18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Audi R8 V10 VS Suzuki GSXR & Kawasaki Ninja R10

Scareface101 • 2013-10-21, 13:14
Prawie jak NFS, szkoda że nie materiał na Harda

Alwaro

2013-10-21, 13:54
Na początku to: "Nie nie, nie scigaj sie" a jak sie cipce spodobało to pozniej podpuszczała. Takze przyczyną wypadków nie kierowcy nie motocykliści a nadal KOBIETY!

garota

2013-10-21, 14:10
Zajebiście zapierdzielają a jakiś debil (czyt.Scarface) życzy im wypadku. Mam nadzieję że niebawem zobaczę jak jakiś gość pie**olnie tirem w samochód z twoimi starymi, a później będzie after jak przyjeżdżasz na miejsce wypadku i płaczesz smutny w deszczu, krzycząc "dlaczegoooooo...oooo?" :)

piorun22

2013-10-21, 14:11
ciekawe który będzie pierwszy na hardzie

mare30ks

2013-10-21, 14:19
widac ze na moto wprawni kierowcy, jeansy, fruwajace podkoszulki chlodzace nerki :) tylko klapkow brak

Cryo

2013-10-21, 14:21
garota napisał/a:

Zajebiście zapierdzielają a jakiś debil (czyt.Scarface) życzy im wypadku. Mam nadzieję że niebawem zobaczę jak jakiś gość pie**olnie tirem w samochód z twoimi starymi, a później będzie after jak przyjeżdżasz na miejsce wypadku i płaczesz smutny w deszczu, krzycząc "dlaczegoooooo...oooo?" :)


Skończ robić z siebie debila.

r5k5

2013-10-21, 14:23
brazylia.... tam żeby jeździć taką furą trzeba być 3 razy tak bogatym jak u nas .... co nie znaczy że nie mają tam fajnych samochodów .... mają, jeżdżą nimi obrzydliwie bogaci ludzie

imek

2013-10-21, 14:32
@r5k5 za to motóry mają chyba połowę tańsze niż u nas. Poszukaj na fb profilu Bikers BR, lub filmików tego kolesia na YT.. stoi na chodniku i nagrywa jak latają motorami (wypie**alać wszyscy, którzy poprawią mnie że MOTOCYKL A NIE MOTOR. ch*j wam w dupę).. co drugie moto tam, to BMW s1000rr, warte u nas 50-60tys złotych. Ktoś jadący Banditem to tam jakiś żul chyba albo menel wśród całej reszty, gdzie wiek moto nie przekracza 2lat. Same perełki R1, CBR w limitowanych malowaniach, Kawy dziesiątki, wszędzie sportowe wydechy.. k***a, jakby za darmo je dawali..
a u mnie kumple latają starymi cebrami f2 za 5-6tys i to klepanymi w garażu, bo nikogo nie stać na nowe moto.. :(

Dranzes

2013-10-21, 14:35
to są autostrady, a nie te nasze 2 pasmówki hahah

Pleso93

2013-10-21, 14:40
Po prostu za-je-bi-ste.
ZAJEBISTE! :D

Bociek

2013-10-21, 14:41
No i to było fajne, pozapie**alali, wyżyli się, nikomu nic się nie stało i wszyscy weseli :D

kwiatusheck

2013-10-21, 14:47
Szkoda, ze wcale nie rowna walka, znalazl sie cwaniak w samochodzie za 150k funtow przeciwko produkcyjnej i jak najbardziej standardowej zabawce z linii produkcyjnej. Wpakowalby jeden z drugim niewiele wiecej kasy jak to moto warte + odpowiednia odziez to sierota z Audi by nawet nie zauwazyla ze moto polecialo. Troche kasy i mozna cuda zdzialac i nie trzeba wywalac niewiadomo jakich pieniedzy na przereklamowane cacka. Wystarczy za granice wyjechac.

MrZet

2013-10-21, 15:14
sestorme napisał/a:

Szkoda, ze wcale nie rowna walka, znalazl sie cwaniak w samochodzie za 150k funtow przeciwko produkcyjnej i jak najbardziej standardowej zabawce z linii produkcyjnej. Wpakowalby jeden z drugim niewiele wiecej kasy jak to moto warte + odpowiednia odziez to sierota z Audi by nawet nie zauwazyla ze moto polecialo. Troche kasy i mozna cuda zdzialac i nie trzeba wywalac niewiadomo jakich pieniedzy na przereklamowane cacka. Wystarczy za granice wyjechac.



Urzekła mnie twoja historia.

R8 1600/600= 2.7 Kg/1HP

GSX-R 203/185= 1,1 Kg/1HP

Dobry wyścig.

Bociek

2013-10-21, 15:16
sestorme napisał/a:

Szkoda, ze wcale nie rowna walka, znalazl sie cwaniak w samochodzie za 150k funtow przeciwko produkcyjnej i jak najbardziej standardowej zabawce z linii produkcyjnej. Wpakowalby jeden z drugim niewiele wiecej kasy jak to moto warte + odpowiednia odziez to sierota z Audi by nawet nie zauwazyla ze moto polecialo. Troche kasy i mozna cuda zdzialac i nie trzeba wywalac niewiadomo jakich pieniedzy na przereklamowane cacka. Wystarczy za granice wyjechac.


Proponuje pojedynek..
Kupię Ci najdroższe auto świata i pościgaj się z wystrzeloną przeze mnie kulą 7,62 za kilka zł zobaczymy kto wygra :D