18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Audycja Krajowa - Czego media nie mówią?

kackss • 2014-03-11, 15:19
Klimatycznie to trochę jakby teoria spiskowa, ale gdy się jednak wsłuchać... Coś w tym jednak jest.
Osobiście czekam na więcej.

zincum

2014-03-11, 15:40
Po minucie wymiękłem. Zmienia se facet głos jakby był jakimś partyzantem konspirantem i wpie**ala to na YT? Argumenty typowego słuchacza Radia Maryja. 12 minut takiego pie**olenia? Ja dziękuję ale pewnie się tu znajdzie cała banda masochistów.

Porky

2014-03-11, 15:51
Moze i wygląda to komicznie ale gość gada sensownie, jego argumenty na temat Smoleńska są potwierdzone. Co do granicy polsko-ukraińskiej to prawda, że cos sie dzieje bo mieszkam blisko.

Browaryt

2014-03-11, 15:58
muzyczka jak z horroru

oxano

2014-03-11, 16:00
Nie ma co się dziwić, że zmienia głos podczas takich argumentów... Ani to TVN'owskie gadanie ani to nie popierda ruchów politycznych... Dobre klimaty, ciekawie opowiada. Ja też czekam na więcej.

_R...........s_

2014-03-11, 16:08
Kolejne pie**olenie, ale ja nie o tym. Dodatkowo kolejne sranie o smoleńsku i gloryfikowanie kaczora. Tragedią pod smoleńskiem była śmierć wielu wysoko postawionych oficerów i ważnych osób (kaczor do nich się nie zaliczał).
Czy autor tego filmiku posiada pisemną zgodę na wykorzystywanie loga "Sadistic"? Jeśli nie, działa on bezprawnie, próbując podpinać się pod ten jakże uroczy portal, dodatkowo psując mu opinię. Dodatkowo z filmiku powinno zostać usunięte bezprawnie użyte logo.

zincum

2014-03-11, 16:08
Nie wygląda to śmiesznie, to jest żałosne. Wiesz o co poszło w Gruzji? Wiesz o co chodzi z Krymem? Sprawy nie są takie proste jak nam wmawiają media. Ale ty chyba z tych wyznawców teorii spiskowych więc czcze me gadanie.

Jelen1122

2014-03-11, 16:10
k***a co to za nowy lektor? Nie było innego skazańca do czytania tekstu? :D

zincum

2014-03-11, 16:11
Dobra, dotrwałem do 2 minuty. Facet jest chory psychiczny.

solteck

2014-03-11, 16:21
zincum napisał/a:

Zmienia se facet głos jakby był jakimś partyzantem konspirantem i wpie**ala to na YT?


powodem jest niski wiek

zincum

2014-03-11, 16:25
Niski poziom umysłowy raczej. Stawiam na Tolka Banana ;)

JURIJ_77

2014-03-11, 16:51
muahaha podkład jak w programie Nie do wiary! Strefa 11 - i jak tu coś takiego brać na poważnie. Do tego ten zmieniony głos - chce ukryć tożsamość, a wali film na YT? Bardziej prawdopodobne jest jednak to, że gość na 12 lat i barwne życie w skrzywionej chorobą umysłową wyobraźni. I wymyśla, że "oni", "masoni" i "żydzi" robią wszystko by doprowadzić do upadku chrześcijańskich wartości na świecie itp. itd. bla bla bla ...

RockyWood

2014-03-11, 17:38
to ja Wam napiszę tylko tyle że ostatnio popie**alam do roboty na 5 czasem na 4 rano. Jestem z Tarnowa i jadę do roboty w kierunku Rzeszowa.

Ile ostatnio na drodze spotykam różnorakich pojazdów wojskowych to ch*j w poprzek staje. Najczęściej właśnie ok 4-5 rano. Ostatnio prawie dzień w dzień raz rosomaki, raz ciężarówki wojskowe innym razem hummery - większość z KM'ami na dachach pod plandeką. Jadą zwykle w stronę Rzeszowa w ilościach 5-10 sztuk ale jechały też nie raz w drugą. Dwa razy jechał konwój obstawiony pojazdami z "kogutami", na lawetach jechały dwa w ch*j wielkie czołgi - nie znam się to nie powiem jakie, a innym razem mniejszy jakiś pojazd na gąskach z wyjebną armatą - chyba jakaś artyleria.

Kiedy widzę takie pojazdy to od razu do głowy przychodzi Ukraina, ruskie i czekanie na jakiś rozpie**ol. Może to jakaś prewencja ale jednego jestem pewny - przez cały 2013 rok tylko raz widziałem na tej trasie dwa rosomaki i może 5 hummerów. Dodam tylko, że w Tarnowie produkuje się różnoraki sprzęt wojskowy :)

zincum

2014-03-11, 17:48
@RockyWood - normalne działania w takiej sytuacji. To jak u mnie, nad Bydgoszczą latają "suki" bo przeglądy mają mam wojnę węszyć? Jak pod Toruniem napie**alają na poligonie to mam się chować do schronu OPL? Człowieku, wyluzuj się.

niepowtarzalny

2014-03-11, 17:49
@Porky
ale co jest konkretnie potwierdzone?