18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Baba bez bolca dostaje pierdolca"

Syn_Milionera • 2023-03-10, 19:28
Odwieczne pytanie filozoficzne: Czy to faceci bardziej potrzebują kobiet, czy kobiety facetów.


ra0mir

2023-03-11, 08:25
janiestad666 napisał/a:

był już kiedys inny film z tą babą, jakaś lokalna wariatka którą małolaty nękają a reszta zamiast ich zj***ć do sie dołącza do pastwienia bo umysł stadny i tak łatwiej w grupie znęcac sie nad chorą psychicznie babą... i tak sobie urozmaicają życie pomiedzy narzekaniem starej k***y w domu a robotą gdzie liżą dupe nie szanujacemu ich szefowi j***ne bydlaki, motłoch



Ty i wszyscy którzy dali piwo: mieliście do czynienia z taką?
Nie każdy takie wariatki nagrywa. Raz cie opluje, kopnie, innym razem od pedofili i złodziei nawyzywa. Staruszki i dzieci zaczepia. W moim otoczeniu podobna mieszka. Nigdy nic złego jej nie zrobiłem a kilka razy miałem z nią grubą akcję. Jak ją kiedyś dogoniłem, bo j***na ucieka i w p*zdę dostała, pewnie w końcu dopadły ją konsekwencje, to omija mnie szerokim łukiem i mam spokój.
Źle zrobiłem, bo chora kobieta?
To jej k***a pomóż i ulecz cwaniaczku.
Dla mnie nikt nie ma litości, nawet żona :roll:
I ja też nie mam. Ustępujemy j***nym wariatom i dlatego ten świat tak wygląda. j***ć ich wszystkich.

argen64

2023-03-11, 09:07
Widać, że w Polsce psychiatria leży i kwiczy. Kobieta powinna być leczona.

luxpiotr

2023-03-11, 09:22
To takie k***y nie są kierowane z urzędu na badania psychiatryczne? Czemu zdrowi ludzie mają znosić takiego pojeba? Któregoś razu dostanie w ryja tak że się nie pozbiera.

Quassar

2023-03-11, 10:14
Nadawała by sie do jakiejś kapeli rockowej/metalowej xD

WhiteForce

2023-03-11, 10:41
Właśnie poznałem moją nauczycielke angielskiego

BambiPMT

2023-03-11, 10:59
janiestad666 napisał/a:

nawet chcialbym zeby kiedys miala nóż i jakis guwniak podszedl ja nagrywac i zeby go zaj***la xD tak sobie beka by byla bo z niej juz i tak nic nie bedzie a chociaz jakis bezczelny guwniak by zdech xD



To ktoś taki jak ty. Mistrzu ortografii.

d-_-bE.Prigozhin61

2023-03-11, 11:23
Bambrych napisał/a:

A ja bym se obok nie stanął. Jakby przeszczepy ruszyła w moim kierunku to łokieć na ryja. Groziła mi śmiercią, broniłem się.



Gowno byś zrobił

OpenStreetMaps

2023-03-11, 11:32
Jak by mnie ludzkie bezmózgie ameby w pionie filmowały to też bym chyba zwariował. Co jest biurwa na całą kompilację nie znalazł się żaden normalny kamerzysta? Piwa nie ma za pionowy bubel i nigdy nie będzie.

SantaMaria

2023-03-11, 12:28
ra0mir napisał/a:

Dla mnie nikt nie ma litości, nawet żona



bo jesteś cwe*uch XD

Family_Butcher

2023-03-11, 14:09
Czekam aż ktoś jej wyk***i makabrycznie drastycznie w ten pusty sagan, najlepiej ze skutkiem nagłym tragicznym w polish :mrgreen:

CrystalFairy

2023-03-11, 16:01
Jeszcze 5 lat pracy w korpo i będzie nas dwoje

re...........tt

2023-03-11, 16:54
Chora schizofreniczka. Powinna być na leczeniu w psychiatryku a nie szlajać się po mieście i ludzi straszyć

Ziomee22

2023-03-11, 18:58
k***isko coś wie czego inni jeszcze nie wiedzą :D

dancio1978

2023-03-11, 21:02
Bambrych napisał/a:

A ja bym se obok nie stanął. Jakby przeszczepy ruszyła w moim kierunku to łokieć na ryja. Groziła mi śmiercią, broniłem się.


Pobić chorą kobietę!! Ale ty k***a jesteś męski!! i Jak ty wszystkim zaimponowałeś!!!