18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ateistyczna pyta

prondzyk • 2014-03-30, 08:46
Pyta na jakimś tam zjeździe ateistów. Czekamy na ból dupy ateistów 8-)

fabiothethird

2014-03-30, 11:24
Nieważne czy ateista czy katol. Każdy kto chodzi na takie demonstracje i obraża innych to debil. I tyle w tym temacie.

Pentryt

2014-03-30, 11:35
A pie**olicie, prawdziwa elyta społeczeństwa: artyści, profesorowie, politycy a także zwykli zjadacze chleba a wszystkim taki sam ch*j w dupę. I niech mi jakaś baba z ku*asem powie, że nie jestem za równością.

Akkarin15

2014-03-30, 11:36
Ból dupy autora postu. Po kościele jak się nudzi, to do nauki.

normals522

2014-03-30, 11:41
wstyd mi mówić, że jestem ateistą patrząc na tych bezmózgich ludzi, którzy nawet nie do końca zdają sobie sprawy ze znaczenia słowa ateista, a tym bardziej działać jak ta grupa.

rockface123

2014-03-30, 11:48
:homer: od dziś, po prostu nie wierzę w boga, nie jestem ateistą. Nie chce być kojarzony z tym gównem.

ellsworth

2014-03-30, 12:00
Polvodka napisał/a:


Jak taki z Ciebie "wojujący ateista", to zapie**alaj do roboty w święta kościelne, skoro wszędzie się "wpie**alamy"


No i bardzo chętnie, a tą ilość dni wolnych wykorzystałbym w dogodnym dla mnie terminie, ale tak się NIE DA, właśnie przez wpie**alających się wszędzie katoli ustanawiających nawet kiedy można pracować a kiedy nie. I jeszcze próbują narzucić zakaz handlu w niedzielę. Pewnie, bo księdzu na tacy zaczyna brakować jak ktoś zamiast przynieść jemu wyda w sklepie.

Kilgore_Trout napisał/a:

ale czy przebieranie się w worek po ziemniakach i pseudo biczowanie coś zmieni? przecież to jest sensu pozbawione.


Oczywiście, że jest pozbawione sensu. Każdą rzecz można robić dobrze, ale można też źle.

kubczyk

2014-03-30, 12:34
I jedni i drudzy są siebie warci.