18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Beczka opróżniona można bezpiecznie ciąć...

Halman • 2023-05-26, 10:32

prawdziwy fachowiec wie co robi...

skywalker75

2023-05-26, 12:43
O widzę, że znów wysrało się trochę ruski onuc . Był spokój przez chwilę bo pewnie przepijali te swoje rubelki. Ale musiał przyjść nowy przelew z kremla. Zapite ruskie mordy nawet swojego tępego rodaka na filmie nie poznali :roll:

darek1234

2023-05-26, 12:51
skywalker75 napisał/a:

O widzę, że znów wysrało się trochę ruski onuc . Był spokój przez chwilę bo pewnie przepijali te swoje rubelki. Ale musiał przyjść nowy przelew z kremla. Zapite ruskie mordy nawet swojego tępego rodaka na filmie nie poznali



kacapSSki dureń zawsze będzie kacapSSkim dureń, bez względu na nicka. Lej na nich

Wojownik12

2023-05-26, 13:01
myślał pewnie jako pokona nowego bossa w tibii

Bul_od_bytu

2023-05-26, 14:04
Najlepszy patent żeby opary w środku nie jebnęły to podłączyć wąż do rury wydechowej samochodu i napuścić spalin do środka beczki. Kopciuch diesel sprawdzi się najlepiej :D Sasza nie wiedział

kris1978

2023-05-26, 14:42
Hacjenda ledwo stoi ale kamera fullhd jest

Maniecky

2023-05-26, 15:05
POLTERGAIST napisał/a:

Obstawiam kacapię bądz upadline , jako iż naczelny szoszon tego forum Halman nie wspomniał ,że to kacapowo ,więc musi być to drugie .



Ten podlapal slowo "szoszon" od starego na Podlasiu i pie**oli ciagla o szoszonach....zj***ne slowo jak twoj glupi ryj

35i

2023-05-26, 15:16
Bul_od_bytu napisał/a:

Najlepszy patent żeby opary w środku nie jebnęły to podłączyć wąż do rury wydechowej samochodu i napuścić spalin do środka beczki. Kopciuch diesel sprawdzi się najlepiej Sasza nie wiedział



Sasza pewnie popie**ala na rowerze "Ukraina".

Pizdus

2023-05-26, 15:22
skywalker75 napisał/a:

O widzę, że znów wysrało się trochę ruski onuc . Był spokój przez chwilę bo pewnie przepijali te swoje rubelki. Ale musiał przyjść nowy przelew z kremla. Zapite ruskie mordy nawet swojego tępego rodaka na filmie nie poznali



Skończ już się zachwycać tymi ukrami. Zarabiasz na tym czy co

ritu4l

2023-05-26, 15:27
Ja jebie, ale trzeba być bezmózgą antypolską ślepą k***ą, żeby tak lizać dupę upaińcom a każdego kto ich biedny gówno naród obrazi wyzywać od ruskich onuc. ch*j że ludzie mają konta od paru/nastu lat, ruskie trole i ch*j. W tępe lewackie grzyby, może po prostu we większych miastach, z dala on waszych zabitych gównem wsi każdy normalny człowiek widzi na własne oczy że to banderowskie gówno niczym nie różni się od ruskiego ścierwa. Jeden ch*j. Dla mnie to ta wojna jest jak wojna domowa, nikt nie powinien nikomu pomagać, bo od banderowców żadnej wdzięczności nie uświadczycie.

darek1234

2023-05-26, 15:38
ritu4l napisał/a:

Ja jebie, ale trzeba być bezmózgą antypolską ślepą k***ą, żeby tak lizać dupę upaińcom a każdego kto ich biedny gówno naród obrazi wyzywać od ruskich onuc. ch*j że ludzie mają konta od paru/nastu lat, ruskie trole i ch*j. W tępe lewackie grzyby, może po prostu we większych miastach, z dala on waszych zabitych gównem wsi każdy normalny człowiek widzi na własne oczy że to banderowskie gówno niczym nie różni się od ruskiego ścierwa. Jeden ch*j. Dla mnie to ta wojna jest jak wojna domowa, nikt nie powinien nikomu pomagać, bo od banderowców żadnej wdzięczności nie uświadczycie.



Jakim trzeba być antypolakiem, żeby takie durnoty pisać? Nie kieruję cię na przemyślenia, ale co najwyżej do robót drogowych

to...........10

2023-05-26, 16:24
ritu4l napisał/a:

Dla mnie to ta wojna jest jak wojna domowa, nikt nie powinien nikomu pomagać, bo od banderowców żadnej wdzięczności nie uświadczycie.



Tak, ruski trolu, na pewno. Dziękujemy za przypomnienie kremlowskiej propagandy :D

UrlichUrwich

2023-05-26, 18:08
Dziwne te podmiejskie zwyczaje. Cięcie beczki, po cholerę?

PentagramOdDiabła

2023-05-26, 18:15
Halman napisał/a:

serio masz jakiś problem że wrzucam filmy na sadola? ojciec ci się od tego rozpił a matka sk***iła?



O jest Halmanek, nasz forumowy mądruś, mistrz k***a ciętej riposty na siłę..

skywalker75

2023-05-26, 19:14
p*zdus napisał/a:

Skończ już się zachwycać tymi ukrami. Zarabiasz na tym czy co



Podziwiam ich za to, jaki wpie**ol spuszczają ruskim szmatom. Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem

:!:

POLTERGAIST

2023-05-26, 20:08
skywalker75 napisał/a:

Podziwiam ich za to, jaki wpie**ol spuszczają ruskim szmatom. Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem



Tak się akurat składa ,że w tej wojencę bije się dwóch naszych wrogów, tylko ten którym aktualnie liżesz jaja chwilowo ci antypolonizmu nie wypomina bo wpompowałeś w niego 150 miliardów złotych, oddałeś mu pół armii i utrzymujesz kilka milionów jego bękartów , ale jak się tylko nadarzy okazja okaże ci swoją miłość tak jak go w domu uczyli.