18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Baba bez bolca dostaje pierdolca"

Syn_Milionera • 2023-03-10, 19:28
Odwieczne pytanie filozoficzne: Czy to faceci bardziej potrzebują kobiet, czy kobiety facetów.


LouisdeFunes

2023-03-12, 00:08
Krzywciooo napisał/a:

zaj***ć raz a porządnie w łeb j



I myślisz że od tak jej to pomoże

stefan szufla

2023-03-12, 01:13
Zamknij morde zydowko pie**olona

zbigniewz

2023-03-12, 07:37
Hah. Dlatego nie jeżdżę komunikacją od 10 lat

blokershk

2023-03-12, 15:10
Baba bez bolca dostaje pie**olca :D

mazga50

2023-03-12, 23:24
Nie może jej ktoś spuścić wpie**olu porządnego? Taka terapia jest nader skuteczna, bo to nie jest choroba, tylko wyj***ne w kosmos ego.

ra0mir

2023-03-13, 12:56
LouisdeFunes napisał/a:

I myślisz że od tak jej to pomoże



Tak pomoże. Dotrze do niej, że będą konsekwencje jej czynów. Brutalne i prostackie ale działa.
Zobacz w pierwszym urywku jak koleś z tyłu autobusu mówi, że zaraz w łeb zarobi jak tak będzie p*zdę darła. Od razu mordę zamknęła. Liczy się z konsekwencjami.

raistpol

2023-03-14, 00:59
dontdonut napisał/a:

nie wiem co jest śmiesznego w nękaniu osoby chorej psychicznie..



Jako osoba która lwią część życia spędziła mieszkając z osobą chorą psychicznie i widząca oprócz członka mojej rodziny "przepalenie styków" innych ludzi w szpitalach, to jej wyraźnie wyartykułowane racje oraz intencje, poparte teatralnym głosem oraz present perfect confident english, śmiem twierdzić, że jest jedyną w swoim rodzaju.

Przykro się patrzy na jednostki takie jak ostatnio na filmiku nagrywali dziewczynę co darła się w nieboglosy jakby ją mordowali. To jest przykre.
Tutaj babka nie brzmi na taką która potrzebuje pomocy

:mrgreen:

krasnal_hałabała

2023-03-15, 07:42
Chora kobieta po przejściach. Nie wiem czy leczenie by coś pomogło, tutaj jest ostro zjechana przez życie, niekontrolowana agresja, ale jeszcze nie fizyczna, za bardzo się boi. Leki mogłyby pomóc, ale musiałyby być dobrze dobrane a w Polsce psychiatrzy, to w większości debile albo rzeźnicy. Trzeba jednak jej ogarnąć leczenie i to szybko, krzywdy raczej nikomu nie zrobi, ale kto wie, natomiast w jej łbie musi być sieczka. Leki a jak będzie z nią jakikolwiek kontakt to dodatkowo psychoterapia. Ale leki żeby nie zamulały, bo jak wyzdrowieje i ją z psychiatryka wypuszczą a leki będzie musiała brać całe życie, to pracy nie znajdzie bo będzie przesypiać, potem bieda, choroby koło się znowu zatoczy a renta to są kpiny. Leki, byle dobrze dobrane i terapia.

kotkotkot

2023-03-18, 00:08
Aż mnie ochota naszła by się do Trójmiasta przejechać xD

to...........10

2023-03-29, 02:43
Bambrych napisał/a:

A ja bym se obok nie stanął. Jakby przeszczepy ruszyła w moim kierunku to łokieć na ryja. Groziła mi śmiercią, broniłem się.



Jakim zerem trzeba być, żeby się dowartościowywać w ten sposób?