18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

przemo3251

2021-03-22, 20:44
W ogóle powinni zabronić crossów, motorów i w ogóle samochodów. Rower i komunikacja miejska wystarczą do życia. Nie smrodzą i nie ma wypadków

St...........on

2021-03-22, 21:03
Pokolenie p*zdusiów, RAZ by mi tylko przyj***ła tym kijkiem i okulary by z nosa spadły, a Gucio jak by plumkał to kaskiem w ryj i pokora k***a. Nie moge na to patrzeć k***a ide pocisnąć typa na yt.

Ja mam żelazną zasadę, jak ktoś do mnie z przemocą to ja w odwecie 1000 razy mocniej, tak żeby na drugi raz 3 razy pomyślał czy warto wyciągać łapy.

Tom9310

2021-03-22, 21:06
Małolat akurat zachował się z klasą i na poziomie o szacunku już (Wiadomo że większość słabych i niestabilnych emocjonalnie ludzi lub niedojrzałych społecznie powie że to p*zda i powinien im wyj***ć ale może kiedyś zrozumieją :-D ) nie mówiąc a Dziadkowie jak murzyny.

Juzwa

2021-03-22, 21:24
wojtekpwse napisał/a:

Powinien starej torbie te patyki wyjebac w p*zdu i ze spokojem odjechac.



Raczej ona powinna mu wsadzić ten kij w szprychy. Albo do gęby i porządnie popchnąć.

banerr

2021-03-22, 21:59
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Pokolenie p*zdusiów, RAZ by mi tylko przyj***ła tym kijkiem i okulary by z nosa spadły, a Gucio jak by plumkał to kaskiem w ryj i pokora k***a. Nie moge na to patrzeć k***a ide pocisnąć typa na yt.
Ja mam żelazną zasadę, jak ktoś do mnie z przemocą to ja w odwecie 1000 razy mocniej, tak żeby na drugi raz 3 razy pomyślał czy warto wyciągać łapy.



Człowiek k***a z żelaza.
Zwykły koks dałby ci lepa to byś przeprosił i poszedł płakać do chaty. Ile ty masz lat smarku?

Smokw

2021-03-22, 22:10
shiters napisał/a:

Za ch*ja nie wiem dlaczego tak duża społeczność sadistica ma jakieś obiekcje do motop*zd xd
Ogólnie skłania mnie to refleksji na temat tego, że dlaczego wiekszośc ludzi obchodzą inni ludzie i co/czym/gdzie/z kim robią.
Chce to jeździ motorkiem, potem idzie r*chać k***y z roksy, a potem na obiadek do rodzinnego domu, inny se wkłada coś w ch*jka a jeszcze inny zbiera znaczki.
Dlaczego was to obchodzi i dlaczego do ch*ja jasnego wywoluje to w was negatywne emocje (tu dla przykladu jakis gowniarz na motorku)?
Zacznijcie zyc swoim zyciem bez kitu



Dlatego że te motop*zdy niszczą publiczne drogi, przyrodę i wch*j chałasują. Wolność jest wtedy kiedy nikomu nie szkodzisz a te motop*zdy to bardzo egoistyczne osobniki. Na torze crossowy mogą robić co chcą, ale u mnie w regionie niszczą park krajobrazowy oraz wały przeciwpowodziowe. Taka smutna prawda o ludziach takich jak Ty, którzy nie szanują innych.

Tenebr

2021-03-22, 22:15
Brawo dla starszych Pań za prostowanie buractwa! To Ci "sportowiec", Po Parku Narodowym motocyklem ptfuuuuuuu...

Smokw

2021-03-22, 22:16
necrofallus napisał/a:

Starej k***ie za wąsko było. Nigdy tego nie zrozumiem, ścieżka szeroka, oni by przeszli on by przejachał i spoko. Ale k***iszcze nier*chane od 20 lat musiało się przesapać.



Przecież nagrywający jest motop*zdą, a nie rowerem. Nie widzisz różnicy? Po za tym gdzie początek nagrania?

ar...........up

2021-03-22, 22:42
shiters napisał/a:

Za ch*ja nie wiem dlaczego tak duża społeczność sadistica ma jakieś obiekcje do motop*zd xd
Ogólnie skłania mnie to refleksji na temat tego, że dlaczego wiekszośc ludzi obchodzą inni ludzie i co/czym/gdzie/z kim robią.
Chce to jeździ motorkiem, potem idzie r*chać k***y z roksy, a potem na obiadek do rodzinnego domu, inny se wkłada coś w ch*jka a jeszcze inny zbiera znaczki.
Dlaczego was to obchodzi i dlaczego do ch*ja jasnego wywoluje to w was negatywne emocje (tu dla przykladu jakis gowniarz na motorku)?
Zacznijcie zyc swoim zyciem bez kitu



Obchodzi, jak idę sobie szlakiem, a on zapie**ala z przeciwka swoim pierdzącym gównem . Twoja wolność jest ograniczona wolnością drugiego człowieka, nie zapominaj o tym.

Psilocke

2021-03-22, 22:53
shiters napisał/a:

Za ch*ja nie wiem dlaczego tak duża społeczność sadistica ma jakieś obiekcje do motop*zd xd
Ogólnie skłania mnie to refleksji na temat tego, że dlaczego wiekszośc ludzi obchodzą inni ludzie i co/czym/gdzie/z kim robią.
Chce to jeździ motorkiem, potem idzie r*chać k***y z roksy, a potem na obiadek do rodzinnego domu, inny se wkłada coś w ch*jka a jeszcze inny zbiera znaczki.
Dlaczego was to obchodzi i dlaczego do ch*ja jasnego wywoluje to w was negatywne emocje (tu dla przykladu jakis gowniarz na motorku)?
Zacznijcie zyc swoim zyciem bez kitu



Ano dlaczego.
Wędkarzem będąc zwiedzam ten kraj wzdłuż i wszerz z badylem w garści. Czasem autem, czasem motorem a czasem na piechotę.
Ogólnie bywa różnie z ludźmi ale spiny na garście jeszcze nie miałem, przez te wszystkie lata.
I do meritum.
Jadę autem i widzę na mapie rzekę. Przed rzeką piękny las, jak z bajki.
Stawiam auto kilkaset metrów od wody i pok***iam na piechotę. Żeby k***a nie jeździć autem po lesie.
Stoję nad rzeką, łowię. Cisza, spokój, słychać ptaki i takie tam.
Nagle ch*j wie skąd i po co pojawia się gowniarz na "crosie" z wydechem z parnika od ziemniaków, bo musi pierdziec.
Ryje cały las, bo kto go zatrzyma.
Piłuje ten kibel, że mało silnik z ramy nie wyskoczy, tak że wszystko co żyje sp***ala gdzie się da.
I z poczuciem spełnionego obowiązku, rozj***nia wszystkiego, odjeżdża w siną dal.
To i niech się nie dziwi, że czasem mu ktoś przyjebie.

Żeby nie było.
Nie uważam motocyklistów za coś złego ale motocyklistów. A nie każdy chłop z widłami to Posejdon.
Motocyklistów lubię, zawsze im zrobię miejsce na pasie i pozwolę przejechać.
Debili co nakupili crossow na wyprzedaży w Lidlu szanował nigdy nie będę.

Cloverface

2021-03-23, 00:01
gorczański napisał/a:

p*zda twojej starej jest dla każdego a to jest zapewne rejon chroniony i gówniarz niech wypie**ala z ta pierdziawką bez przeglądu


Zamknij tam paszczura, to że pierdziawe ma, a ciebie nie stać , to nie musisz psioczyć, bo tu ewidentnie stare dziady się z dupy przysrały jak byś cały filmiki widział. To nie ich posesja, to nie ich miejsce i nie zdychają, a pewnie zdechli już

Dot

2021-03-23, 00:05
sp***alaj a jutro ona, Gienia i Stasia od 5:30 przed przychodnią staną bo muszą do specjalisty bo schorowane, a po jutrze dołączy Jadzia i Juzia, a dnia kolejnego jeszcze Wiesiek, wszyscy mają 36,7 a ich koleżanki stoją i jadą do covid punktu takiego jak mam za oknem i codziennie widzę to, wszyscy obłożnie chorzy 41 stopni gorączki srovid, ruszyc się nie mogą i oddychać:


notak

2021-03-23, 08:02
widzę, że wielu by babci wpie**oliło,
prawdziwi sadole

ademicus

2021-03-23, 11:06
shiters napisał/a:

Za ch*ja nie wiem dlaczego tak duża społeczność sadistica ma jakieś obiekcje do motop*zd xd
Ogólnie skłania mnie to refleksji na temat tego, że dlaczego wiekszośc ludzi obchodzą inni ludzie i co/czym/gdzie/z kim robią.
Chce to jeździ motorkiem, potem idzie r*chać k***y z roksy, a potem na obiadek do rodzinnego domu, inny se wkłada coś w ch*jka a jeszcze inny zbiera znaczki.
Dlaczego was to obchodzi i dlaczego do ch*ja jasnego wywoluje to w was negatywne emocje (tu dla przykladu jakis gowniarz na motorku)?
Zacznijcie zyc swoim zyciem bez kitu



Bo widzisz, to jest zazdrość. Zazdrośc że ktoś ma pasje, stać go crossa, motocykl, że nie siedzi przed kompem i marszczy freda ja większośc tu niedawnych jeszcze gimnazjalistów. To zazdrość że ich starzy pracują w fabrykach, biedronkach czy marketach, przynoszą pensję po 2500 złotych, jeżdzą 15 letnim oplem a jedynym marzeniem jest gibon w piwnicy bloku lub na ławce w parku. I dla takich każdy z pasją, czy to motocyklista, crossowie,. jeźdzący quadem, pływający wlasną motorówką, jeżdzący po świecie - to powód do nasmiewania się, bo...... oni w zyciu nie maja nic więcej niż wiecznmie narzekających starych na małe zarobki, wyzysk, ochydnych prywaciarzy...... już wiesz skąd tez biorą się wyznawcy PiS-u?

banerr

2021-03-23, 13:13
ademicus napisał/a:

Bo widzisz, to jest zazdrość. Zazdrośc że ktoś ma pasje, stać go crossa, motocykl, że nie siedzi przed kompem i marszczy freda ja większośc tu niedawnych jeszcze gimnazjalistów. To zazdrość że ich starzy pracują w fabrykach, biedronkach czy marketach, przynoszą pensję po 2500 złotych, jeżdzą 15 letnim oplem a jedynym marzeniem jest gibon w piwnicy bloku lub na ławce w parku. I dla takich każdy z pasją, czy to motocyklista, crossowie,. jeźdzący quadem, pływający wlasną motorówką, jeżdzący po świecie - to powód do nasmiewania się, bo...... oni w zyciu nie maja nic więcej niż wiecznmie narzekających starych na małe zarobki, wyzysk, ochydnych prywaciarzy...... już wiesz skąd tez biorą się wyznawcy PiS-u?



Co ty ćpiesz?
Jaka zazdrość? To jest wk***ienie na debili, którzy mają w dupie innych. Popie**alają bez mózgu bo ich racja i "pasja" jest najmojsza. I jeszcze wpie**alasz w to politykę. Lecz się na nogi bo na głowę u ciebie już jest za późno.