18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Baba się przypierdala

URAGE • 2020-11-03, 21:49
Idzie sobie spokojnie brat z siostrą, a stara baba się przypie**ala...



spoiler

chujec69

2020-11-03, 21:59
Z takiego ryja, to nic dobrego nie wróży ...

ruddie

2020-11-03, 22:04
Dlatego kara śmierci powinna być przywrócona. Bezapelacyjnie.

Rebeliant

2020-11-03, 22:05
Zwyczajne ścierwo. ch*j mnie to boli, bo to w UK, czyli na rękę mi jak w UK jest przemoc, mordy, gwałty i rabunki.

Umiem_modować

2020-11-03, 22:05
Kto by nie chciał być na miejscu tej kobiety? Człowiek by się wyżył za wszystkie niesprawiedliwości na takim chwaście, a ludzie by cię jeszcze za bohatera uważali.

cuurniprime

2020-11-03, 22:06
ruddie napisał/a:

Dlatego kara śmierci powinna być przywrócona. Bezapelacyjnie.



Popieram! Ale nie taka szybka jak to wymierzają jankesi. Palić żywcem k***ę i puszczać bez cenzury na cały świat.

pajdaq

2020-11-03, 22:08
ruddie napisał/a:

Dlatego kara śmierci powinna być przywrócona. Bezapelacyjnie.



Niestety kraj , który jest członkiem Unii Europejskiej nie może stosować kary śmierci.

Bo rozumiem, że chodziło ci o Polandię / Kaczolandię

Rebeliant

2020-11-03, 22:11
pajdaq napisał/a:

Niestety kraj , który jest członkiem Unii Europejskiej nie może stosować kary śmierci.



Bo to ch*jowa kara, nieodwracalna. Ja jestem zwolennikiem niewolnictwa - zamieniają skazanych na dożywotnich niewolników i do kopalni uranu czy innego obozu pracy katorżniczej póki nie zdechną - starym oferować eutanazję, bo już się nie nadają do roboty. Aby zapewnić pracę > obroże z prądem oraz sok do wody i masło do chleba. Wszystko co takie ścierwo zarobi na plus > na odszkodowania ofiarom.


A złodziejom i innemu ścierwu zwykłe obozy pracy i niewolnictwo aż nie wypłacą wszystkich odszkodowań i kosztów sądowych oraz pobytu w obozie pracy.


Kara śmierci jest dla niedorozwojów, dla dzikusów. ch*j nie kara i nie cofniesz. Szkoda marnować niewolnika, a kara w ch*j groźniejsza dla skazanego niż szafot.

r061071

2020-11-03, 22:11
samym ryjem wywołał traume coś a la candyman :bambo:

piterzaut

2020-11-03, 22:12
Mam taką cichutką nadzieję, że pan dindu nie zostanie aresztowany. Bo jak będzie aresztowany to wiadomo, wikt, opierunek , lekarz , psycholog więzienny, ochrona przed innymi więźniami, jak się dowiedzą kto zacz. Moja cichutka nadzieja opiera się na potencjalnym potężnym wpie**olu od poszukujących go obywateli, tak żeby nie było co aresztować. No ale to Anglia, a nie Brazylia czy inne dzikie ostępy. Trzymajmy kciuki, żeby panowie z policji nie zdążyli aresztować.
:https://www.bbc.com/news/uk-england-london-54797958

dżonyłojlker

2020-11-03, 22:12
Umiem_modować napisał/a:

Kto by nie chciał być na miejscu tej kobiety? Człowiek by się wyżył za wszystkie niesprawiedliwości na takim chwaście, a ludzie by cię jeszcze za bohatera uważali.



Myślę, że ciemnoskóry gentleman nie zechciałby się tak łatwo podzielić ofiarą.
Najpierw trzeba by obezwładnić Kalego, a dopiero brać się za tą małą kurewkę.

FloriXx_00

2020-11-03, 22:21
StalowyNożyk napisał/a:

Myślę, że ciemnoskóry gentleman nie zechciałby się tak łatwo podzielić ofiarą.
Najpierw trzeba by obezwładnić Kalego, a dopiero brać się za tą małą kurewkę.



A ja myśle ze przy odpowiednich negocjacjach...pokazaniu technologii koła itp . udzieliłby dostępu do małej na dwa baty

jajcu111

2020-11-03, 23:12
Stawiam piwo dla tej pani.

Izlex

2020-11-03, 23:18
Anglia jest ch*jowa ale za to że publikują imię nazwisko wizerunek poszukiwanych/sprawców to szacun. Niech każdy wie z kim się koleguje albo koło kogo mieszka a nie jak w chlew... Tnz Polsce gdzie ukrywają dane.

Rebeliant

2020-11-03, 23:38
Izlex napisał/a:

Anglia jest ch*jowa ale za to że publikują imię nazwisko wizerunek poszukiwanych/sprawców to szacun. Niech każdy wie z kim się koleguje albo koło kogo mieszka a nie jak w chlew... Tnz Polsce gdzie ukrywają dane.



Inną świetną sprawą w UK jest to, że nikt, zwłaszcza media, nie mogą komentować żadnych spraw karnych do czasu jak nie skażą oskarżonego. Zapewnia to uczciwy proces, bo w Polsce wyrok jest wydawany pierwszego dnia przez sprawstwo sk***ieli nazywających się dziennikarzami.