18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Baba się przypierdala

URAGE • 2020-11-03, 21:49
Idzie sobie spokojnie brat z siostrą, a stara baba się przypie**ala...



spoiler

Mazi118d

2020-11-03, 23:40
Rebeliant napisał/a:

Bo to ch*jowa kara, nieodwracalna. Ja jestem zwolennikiem niewolnictwa - zamieniają skazanych na dożywotnich niewolników i do kopalni uranu czy innego obozu pracy katorżniczej póki nie zdechną - starym oferować eutanazję, bo już się nie nadają do roboty. Aby zapewnić pracę > obroże z prądem oraz sok do wody i masło do chleba. Wszystko co takie ścierwo zarobi na plus > na odszkodowania ofiarom.
A złodziejom i innemu ścierwu zwykłe obozy pracy i niewolnictwo aż nie wypłacą wszystkich odszkodowań i kosztów sądowych oraz pobytu w obozie pracy.
Kara śmierci jest dla niedorozwojów, dla dzikusów. ch*j nie kara i nie cofniesz. Szkoda marnować niewolnika, a kara w ch*j groźniejsza dla skazanego niż szafot.



Niestety w rzeczywistości trzymanie tego ścierwa w więzieniach kosztuje nas wszystkich a przynajmniej tych co płacą podatki, kara śmierci jest najtańsza, najszybciej eliminuje zwyroli i powinna być stosowana na takich zwierzętach
Ogólnie to nie rozumiem lewackiego pie**olenia z jednej strony chroni się prawa do życia zauropsydów mordercy i pedofila (np Trynkiewicz) z drugiej stawia się jako główny postulat aborcje na życzenie

mutant

2020-11-03, 23:41
Polecam książki Piekary seria Inkwizytorska jest fajnie opisane jak spalić na stosie aby gawiedź miała radochę. 3h potrafi dobry kat palić żywcem zanim kipnie taki delikwent.

Rebeliant

2020-11-04, 00:00
Mazi118d napisał/a:

Niestety w rzeczywistości trzymanie tego ścierwa w więzieniach kosztuje nas wszystkich a przynajmniej tych co płacą podatki, kara śmierci jest najtańsza, najszybciej eliminuje zwyroli i powinna być stosowana na takich zwierzętach
Ogólnie to nie rozumiem lewackiego pie**olenia z jednej strony chroni się prawa do życia zauropsydów mordercy i pedofila (np Trynkiewicz) z drugiej stawia się jako główny postulat aborcje na życzenie




A czy ja pisałem o więzieniach? Chodzi o to aby zwyrodnialców dożywotnio do obozu pracy jako dożywotni niewolnik, a resztę skazywać na daną kwotę (odszkodowanie + koszty pobytu) i wychodzisz jak twoje ofiary będą miały spłacone 100% zasądzonego odszkodowania. Oczywiście jest dużo ale, np. jak jesteś bogaty, to mógłbyś spłacić winę od razu i być wolnym, zatem sąd określałby minimum czasu w obozie, aby bogaci nie mieli lekko i nie rozbestwili się.


A logiki w uszkodzonych mózgach lewackiego ścierwa to nawet nie próbuj szukać - jest utopią logika jakiegokolwiek lewackiego pie**olenia.

ti...........ax

2020-11-04, 00:12
Gówno bo nazywanie tego zwierzciem to obraza dla zwierząt. Zabijanie takich czarnych powinno być nagradzane. A kobieta ma większe jaja niż większość facetów co by sie obsrała przed małpą i pozwoliła zgwałcić to dziecko. Mało tego że nikt by nawet na policje nie zadzwonił to udawał że nie widzi.

zbynekmaslanka

2020-11-04, 00:19
k***a aż się nóż w kieszeni otwiera, gdzie jest Bóg jak dzieją się takie rzeczy ? Za pewne rzeczy powinna być prywrócona kara śmierci. I nie gadajcie mi że ona nic nie daję bo daje ... przynajmniej poczucie sprawiedliwości dla ofiar i ich bliskich.

gmai

2020-11-04, 00:25
Szkoda że tata nie przejął :-/

pve11

2020-11-04, 01:46
Rebeliant napisał/a:

Bo to ch*jowa kara, nieodwracalna. Ja jestem zwolennikiem niewolnictwa - zamieniają skazanych na dożywotnich niewolników i do kopalni uranu czy innego obozu pracy katorżniczej póki nie zdechną - starym oferować eutanazję, bo już się nie nadają do roboty. Aby zapewnić pracę > obroże z prądem oraz sok do wody i masło do chleba. Wszystko co takie ścierwo zarobi na plus > na odszkodowania ofiarom.


A złodziejom i innemu ścierwu zwykłe obozy pracy i niewolnictwo aż nie wypłacą wszystkich odszkodowań i kosztów sądowych oraz pobytu w obozie pracy.


Kara śmierci jest dla niedorozwojów, dla dzikusów. ch*j nie kara i nie cofniesz. Szkoda marnować niewolnika, a kara w ch*j groźniejsza dla skazanego niż szafot.



Mylisz się, kara śmierci w cywilizowanych państwach prawa jest niezbędna. Po pierwsze nic tak nie zniechęca do popełnienia przestępstwa jak wizja utraty życia. Ponadto wykonana kara śmierci na jednym zbrodniarzu zadziała jako przestroga dla innych. Po drugie przetrzymywanie zbrodniarza w "żywej formie" stwarza możliwość zastraszania sędziów, strażników, porywania ich rodzin itp. przez np. członków gangu, którzy chcą przestępce odbić. Kraje należące do UE przestały być cywilizowanymi państwami prawa w momencie zniesienia KS.
I owszem - nie cofniesz. Ale kary nie są od tego, żeby je cofać. Jak zrobisz z kogoś niewolnika i zjebiesz mu kawał życia, to też tego nie cofniesz. Nie może być najmniejszych wątpliwości co do winy. W przypadku skazania niewinnej osoby, prokuratorowi i sędziemu powinna być wymierzana taka sama kara, na jaką skazali niewinną osobę. Wtedy można mówić o cywilizowanym państwie.

pnaj

2020-11-04, 02:00
Ogólnie tępaki naprzywozili, a teraz wpuścili sobie bydło do kraju i z nim żyją.
I teraz samo-zaoranie, bo żeby zrobić z tym bydłem definitywny porządek to musieli by się zniżyć do ich poziomu i się nie cackać.
A wystarczyło nie kombinować i nie wpuszczać.

Najgorzej zaorały się w sumie same kobiety.
Walczyły o prawa dla siebie, które mają dopiero w pełni od kilkudziesięciu lat.
Te same kobiety w dużej mierze doprowadziły do włażenia w tyłek mniejszością, które teraz rozrabiają.
A te mniejszości z kolei najchętniej by odebrały im wszelkie prawa.

notak

2020-11-04, 05:01
no dora, to ile ta padlina dostanie, trzy, pięć lat, a potem wyjdzie
myślicie że zmądrzeje, bo ja że nie
takim życzę rychłej śmierci

P4GER

2020-11-04, 06:50
FloriXx_00 napisał/a:

A ja myśle ze przy odpowiednich negocjacjach...pokazaniu technologii koła itp . udzieliłby dostępu do małej na dwa baty



Ja wiem, że to Sadol, ale mimo wszystko twój tekst dziwnie skłania mnie do myśli, że jesteś pedofilem w realu, a jeśli nie to powiem jedno w ch*j to nie śmieszne i liczę, że w końcu się doigrasz śmieciu

Gandalf

2020-11-04, 07:33
Jajka w imadło....

Pan_Cernik

2020-11-04, 08:27
O ile to faktycznie on, to policja już umorzyła sprawę...



TłustyManat

2020-11-04, 08:36
Cytat:

They have also been warned against taking any kind of vigilante action.



No tak, najważniejsze by śmieciowi nic się nie stało.

htp

2020-11-04, 09:32
ruddie napisał/a:

Dlatego kara śmierci powinna być przywrócona. Bezapelacyjnie.



Kara śmierci nie jest karą.
Wieloletnie więzienie z nakazem pracy, wysokie grzywny - na fundusz wypłacany ofiarom.