18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bajki w innym wydaniu

Saia • 2009-09-04, 14:25
Jak byłem małym chłopczykiem zawsze się zastanawiałem czemu te bajki wyglądają tak durnie i czy nie mogłyby wyglądać tak jak poniżej?

prosto z joemonstera(żeby nie było krzyków , to z ich strony :P )




















troyak

2009-09-04, 14:29
czarna Alicja w krainie czarów najfajniejsza :)

Saia

2009-09-04, 14:32
e tam , dzwoneczek najfajniejszy , szkoda tylko że taki mały ale jak z tego kawału o chomiku , taśma izolacyjna wystarczy by nie pękł :P

~tip.top

2009-09-04, 14:34
Saia napisał/a:

Jak byłem małym chłopczykiem zawsze się zastanawiałem czemu te bajki wyglądają tak durnie i czy nie mogłyby wyglądać tak jak poniżej?



cos mi sie nie wydaje ze jak byles maly to raczej sie nad tym zastanawiales... i wcale tak durnie nie wygladaly :-P

Gondone

2009-09-04, 14:36
mi się najbardziej podoba motyw Kapelusznika jedzącego kawałek Alicji :D

A z lasek ostatnia Ariel.

Saia

2009-09-04, 14:37
tip.top napisał/a:



cos mi sie nie wydaje ze jak byles maly to raczej sie nad tym zastanawiales... i wcale tak durnie nie wygladaly :-P



gadasz xd wyobraź sobie że czytasz synowi bajkę o czerwonym kapturku i się nie nudzisz xD

lesiot

2009-09-04, 14:40
Fritzl jak opowiadał bajki córce to się nie nudził...

Saia

2009-09-04, 14:45
lesiot napisał/a:

Fritzl jak opowiadał bajki córce to się nie nudził...



czyżby informacja z pierwszej ręki że wiesz? :P

~tip.top

2009-09-04, 14:45
Saia napisał/a:



gadasz xd wyobraź sobie że czytasz synowi bajkę o czerwonym kapturku i się nie nudzisz xD



takie bajki to bym sam sobie chetnie poczytal... i jeszcze bym je na swoj sposob przerobil xD

"a z pocalunkiem jeszcze poczekamy, powiedzial tip.top zchodzac ze spiacej krolewny"

lesiot

2009-09-04, 14:53
Saia napisał/a:



czyżby informacja z pierwszej ręki że wiesz? :P



Ręka w kontekście Fritzla zupełnie nie pasuje... chyba że w znaczeniu:
"Joseph Fritzl pod ręką miał żonę, córkę i wnuczkę."

Saia

2009-09-04, 14:54
ale co Ci się tak nagle z tym friztlem przypomniało? :P

silesiaster

2009-09-04, 15:27
Saia edited by silesiaster napisał/a:

Wybacz Saia że teraz na Ciebie padnie ma krytyka. Co jest ciekawego, interesującego itd w poprzerabianych rysunkach z bajek? kolejny bezsensowny temat.

Heh , jak jeszcze tak z dzień-dwa będę pisał w każdym temacie że jest głupi to się zacznie na mnie nagonka , ale na prawdę , teraz sadistic to już nie to samo co kiedyś...
a powiem Wam że pamiętam sadistica jak główna miała 300 stron



nie mogłem się powstrzymać :mrgreen:

mesiash

2009-09-04, 15:37
dlaczego bajki nie wyglądały tak jak tutaj?
Bo kiedyś był inny ideał piękna, notabene ciekawszy według mnie, a nie wyuzdane cycate panny gdzie nie spojrzysz ;/
Poza tym kto chciałby uwalniać puszczalską Śnieżkę czy też co to za Kopciuszek, który ma cycki prosto od chirurga ?

Saia

2009-09-04, 16:01
proszę Cię bardzo , komentować możesz jak chcesz. Trochę Ci cytowanie nie wyszło bo pisałem o osobie siedzącej nad piaskownicą(bardzo ciekawe jest zdjęcie osoby siedzącej nad piaskownicą no nie? oryginał )
a co ciekawego w przerobionych bajkach? to że to już jest czarnym humorem (przynajmniej dla mnie) i jest według mnie ciekawą wersją tego co jest przedstawiane w oryginałach tych bajek , ale jeśli wolisz pijaka nad piaskownicą jako super zabawną fotkę to już Twój wybór.

mesiash napisał/a:

czy też co to za Kopciuszek, który ma cycki prosto od chirurga ?



o niee , ratujmy się , narysowany kopciuszek ma sztuczne cycki , nieeeee , pomocy :P

Brylas

2009-09-04, 16:02
Saia się pospinał !!! ;s

(Co nie zmienia faktu, że materiał wrzucił znacznie ciekawszy)