18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Audycja Krajowa - Czego media nie mówią?

kackss • 2014-03-11, 15:19
Klimatycznie to trochę jakby teoria spiskowa, ale gdy się jednak wsłuchać... Coś w tym jednak jest.
Osobiście czekam na więcej.

SierżantJackson

2014-03-11, 20:02
nie jestem pewien, ale muzyka przywodzi mi na myśl pierwszego starcrafta, na mapach z przestrzeni protosów...tak mi się wydaje

masakrator666

2014-03-11, 21:19
pie**olenie kumpel jest w Straży Granicznej i oprócz troche wzmożonej aktywności co jest normalne ch*ja się dzieje

xFareNx

2014-03-11, 23:30
Ten głos wszystko zdradził! Jama Zua vol.2 nadchodzi!

escimo

2014-03-11, 23:37
zincum napisał/a:

@RockyWood - normalne działania w takiej sytuacji. To jak u mnie, nad Bydgoszczą latają "suki" bo przeglądy mają mam wojnę węszyć? Jak pod Toruniem napie**alają na poligonie to mam się chować do schronu OPL? Człowieku, wyluzuj się.



W Bydgoszczy i pod Bydgoszczą akurat też zrobiły się bardziej intensywne ruchy wojsk. Widzę co się dzieję przez okno, a mieszkam blisko jednostki wojskowej.
Ale k***a, dlaczego nie mają podejmować większych ruchów? Mają czekać aż coś pie**olnie w Polskę? Skoro coś się dzieje u sąsiadów, to chyba lepiej być w gotowości, niż czekać na wyrok.

A filmiku nie oglądałem. Wk***iają mnie filmiki typu: "siedzę przed komputerem popijając kakao, przeczytałem trzy artykuły i kawałek wikipedii, więc opowiem Wam co ukrywają media." Bez włączania go, wiem że to film tego typu :)

BrainSeeker

2014-03-11, 23:48
kolejny filmik typu "dam piwko, niech się na głównej wk***iają"...

huehuebekłem

2014-03-12, 00:09
dobra dobra ale ja z konspiracyjnej sieczki usłyszałem coś o HAARP a znowu słyszałem że takowe dziadostwo zostało stworzone przez USA a nie Rosję i Chiny...

Kisielu

2014-03-12, 00:22
@xFareNx jak by to była jama to powiedziałby, że media piorą nam łby w pralce ale tok rozumowania konkretny ;)

KimDzongIl

2014-03-12, 00:25
Obalę to w kilku zdaniach

I. mgła to zjawisko miejscowe (chyba każdy to widział jadać autem między polami/lasami)
II.TU154 był dobrze przygotowany ale lotnisko nie było dobrze przygotowane (nie było urządzen, które potrafią same naprowadzić samolot na płytę lotniska
III. H.A.A.R.P to amerykańskie urządzenie Zsrr miało Surę
IV. ZSRR zakłócało dane Dugą http://pl.wikipedia.org/wiki/Duga
V. Nikt teraz nie używa prochu, każdorazowo samolot prezydencki sprawdzany jest przez psy i urządzenia na ładuniki wybuchowe
VI. nie ma teraz żadnego ruchu Wojsk Polskich. Jestem w pobliży jednostki i nie ma nawet stanu podwyższonego wprowadzonego.
VII. Putin nie przejmował się Kaczyńskim. Kaczyński posiadał najmniejsze poparcie społeczne jako prezydent. Było parę miesięcy przed wyboramim, w których było pewne że KAczyński przegra.

Kokon222

2014-03-12, 00:34
jeszcze sie k***a zdziwicie pajace

Feniks

2014-03-12, 00:46
Co do ruchu Wojsk Polskich to nie wiem dokładnie czy są jakieś ruchy czy nie ale jeśli są to można łatwo je wytłumaczyć Ukraina stoi na krawędzi wojny z rosją i wojny domowej taka jest prawda. Logicznymi działaniem jest więc zabezpieczenie naszej wschodniej granicy czy to przed przeniesieniem wojny na nasz teren czy też przed pojawieniem się dużej ilości uchodźców, których trzeba będzie jakoś opanować.

Co do działań putina: to tak naprawdę dokładnie nie wiemy czym się chłop kieruje albo ma chorą ambicję odzyskania dawnej potęgi ZSRR, albo chce umocnić swoją władze w rosji po prze pokaz siły mogą być tez inne powody.

Co do działań naszej ukochanej Rzeczpospolitej to tak na pewno w obecnej sytuacji nie możemy wypowiedzieć wojny Rosji nawet przy ich wejściu zbrojnym na Ukrainę putin tylko na to czeka bo będzie mieć pretekst do wojny z nami a państwa zachodnie będą mogły nas z czystym sumieniem olać ciepłym moczem to raz a dwa nawet przy optymistycznej wersji że stworzymy sojusz wojskowy z Ukrainą (jak dla mnie to sojusznik typu wbije Ci nóż w plecy kiedy się tylko obrócisz i nie będziesz nam potrzebny) to i tak nie damy im rady jedyne co nam pozostało szerzenie rusofobii na państwa zachodnie, modernizacja armii i czekanie na to co się wydarzy.

mic_tut

2014-03-12, 00:49
Chociaż obrazki mógł dać jakieś ciekawsze :/

Licho5

2014-03-12, 00:50
Jezu, macierewicz, bawisz się teraz w anonumousa ? lecz się człowieku

panchamityle

2014-03-12, 00:57
@up
Ty sie lecz jak wszędzie Macierewicza widzisz i jeszcze mylisz go z B.

NoPuke

2014-03-12, 00:59
Dobra to ja skomentuję tylko początek bo nie da się tego słuchać.

1. Putin zawsze mówił że Ukraina jak i Litwa Łotwa i Estonia będą częścią Federacji Rosyjskiej więc Kaczyński ameryki nie odkrył, także zapędy imperialistyczne Putina nigdy nie były tajemnicą.
2. Kaczyński nie dość że nie był dla innych niewygodny to śmiem twierdzić że był nieistotny.
3. W przypadku jego wymachiwania motyką w kierunku Rosji, to raczej więcej traciliśmy niż ktokolwiek zyskał.
4. Tu nie chodzi o Ukrainę jako taką a o Krym na którego Rosja utraty nie może sobie pozwolić z różnych względów między innymi że ma tam bazę floty Czarnomorskiej.
5. Smoleńsk k***** ;) może i bym uwierzył w zamach gdyby ktoś przedstawił choć jeden sensowny dowód a nie zgniecione puszki, rozerwane parówki, pirotechniczne zapędy z dzieciństwa rozwijane w dziadkowej szopie pseudonaukowców blefujących w TV ;)

reszty wysłuchać rady nie dałem...

kackss

2014-03-12, 01:04
Udało mi się porozmawiać chwilę z tym człowiekiem, który to nagrał i z ciekawości zapytałem na ile można mu wierzyć... zdziwiłem kiedy udowodnił mi swój zawód i jakimi danymi ten człowiek dysponuje... serio... czekam na kolejne filmy - jest ostro.