
Na jednej z ulic Gandawy na północy Belgii policja oddała strzały do mężczyzny. Według wstępnych ustaleń mężczyzna był uzbrojony i doszło do wymiany ognia. Policja podaje, że zdarzenie nie ma podłoża terrorystycznego i nie ma żadnego zagrożenia.

Informację o strzelaninie potwierdziła miejscowa prokuratura, ale nie podała, ile osób brało w niej udział.

"Wszystko wskazuje, że nie miało to nic wspólnego z terroryzmem" - powiedział rzecznik policji w Gandawie.

Do wymiany ognia doszło w centrum miasta. Telewizja VTM Nieuws poinformowała, że mężczyzna jako pierwszy otworzył ogień do policjantów, którzy odpowiedzieli, oddając trzy strzały. Według stacji, napastnik został "zneutralizowany", ale przeżył. Nikt inny nie został ranny. Inne media informują, że stan postrzelonego mężczyzny nie jest znany.

Dziennik "De Standaard" podał, że przed strzelaniną napastnik groził policjantom i odmówił oddania broni.

Okoliczności zdarzenia bada prokuratura.


nowynick

2016-08-16, 13:27
k***a więcej allahu akbar niż w dwugodzinnym filmie szkoleniowym al kaidy, no ale jeśli: "wszystko wskazuje, że nie miało to nic wspólnego z terroryzmem" to musi prawda...

nelbox

2016-08-16, 13:30
@UP gdzieś ty tam słyszał allah akbar?

nowynick

2016-08-16, 13:35
Up

albo po belgijsku "rzuć broń" brzmi zajebiście podobnie :D

~Sol

2016-08-16, 13:52
nowynick napisał/a:

Up

albo po belgijsku "rzuć broń" brzmi zajebiście podobnie :D



To twierdzisz, że jest coś takiego, jak język belgijski? :lol:

TT4

2016-08-16, 14:03
Byłem ostatnio w Gandawie - urocza mieścina ale syf to mają nieprzeciętny.

nowynick

2016-08-16, 14:33
.Sol. napisał/a:



To twierdzisz, że jest coś takiego, jak język belgijski? :lol:



tknęło mnie jak tylko komentarz dodałem, ale myślę "i tak nikt nie wychwyci, szkoda czasu na edycję" :D

oleyu

2016-08-16, 15:10
Nie chciał rzucić butelki to tak się to kończy. U nas co drugi pijaczek też by nie wyrzucił flaszki, bo szkoda.

ro...........24

2016-08-16, 16:17
To się chyba nigdy nie znudzi :-)
Brawo oni

andreas_k

2016-08-16, 16:53
Poda ich do sądu, że nie rozumiał co do niego mówią, dostanie odszkodowanie za straty, a Ci policjanci pójdą siedzieć za rasizm wobec rodowitego mieszkańca Belgii...

mieszek

2016-08-16, 20:16
Żaden terrorysta, kolejny chory psychicznie.

tranzystor

2016-08-16, 22:33
mieszek napisał/a:

Żaden terrorysta, kolejny chory psychicznie.



Bo racjonalnie rzecz ujmując, to islam jest chorobą psychiczną. Na filmie wyraźnie widać śniadą karnację cwaniaka, więc na pewno rodowity Europejczyk.

V.A.L.A.K

2016-08-17, 00:24
tomitomala4 napisał/a:

Byłem ostatnio w Gandawie - urocza mieścina ale syf to mają nieprzeciętny.



To, to jest ch*j... musiał byś Paryż w niektórych dzielnicach zobaczyć :shock:

zaanzaan5151

2016-08-17, 01:10
fajne te ich diagnozy o braku powiązań z terroryzmem po +/- 1h od złapania brudasa

socjalmmv

2016-08-17, 01:47
ale mnie wk***ia takie powtarzanie rozkazu non stop, walić na k***e od razu po kolanach i tyle jak nie rozumie