18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Audi R8 V10 VS Suzuki GSXR & Kawasaki Ninja R10

Scareface101 • 2013-10-21, 13:14
Prawie jak NFS, szkoda że nie materiał na Harda

Abgda

2013-10-21, 15:18
sestorme napisał/a:

Szkoda, ze wcale nie rowna walka, znalazl sie cwaniak w samochodzie za 150k funtow przeciwko produkcyjnej i jak najbardziej standardowej zabawce z linii produkcyjnej. Wpakowalby jeden z drugim niewiele wiecej kasy jak to moto warte + odpowiednia odziez to sierota z Audi by nawet nie zauwazyla ze moto polecialo. Troche kasy i mozna cuda zdzialac i nie trzeba wywalac niewiadomo jakich pieniedzy na przereklamowane cacka. Wystarczy za granice wyjechac.



Ale ten cieć w audi, wciąż może sobie włączyć muzykę i siedzieć w wygodnym fotelu.

LikeThis

2013-10-21, 15:26
Te audi mogłoby się schować gdyby cisneli , ale dalej widzę filmiki typu "jadą sobie spokojnie i podnieta że da radę " .

matt63amg

2013-10-21, 15:26
haaaaaaaaaah, 3:32 "dont push him or he will fall", biedaczek :P

Bobikufel

2013-10-21, 15:30
nie wiem co wy z tym hardem.... na harda to neich trafiają ciapaci chorowite murzynki i potwory jak grodzka... no tylko że ona trafia tam beż wypadku -.-

paka2000

2013-10-21, 15:37


Ujeżdżacze sedesów, macie tu swój ból dupy. Rodzinne autko, w dodatku kombi. Zapakujesz rodzinę, psa, a nawet teściową do bagażnika i pojedziesz na wakacje w wygodnym siedzisku, słuchając muzyki, a i w lato klima działa. Kosztuje tyle ile kosztuje i jeśli kogoś stać, to jeździ czymś takim, a nie kiblem. Dziękuję dobranoc :*

makabrax

2013-10-21, 15:46
kombi jeżdżą tylko zombie ;)

kwiatusheck

2013-10-21, 15:47
MrZet napisał/a:



Urzekła mnie twoja historia.

R8 1600/600= 2.7 Kg/1HP

GSX-R 203/185= 1,1 Kg/1HP

Dobry wyścig.



R8 150.000£ = 250£/1HP
Gixxer 1k 10.000/185 = ~54£/1HP

Dorzuce fakt, ze samochodu nie kupuje sie do zapie**alania, bo w to Audi choc nie wiem ile bedziesz miec kasy i tak duzo wiecej kucy nie wyciagniesz, to kazdego z tego moto mozesz dojebac twin turbo in3 za nastepne 10k£ z dobrym synchro i miec niewiele mniej kucy od tego Audi. Myslisz, ze wtedy by sie scigal?

go...........11

2013-10-21, 15:48
A podobno kryzys tam mają k***a.

Mowszyznzz

2013-10-21, 15:49
Faktycznie zajebista zabawa... Właśnie przez takich lekkomyślnych idiotów na drodze jest niebezpiecznie. Co z tego ze Ty jedziesz przepisowo, ostrożnie i masz trzydzieści lat doświadczenia za sobą a wyjedzie Ci na drogę kilku takich pojebów którzy muszą komuś udowodnić że są lepsi, i wpie**olą się Tobie w auto i narobią gziku. Od wyścigów jest tor!
Możecie sobie komentować, że jestem p*zdą, ch*ja wiem i na gównie się znam ale potrafię odróżnić rywalizację od skrajnej głupoty.

karolas123

2013-10-21, 15:52
sestorme, co Ty tez pie**olisz, ten silnik w audi spokojnie da sie zrobić na grubo ponad 1000koni.

kwiatusheck

2013-10-21, 15:55
@up

Pokaz, chce zobaczyc kto tego dokonal.

daniu9

2013-10-21, 15:56
@paka2000 no jeżeli dla Ciebie RS4 Avant jest rodzinnym autkiem, to pozdrawiam :)
Do tego dorzucę Ci lekki fakcik, że musi być modyfikowane ze względu na to, że Audi dopuszcza maksymalne odblokowanie do 280 km/h :)

paka2000

2013-10-21, 15:58
Mowszyznzz napisał/a:

Faktycznie zajebista zabawa... Właśnie przez takich lekkomyślnych idiotów na drodze jest niebezpiecznie. Co z tego ze Ty jedziesz przepisowo, ostrożnie i masz trzydzieści lat doświadczenia za sobą a wyjedzie Ci na drogę kilku takich pojebów którzy muszą komuś udowodnić że są lepsi, i wpie**olą się Tobie w auto i narobią gziku. Od wyścigów jest tor!
Możecie sobie komentować, że jestem p*zdą, ch*ja wiem i na gównie się znam ale potrafię odróżnić rywalizację od skrajnej głupoty.



W sumie to masz rację :) I dodam jeszcze, że zauważono kiedyś iż ludzie jeżdżący na torach na co dzień lub od czasu do czasu, są spokojniejsi na publicznych drogach. Tylko teraz problem gdzież tu tor znaleźć do jazdy? Do głowy na obecną chwilę przychodzi mi tylko Poznań. Polskie realia... inwestujemy w piłkę nożną choć z tego nic nie ma... patałachy nie mają żadnej woli walki o wygraną. A motorsport w Polsce jest kompletnie olany. Mamy jednych z najlepszych drifterów w Europie, ale nikt nie buduje im torów by dać dogodne warunki. By wystartować w zawodach drifterskich trzeba wyłożyć paredziesiąt tysięcy na same opony, bo nikt przecież nie jeździ na zużytych lakach, a za wygrane zawody dostają mniej więcej kwoty 3-4 tyś.... śmieszne. Tak samo boks i inne sztuki walki. Mamy naprawdę dobrych ludzi w sportach walki, ale nikt tu w to nie inwestuje. Ludzie muszą szukać szczęścia w obijaniu mordy innym w Stanach. Polska... nasz piękny kochany kraj :>


"@paka2000 no jeżeli dla Ciebie RS4 Avant jest rodzinnym autkiem, to pozdrawiam
Do tego dorzucę Ci lekki fakcik, że musi być modyfikowane ze względu na to, że Audi dopuszcza maksymalne odblokowanie do 280 km/h "

To RS6 Avant dla sprostowania :) I tak jest rodzinne, a to, że w serii ma 580 kucyków, choć te podejrzewam, że pewnie od ABT albo MTM wyszło i ma 730, to wciąż jest rodzinne auto. Mieści 5 osób i możesz zapakować tyle samo co do zwykłej A6 :D

MrZet

2013-10-21, 16:06
sestorme napisał/a:



R8 150.000£ = 250£/1HP
Gixxer 1k 10.000/185 = ~54£/1HP

Dorzuce fakt, ze samochodu nie kupuje sie do zapie**alania, bo w to Audi choc nie wiem ile bedziesz miec kasy i tak duzo wiecej kucy nie wyciagniesz, to kazdego z tego moto mozesz dojebac twin turbo in3 za nastepne 10k£ z dobrym synchro i miec niewiele mniej kucy od tego Audi. Myslisz, ze wtedy by sie scigal?



Myślę, że wtedy trzeba by motocyklistę zdrapywać z większej powierzchni.

Nie pojmuję dlaczego ktoś chciałby mieć więcej niż 200 koni w motocyklu? Już obecne topowe maszyny mają za dużo mocy, zauważyli to nawet producenci, którzy poszli w rozwój elektronicznych wspomagaczy jej wykorzystania. Przykład, BMW HP4, uważane przez wielu za najlepszy obecnie motocykl sportowy. Ale to nie pasuje do twoich marzeń o plastikowej rakiecie z turbiną, bo to BMW w serii kosztuje 100 tys. zł.

W cenę 250 £ za konika od audi masz wliczony kokon ze skóry i aluminium, który utrzymuje wybraną przez ciebie temperaturę, ekranik na środków wskaże ci drogę na dz**ki, a z zestawu Bang & Olufsen wydobędziesz dźwięk lepszej jakości niż na dobrym domowym hi-fi.

A "tych Audi" tunerzy od lat wydobywają kosmiczne moce na specjalnie życzenie kolesi, których jara tuning i zmniejszanie użyteczności swoich samochodów.

kwiatusheck

2013-10-21, 16:10
No to zalinkuj. Na YT jakos pustki. Znalazlem tylko jakies smieszne 777 kucy. Dobra buza na twin turbo 3in 2013 wyciaga 600+ czyli wiecej co to auto standardowo. Ile ten kokon jest wart jak lecisz 300+? Wtedy nie zdrapuja cie z asfaltu a z deski rozdzielczej, albo raczej z tego co z niej zostalo.