18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

NiemiecWaszPan

2021-03-22, 17:53
Buahahah... Co ten kościółek robi ze starymi dziadami...

Roland147

2021-03-22, 18:19
Ja bym jej zaj***l tym kijem :evil: :evil: :evil:

Pralpunkt

2021-03-22, 18:30
Jaki tor motocrossowy k***a mac zwykle wyp*zdowo nic więcej, pewnie gdzieś na kompletnym zadupiu gdzie można sobie quadem albo crossem polatać

Ale widzę że dużo tutaj broni babci, no tak pewnie już macie wspólne tematy z nią , hemoroidy Parkinson,

Bonifacy69

2021-03-22, 18:41
shiters napisał/a:

Za ch*ja nie wiem dlaczego tak duża społeczność sadistica ma jakieś obiekcje do motop*zd xd
Ogólnie skłania mnie to refleksji na temat tego, że dlaczego wiekszośc ludzi obchodzą inni ludzie i co/czym/gdzie/z kim robią.
Chce to jeździ motorkiem, potem idzie r*chać k***y z roksy, a potem na obiadek do rodzinnego domu, inny se wkłada coś w ch*jka a jeszcze inny zbiera znaczki.
Dlaczego was to obchodzi i dlaczego do ch*ja jasnego wywoluje to w was negatywne emocje (tu dla przykladu jakis gowniarz na motorku)?
Zacznijcie zyc swoim zyciem bez kitu



Nie szukaj tu logiki, większość tu "znawców" zapewne nie ma prawa jazdy i jeżdżą komunikacją miejską. Albo to stare pierdle ze skoliozą albo kikutami i nie dane jest im pojeździć na moturze albo nawet rowerze.

Putikonto

2021-03-22, 18:41
Ja bym tę babkę cimcirimci

Pitok

2021-03-22, 18:45
Chyba koleś chciał mieć po prostu nagranie. Wpie**oliłbym starym dziadom jakby się do mnie przesadnie pruli, a co dopiero walili mi czymś w motocykl bądź mnie.

banerr

2021-03-22, 18:54
shiters napisał/a:

Za ch*ja nie wiem dlaczego tak duża społeczność sadistica ma jakieś obiekcje do motop*zd xd
Ogólnie skłania mnie to refleksji na temat tego, że dlaczego wiekszośc ludzi obchodzą inni ludzie i co/czym/gdzie/z kim robią.
Chce to jeździ motorkiem, potem idzie r*chać k***y z roksy, a potem na obiadek do rodzinnego domu, inny se wkłada coś w ch*jka a jeszcze inny zbiera znaczki.
Dlaczego was to obchodzi i dlaczego do ch*ja jasnego wywoluje to w was negatywne emocje (tu dla przykladu jakis gowniarz na motorku)?
Zacznijcie zyc swoim zyciem bez kitu





Bonifacy69 napisał/a:

Nie szukaj tu logiki, większość tu "znawców" zapewne nie ma prawa jazdy i jeżdżą komunikacją miejską. Albo to stare pierdle ze skoliozą albo kikutami i nie dane jest im pojeździć na moturze albo nawet rowerze.



No już, już. Teraz złapcie się za p*zdeczki i przytulcie.

aniajon

2021-03-22, 19:27
Internet jest pełen filmów typu "źli ludzie i motocykliści". Wszyscy k***a źli tylko nie oni.

sa...........el

2021-03-22, 19:31
PieronJasnySzlag napisał/a:

Tak jak wspinaczka górska jest dla alpinistów a nie starych agresywnych bab.



Ale z dupy porównanie, nie trzymające się kupy i logiki, a zjeby dają piwa. Pewnie po chodnikach jeździsz samochodem, bo jest tam ścieżka dla rowerów. A przecież rowery mogą też po ulicy.

Allahgbar

2021-03-22, 19:35
wojtekpwse napisał/a:

Powinien starej torbie te patyki wyjebac w p*zdu i ze spokojem odjechac.



Motop*zda!!!!

AndyDy

2021-03-22, 19:46
Stare pruchno, miał jej oponą przejechać po czole, a staremu z buta doj***ć... :evil:

DupcyperChui

2021-03-22, 20:22
wojtekpwse napisał/a:

Powinien starej torbie te patyki wyjebac w p*zdu i ze spokojem odjechac.



Tylko po co ?
Sama se te kijki pokrzywiła i ch*ja z nich będzie mieć a piździkowi i tak się nic nie stało tak że ma za swoje :D

czopkaIwynże

2021-03-22, 20:34
Nie ważne czyja wina ale jakby w moje moto tak napier to juz K.O ona i dziadek

necrofallus

2021-03-22, 20:36
Starej k***ie za wąsko było. Nigdy tego nie zrozumiem, ścieżka szeroka, oni by przeszli on by przejachał i spoko. Ale k***iszcze nier*chane od 20 lat musiało się przesapać.