18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ateistyczna pyta

prondzyk • 2014-03-30, 08:46
Pyta na jakimś tam zjeździe ateistów. Czekamy na ból dupy ateistów 8-)

ellsworth

2014-03-30, 10:56
Kilgore_Trout napisał/a:

to nie ateiści, to pojeby żądne uwagi, coby każdy widział ich konflikt z wiarą. ateiści po prostu nie wierzą i mają na wiarę wesoło wyj***ne.


Wyj***ne to można mieć na hinduizm czy animizm. Niestety w Polsce, gdzie katole wpie**alają się w każdą dziedzinę życia w świeckim państwie trzeba dawać temu odpór.

tr...........cz

2014-03-30, 10:58
Ja pie**ole \t esencja ateistów :facepalm:

Ludzie bez znajomych, pracy, zajęcia, typowe nieudaczniki rozwojowe, pominięte na etapie ewolucji.

Katolicy są 1000 razy mądrzejsi

Ki...........ut

2014-03-30, 10:59
trynkiewicz, "nie sądźcie a nie będziecie sądzeni", taka mądra maksyma waszego wieszcza

dagins

2014-03-30, 10:59
@ellsworth
A jak nie dasz temu oporu to co Ci zrobią? Spalą na stosie? Podpalą dom? Obrzucą brzydkimi słowami?

Polvodka

2014-03-30, 11:00
ellsworth napisał/a:


Wyj***ne to można mieć na hinduizm czy animizm. Niestety w Polsce, gdzie katole wpie**alają się w każdą dziedzinę życia w świeckim państwie trzeba dawać temu odpór.


Jak taki z Ciebie "wojujący ateista", to zapie**alaj do roboty w święta kościelne, skoro wszędzie się "wpie**alamy"

mejsidz

2014-03-30, 11:00
Na YT zarzucają im stronniczość i tyranie tylko prawicy. Od zawsze jechali po wszystkim i wszystkich.

tr...........cz

2014-03-30, 11:01
4:00 ależ on ich zgasił, ta pyta to nawet elkowentna jest

NasterX

2014-03-30, 11:02
teken napisał/a:

To nie są ateiści. To są pseudo lub też gimboateiści, którzy się z tym obnoszą, bo stało się to modne.
Ateista nie ma w zwyczaju obnosić się swoją "niewiarą".



PatrolZG napisał/a:

To nie są ateiści. Ateista, przykładowo ja, ma w dupie takie spotkania itp. To są zwykli przeciwnicy kościoła.



Kilgore_Trout napisał/a:

to nie ateiści, to pojeby żądne uwagi, coby każdy widział ich konflikt z wiarą. ateiści po prostu nie wierzą i mają na wiarę wesoło wyj***ne.



Rozczaruje was, to są ateiści nawet jakby biegali z fujarami na wierzchu po dachu kościoła i srali na wychodzących ludzi na gołębie bo ateizm polega na braku wiary a to czy sie ktos zachowuje jak pie**olniety czy nie to już inna kwestia


trynkiewicz napisał/a:

Ja pie**ole \t esencja ateistów :facepalm:

Ludzie bez znajomych, pracy, zajęcia, typowe nieudaczniki rozwojowe, pominięte na etapie ewolucji.

Katolicy są 1000 razy mądrzejsi



Widać...

teken

2014-03-30, 11:03
To nie są ateiści. To są pseudo lub też gimboateiści, którzy się z tym obnoszą, bo stało się to modne.
Ateista nie ma w zwyczaju obnosić się swoją "niewiarą".

wiesiors4

2014-03-30, 11:06
Ateiści, którzy wierzą, że trzęsienia ziemi wywołuje Bóg :amused: ale oni przecież tacy oświeceni, bo to ateusze :amused:

Ki...........ut

2014-03-30, 11:09
ellsworth napisał/a:

Wyj***ne to można mieć na hinduizm czy animizm. Niestety w Polsce, gdzie katole wpie**alają się w każdą dziedzinę życia w świeckim państwie trzeba dawać temu odpór.

ale czy przebieranie się w worek po ziemniakach i pseudo biczowanie coś zmieni? przecież to jest sensu pozbawione.

wilkoala

2014-03-30, 11:09
Słaba się już robi pyta. Impotenci.

MichaU

2014-03-30, 11:09
Tacy właśnie są ateiści - typowe lewactwo. Dałem dzisiaj na tacę 100zł dla Jezusa.

GhostRider32

2014-03-30, 11:10
trynkiewicz napisał/a:

Katolicy są 1000 razy mądrzejsi


No nie wiem... Że tak tylko jeden przykład przytoczę:



Testom

2014-03-30, 11:22
Słowo "lewak" i jemu pochodne padło 4 razy. Jak zwykle Sadistic trzyma poziom dna oceanicznego :D .