18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Saia

2009-08-28, 21:29
Wybacz Silesiaster że teraz na Ciebie padnie ma krytyka. Co jest ciekawego , interesującego itd w zdjęciu osoby pijanej przed którą znajduje się piaskownica? :P kolejny bezsensowny temat.

Heh , jak jeszcze tak z dzień-dwa będę pisał w każdym temacie że jest głupi to się zacznie na mnie nagonka , ale na prawdę , teraz sadistic to już nie to samo co kiedyś...
a powiem Wam że pamiętam sadistica jak główna miała 300 stron :P

ed...........87

2009-08-28, 21:34
Saia napisał/a:

Wybacz Silesiaster że teraz na Ciebie padnie ma krytyka. Co jest ciekawego , interesującego itd w zdjęciu osoby pijanej przed którą znajduje się piaskownica? :P kolejny bezsensowny temat.

Heh , jak jeszcze tak z dzień-dwa będę pisał w każdym temacie że jest głupi to się zacznie na mnie nagonka , ale na prawdę , teraz sadistic to już nie to samo co kiedyś...
a powiem Wam że pamiętam sadistica jak główna miała 300 stron :P



wódki mu dać dobrze gada :wodka:

silesiaster

2009-08-28, 21:40
Saia napisał/a:

Wybacz Silesiaster że teraz na Ciebie padnie ma krytyka. Co jest ciekawego , interesującego itd w zdjęciu osoby pijanej przed którą znajduje się piaskownica? :P kolejny bezsensowny temat.



kto co lubi, o gustach się nie dyskutuje - jeżeli Cię to nie śmieszy - spoko masz do tego prawo - powtórze się - "jeden lubi jak mu grają marsza a inny jak mu śmierdzą skarpety" - zresztą nie ja decyduję czy to bedzie na głównej czy nie :-P

Saia

2009-08-28, 21:47
~Silesiaster

ja to zobaczyłem na głównej jak miało 0 piw , jakoś to tak skacze w każdym razie.

Ja rozumiem że to może być śmieszne , razem z Twoim komentarzem nawet dosyć zabawne. I masz rację o gustach się nie dyskutuje. Po prostu do mnie to nie trafia i tyle ^^

luki24

2009-08-29, 21:03
silesiaster napisał/a:

powrót do młodości - się rozmarzył

ja bym powiedział że tatuś sie naj***l i dzieci mu sp***oliły