18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Audycja Krajowa - Czego media nie mówią?

kackss • 2014-03-11, 15:19
Klimatycznie to trochę jakby teoria spiskowa, ale gdy się jednak wsłuchać... Coś w tym jednak jest.
Osobiście czekam na więcej.

dram09

2014-03-12, 01:20
Kwiecień plecień, srają muchy będzie jabłko.

zincum

2014-03-12, 01:25
Feniks napisał/a:


...jedyne co nam pozostało szerzenie rusofobii na państwa zachodnie, modernizacja armii i czekanie na to co się wydarzy.



Kolejny debil, który nie wie po co używa danych słów. Kto się k***a interesuje "na zachodzie" twoją rusofobią? Jak mieli nas w piździe tak i mają do tej pory. A ty znowu liczysz na pomoc "zachodu". Tylko, że oni z takich zachowań się śmieją od lat. Rusofobię to oni szerzą wśród takich jak ty od wielu lat. Ty masz coś szerzyć? Gdzie ty k***a żyjesz, co oglądasz, co ty k***a czytasz, że takie dyrdymały pie**olisz?

Tu nigdy nie będzie dobrze, akurat w sp***oleniu wszystkiego co można to mamy tu mnóstwo specjalistów.

dram09 napisał/a:

Kwiecień plecień, srają muchy będzie jabłko.



U mnie się mówiło: srali muchy, będzie wiosna :-)

Pan_Generał

2014-03-12, 01:26
kackss napisał/a:

zdziwiłem kiedy udowodnił mi swój zawód i jakimi danymi ten człowiek dysponuje... serio... czekam na kolejne filmy - jest ostro.



I jaki to jest zawód? Jak coś, to weź mi napisz na pw, bo jestem ciekaw.

zincum

2014-03-12, 01:35
Jakimi? No toż k***a widać, że to on sam te pierdoły nagrywa. Ale przygłupa zgrywa, bo przecież nie wypada tak wprost. Albo leki się skończyły. Udowodnić zawód - no to już trzeba mieć zryty beret. Następny Kukliński za darmo tylko na sadistic.

modyf

2014-03-12, 03:09
ruchy wojsk... w obecnej chwili nie jesteśmy w stanie wystawić nawet jednej dywizji...

Nie chce mi się chłopa słuchać, ale z komentarzy widzę, że preludium do II wojny ma być Smoleńsk. Tylko po co? Putin miałby się nami przejmować? naszymi siłami zbrojnymi? Nawet z najwybitniejszymi dowódcami nie liczymy się kompletnie, bo nie mają oni kim kierować. W razie inwazji na Polskę, będziemy się bronić krócej niż w 39, i wszystko jedno kto będzie dowodził. Może obawiał się, że 'zamordowana' kadra szybciej pośpieszy ukraincom na pomoc? no i co z tego? kto miałby tam pojechać? ze 2000 żołnierzy i 200 rosomaków? bez jaj.
Gość mógł wcześniej swoją teorię pociągnąć - przecież wiadomo, że rządzą nami tak naprawdę byli ubecy, którzy od lat rozmontowywali nasze wojsko - dbali o brak $$$, doprowadzili do zniesienia obowiązkowej służby wojskowej...

Czym to się skończy? obstawiam, że Putin weźmie Krym i zachodnią Ukrainę - co najmniej korytarz do Krymu, NATO ew. poderwie parę razy myśliwce stacjonujące w PL czy Turcji, UE wyśle jeszcze bardziej stanowcze noty potępiające (ustami naszymi zwłaszcza)i zamilknie, bo rynek rosyjski jednak potrzebny. Wszystko się uspokoi, po czym ruskie wprowadzą kolejne blokady naszej żywności (nie zapomni krzykacza Tuska), tak, że nasi przedsiębiorcy się posrają i wyjdziemy na tym jak Zabłocki na mydle...

Jedno jest pewne - zachód dostanie na uspokojenie jakieś intratne kontrakty z ruskimi, a my dostaniemy po dupie przepotężnie.


Porky

2014-03-12, 07:33
@niepowtarzalny

Co do prochu znalezionego w szczątkach oraz brzozy.


Jednak ten HAARP srednio mnie przekonuje :D

no14

2014-03-12, 09:08
juz nie moge czytac tego pie**olenia, MARZEC to miesiac manewrow wojskowych, tak jest co roku do k***y nedzy.

escimo

2014-03-12, 13:03
Pan_Generał napisał/a:



I jaki to jest zawód? Jak coś, to weź mi napisz na pw, bo jestem ciekaw.



Pewnie piekarz albo wulkanizator. Widział jak się przypala chleb, albo wybucha opona. Identycznie jak w smoleńsku :idzwch*j:

Pucant

2014-03-12, 19:06
Nie można było bez tej deformacji? wstydzisz się że cię zajebie cbś?
wyłączyłem bo sie nie dało słuchać
Nie można się skupić na treści jeżeli jakość jest sp***olona...

MasternigeR

2014-03-12, 19:20
Czyżby Antek odkrył youtube ?