18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Baba się przypierdala

URAGE • 2020-11-03, 21:49
Idzie sobie spokojnie brat z siostrą, a stara baba się przypie**ala...



spoiler

janlew

2020-11-04, 09:41
ruddie napisał/a:

Dlatego kara śmierci powinna być przywrócona. Bezapelacyjnie.


Gówno to da. Jak tylko lewica obyczajowa dojdzie do władzy, natychmiast sprowadzą czarnych i ciapatych, setkami tysięcy, bo to są wierni lewicy wyborcy. Nigdy już rodziny nie będą bezpieczne, jak nie są na zachodzie Europy.
Nie wiem jakim krótkowzrocznym zjebem trzeba być by głosować na lewice, wiedząc co się stanie gdy wygra.

lm65

2020-11-04, 09:53
W normalnym kraju już by się palił ze wstydu z oponą na głowie!

AN...........or

2020-11-04, 09:56
sami byście zmacali chętnie taką dziewczynkę jakby było to legalne, 80% dorosłych mężczyzn chociaż raz fantazjowało o pedofili

ProVVe

2020-11-04, 10:12
Rebeliant napisał/a:

Bo to ch*jowa kara, nieodwracalna. Ja jestem zwolennikiem niewolnictwa - zamieniają skazanych na dożywotnich niewolników i do kopalni uranu czy innego obozu pracy katorżniczej póki nie zdechną - starym oferować eutanazję, bo już się nie nadają do roboty. Aby zapewnić pracę > obroże z prądem oraz sok do wody i masło do chleba. Wszystko co takie ścierwo zarobi na plus > na odszkodowania ofiarom.
A złodziejom i innemu ścierwu zwykłe obozy pracy i niewolnictwo aż nie wypłacą wszystkich odszkodowań i kosztów sądowych oraz pobytu w obozie pracy.
Kara śmierci jest dla niedorozwojów, dla dzikusów. ch*j nie kara i nie cofniesz. Szkoda marnować niewolnika, a kara w ch*j groźniejsza dla skazanego niż szafot.



I co wypuścisz go jak splaci wszytko... Właśnie przez to mamy co mamy. Kota mleka pic nie oduczysz i złodziej, morderca, gwałciciel, pedofil zawsze nim będzie. Kara śmierci i ucinanie łap... Przerobić ścierwo na organy czyli na żywca wyciąć świeżutkie i w ten sposób splaci swoj dlug. Nie ma k***a litości i kara ma być nie do cofnięcia o to właśnie w tym chodzi

P4GER

2020-11-04, 10:12
ANALizator napisał/a:

sami byście zmacali chętnie taką dziewczynkę jakby było to legalne, 80% dorosłych mężczyzn chociaż raz fantazjowało o pedofili



Wyp***ku jeden skąd masz takie dane? Fantazjowało? Skąd pochodzisz? Bo mam wrażenie, że stamtąd gdzie psy dupami szczekają, albo gdzie kozy służą za kobiety, to co pie**olisz jest zwykła patologią zjebusów, którzy nie mają szans na normalne kobiety

Jesse.Pinkman

2020-11-04, 11:52
Zaj***ć to za mało. To nagroda. Do końca nędznego żywota kromka chleba dziennie żeby tylko miało siłę zapie**alać w kamieniołomach j***ne gówno.

purunkpustunk

2020-11-04, 12:32
Pamiętam ten filmik, Był już eksploatowany kilka lat temu.

konanthedog

2020-11-04, 14:47
Generalnie, to jego adres po paru godzinach juz byl w internecie, po kolejnych 2 juz byly filmy jak czekali u niego pod drzwiami. Chlop sie zaszyl, i znalazla go policja (albo sam sie oddal). Generalnie wyrok na nim byl zanim policja go znalazla, a jak trafi na puche to i tak go rozszarpia.

panzerwafel

2020-11-04, 17:11
ruddie napisał/a:

Dlatego kara śmierci powinna być przywrócona. Bezapelacyjnie.



Kara wygnania jest O WIELE lepsza tj. Wydalasz z łódką na morze na wody międzynarodowe z zapasem na 1 dzień - zabierasz cały majątek - zostawiasz 1 komplet ubrań i kasujesz gościa ze wszystkich rządowych rejestrów u siebie. Jest to zajebiście przej***na sytuacja.

ququa

2020-11-04, 19:07
ruddie napisał/a:

Dlatego kara śmierci powinna być przywrócona. Bezapelacyjnie.



publiczna i w dodatku transmitowana w TV







dajmosx

2020-11-04, 21:01
A j***ne czarne gówno, do pieca ch*ja :terror:

saikomiki

2020-11-04, 21:37
ruddie napisał/a:

Dlatego kara śmierci powinna być przywrócona. Bezapelacyjnie.


W żadnym wypadku kara śmierci! Poj***ło cię?

Tortury.... to jest to, pomysłów mnóstwo, smażyć jajca, odcinać po kawałku kończyny, posypywać solą i utrzymywać przy życiu jak najdłużej!
Potem to puszczać w TV, by każdy taki sk***iel wiedział co go czeka....


teers16

2020-11-04, 22:31
Gdzieś się spotkałem z informacją, że kolo został zastrzelony/postrzelony 8 godzin po publikacji filmiku.

yomanaide

2020-11-04, 23:45
I to jest postępowe, nowoczesne społeczeństwo.... a nie k***a zaściankowa "cebulandia" która nie chce mordować nienarodzonych dzieci