18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Beczka opróżniona można bezpiecznie ciąć...

Halman • 2023-05-26, 10:32

prawdziwy fachowiec wie co robi...

Piciuzcmg

2023-05-26, 22:44
Jak kacapy mają już kamerki na prowincji to będą w końcu dobre materiały na sadola a nie jakieś spedlaone zachodnie....

Szary_Jeleń

2023-05-26, 23:48
Miał szczęście, że nie jebło.

ritu4l

2023-05-27, 08:16
darek1234 napisał/a:

Jakim trzeba być antypolakiem, żeby takie durnoty pisać? Nie kieruję cię na przemyślenia, ale co najwyżej do robót drogowych



Wspomnisz moje słowa bezmózga chołoto jak te upaińskie nieletnie ścierwo dorośnie i będzie tyrać w szkole twoje dzieci. Ja sobie dam radę bo wrócę z robót drogowych i po prostu będę to lał na p*zdę, ale ty jak wrócisz z kasy z biedronki to jedyne co zrobisz to przeprosisz i nazwyzywasz pobitego syna i zgwałconą córkę od ruskich onuców.

Maniecky

2023-05-27, 13:24
ritu4l napisał/a:

Wspomnisz moje słowa bezmózga chołoto jak te upaińskie nieletnie ścierwo dorośnie i będzie tyrać w szkole twoje dzieci. Ja sobie dam radę bo wrócę z robót drogowych i po prostu będę to lał na p*zdę, ale ty jak wrócisz z kasy z biedronki to jedyne co zrobisz to przeprosisz i nazwyzywasz pobitego syna i zgwałconą córkę od ruskich onuców.



Wyjdz z domu cwoku i poznaj ludzi. Mlode ukry ktore dorastaja na moich oczach to praktycznie Polacy. Jak bedziesz juz starym dziadem i sam wspomnisz swoje slowa, gdy zadna z twoich prognoz sie nie spelnila, to .... pewnie dalej bedziesz pie**olil o Wolyniu bo kiepem sie urodziles i kiepem umrzesz.

darek1234

2023-05-28, 15:50
ritu4l napisał/a:

Wspomnisz moje słowa bezmózga chołoto jak te upaińskie nieletnie ścierwo dorośnie i będzie tyrać w szkole twoje dzieci. Ja sobie dam radę bo wrócę z robót drogowych i po prostu będę to lał na p*zdę, ale ty jak wrócisz z kasy z biedronki to jedyne co zrobisz to przeprosisz i nazwyzywasz pobitego syna i zgwałconą córkę od ruskich onuców.



W zasadzie to szkoda z podobnym do ciebie debilem rozmawiać, ale powiem ci tylko, że "ukry" są w Polsce od bardzo dawna, żyją wśród nas, pracują, prowadzą świetnie prosperujące biznesy. Na kasę do Biedry to za krótki jesteś, więc zapomnij