18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Halman

2021-03-22, 14:55
żelaznymi grabiami tych motocrossopojebów

wojtekpwse

2021-03-22, 14:59
Powinien starej torbie te patyki wyjebac w p*zdu i ze spokojem odjechac.

Pralpunkt

2021-03-22, 15:11
Jaka p*zda pozwolił żeby go Babcia lała..
Z całym szacunkiem do starszych osób to wyp*zdowo jest dla każdego i motoc**y i narciarzy i kosmitów więc niech zamknie się i wędruje dalej

żmij

2021-03-22, 15:42
Pralpunkt napisał/a:

Jaka p*zda pozwolił żeby go Babcia lała..
Z całym szacunkiem do starszych osób to wyp*zdowo jest dla każdego i motoc**y i narciarzy i kosmitów więc niech zamknie się i wędruje dalej



Do jazdy crossem służy tor crossowy. Jak kogo nie stać, to niech sprzeda to pierdzące gówno.

gorczański

2021-03-22, 15:52
Pralpunkt napisał/a:

Jaka p*zda pozwolił żeby go Babcia lała..
Z całym szacunkiem do starszych osób to wyp*zdowo jest dla każdego i motoc**y i narciarzy i kosmitów więc niech zamknie się i wędruje dalej



p*zda twojej starej jest dla każdego a to jest zapewne rejon chroniony i gówniarz niech wypie**ala z ta pierdziawką bez przeglądu

Ziomee22

2021-03-22, 16:11
następna p*zda, moto p*zda , dziada zełba babe kopa w dupe i zamkną mordę... nikt do nich pierwszy ręki nie wyciągnął

PieronJasnySzlag

2021-03-22, 16:25
żmij napisał/a:

Do jazdy crossem służy tor crossowy.


Tak jak wspinaczka górska jest dla alpinistów a nie starych agresywnych bab.

Hollow_Man

2021-03-22, 16:37
pomijając kwestie jazdy po terenach leśnych wszelkiej maści motocyklami, ale niszczenie czyjeś własności przez tą stara babe też nie jest w porządku, może bym jej nie wyj***ł bo mógłbym jej łeb urwać ale gaz zawsze mam przy sobie.

tomkararek

2021-03-22, 16:50
babcja spuscila z kija na moto p*zde

Sandvinik

2021-03-22, 17:22
a zapowiadał sie taki ładny morda kombat

shiters

2021-03-22, 17:25
Za ch*ja nie wiem dlaczego tak duża społeczność sadistica ma jakieś obiekcje do motop*zd xd
Ogólnie skłania mnie to refleksji na temat tego, że dlaczego wiekszośc ludzi obchodzą inni ludzie i co/czym/gdzie/z kim robią.
Chce to jeździ motorkiem, potem idzie r*chać k***y z roksy, a potem na obiadek do rodzinnego domu, inny se wkłada coś w ch*jka a jeszcze inny zbiera znaczki.
Dlaczego was to obchodzi i dlaczego do ch*ja jasnego wywoluje to w was negatywne emocje (tu dla przykladu jakis gowniarz na motorku)?
Zacznijcie zyc swoim zyciem bez kitu

żmij

2021-03-22, 17:25
PieronJasnySzlag napisał/a:

Tak jak wspinaczka górska jest dla alpinistów a nie starych agresywnych bab.



Gdzie widzisz związek?

ra0mir

2021-03-22, 17:36
Jak to jest? W Internecie każdy nastolatek r*chał mi matkę i by mnie rozpie**olił w 10 sekund.
A w życiu leje go stara baba kijem a on przeprasza?