18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Baba bez bolca dostaje pierdolca"

Syn_Milionera • 2023-03-10, 19:28
Odwieczne pytanie filozoficzne: Czy to faceci bardziej potrzebują kobiet, czy kobiety facetów.


Critic4ll

2023-03-10, 23:14
Syn_Milionera napisał/a:

Odwieczne pytanie filozoficzne: Czy to faceci bardziej potrzebują kobiet, czy kobiety facetów.



odpowiedz jest banalnie prosta
rozejrzyj się dookoła siebie, wszystko co widzisz jest wymyślane, tworzone, serwisowane i ulepszane przez facetów a jak się skośnookie w końcu ogarną to wymyślą dziewuchę, która sama sobie naprawi kran, po piwo poleci, wykombinuje jakiś wykwintny obiad i nigdy jej głowa nie będzie boleć a idąc dalej przestawisz jej tryb na robienie dzieciaków którymi same się zajmą i 500+ leci do tego dolicz że w polskim prawie poligamia z androidami nie jest zakazana więc takich dziewuch będziesz mógł mieć setki i 500 i 500 i 500 i zwrot podatku... powtórz. Genialny pomysł na biznes... niestety dziewuchy już wkrótce idziecie do lamusa ;]

"One Eternity Later"

Jezzzzzzzu ja mam wrażenie że za długo z wami przebywam.

willoo

2023-03-10, 23:22
Może kobita mieć np. autyzm, lub inną dolegliwość na tle psychicznym. Nie jest to powód do śmiechu.

Jim_Carrey

2023-03-10, 23:40
Odzywki ma dobre nie ma co Allahu Akbar!

Szary_Jeleń

2023-03-11, 00:12

Stelmanson

2023-03-11, 01:01
Skubana, trzeba przyznać że te teksty ma doj***ne :D mogłaby podkładać głos w nowym postalu :-P

heniek1945

2023-03-11, 01:48
To podobno była bardzo mądra i wykształcona nauczycielka Fizyki w jeden ze szkół w Gdańsku, nie poradziła sobie z presją którą dawały jej nadpobudliwe arogancie bąbelki i po prostu zachorowała psychicznie.

Tedi0

2023-03-11, 02:15
Naprawdę trzeba być bucem by się z tego naśmiewać.
Jeśli tą babką nie zainteresowały się jeszcze żadne służby, to dopiero oznaka państwa z kartonu. Naprawdę trzeba tragedii?

kasiarz

2023-03-11, 03:11
Wróciła z Angli ze zmywaka i teraz szaleje

wnosjana

2023-03-11, 04:28
TERMINATE!!

Moze to poczatek skynetu, a wszyscy sie z niej nasmiewaja



Mordawkubeł

2023-03-11, 04:43
Mogę się tylko domyślać od czego ją tak poj***ło

Fighter45

2023-03-11, 05:21
Choroszcz jak się patrzy haha idealna wybranka dla Majora na szkolną 17

SputnikPL

2023-03-11, 05:41
To nie niedoj***nie seksualne, tylko schizofrenia

vladok

2023-03-11, 06:01
Nie ma się co czepiać. Normalna sadolka i taka do pogadania nawet. Szkoda, że daleko, bo mój rozmiar.

Critic4ll napisał/a:

odpowiedz jest banalnie prosta
rozejrzyj się dookoła siebie, wszystko co widzisz jest wymyślane, tworzone, serwisowane i ulepszane przez facetów a jak się skośnookie w końcu ogarną to wymyślą dziewuchę, która sama sobie naprawi kran, po piwo poleci, wykombinuje jakiś wykwintny obiad i nigdy jej głowa nie będzie boleć a idąc dalej przestawisz jej tryb na robienie dzieciaków którymi same się zajmą i 500+ leci do tego dolicz że w polskim prawie poligamia z androidami nie jest zakazana więc takich dziewuch będziesz mógł mieć setki i 500 i 500 i 500 i zwrot podatku... powtórz. Genialny pomysł na biznes... niestety dziewuchy już wkrótce idziecie do lamusa ;]
"One Eternity Later"
Jezzzzzzzu ja mam wrażenie że za długo z wami przebywam.



Takie chyba właśnie było założenie. Latasz sobie, wkładasz gdzie masz akurat ochotę, powielasz geny i jesteś za to gloryfikowany. No ale coś nie pykło...

PutinToSmiec

2023-03-11, 06:06
Bez kitu PL to kraj z Afryki . Normalnie taka kobieta powinna otrzymać pomoc psychiatryczną bo zagraża otoczeniu . A ch*j w sumie ma racje ze trzeba ten zj***ny naród exterminować xD

banerr

2023-03-11, 06:22
PutinToSmiec napisał/a:

Bez kitu PL to kraj z Afryki . Normalnie taka kobieta powinna otrzymać pomoc psychiatryczną bo zagraża otoczeniu . A ch*j w sumie ma racje ze trzeba ten zj***ny naród exterminować xD



Zacznij od siebie. Przecież nic nie stoi na przeszkodzie.