18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Atak terrorystyczny - jak to ogarnąć?

Abisal • 2019-11-27, 18:49
Pytanie jest krótkie: Kiedy Nas to czeka?

Terroryści ponoć są wszędzie!


polakwrocek

2019-11-28, 18:40
parolpl napisał/a:

Trochę się nie znam, ale



Ja tam jestem zadowolony że zamachy robią idioci. Nie ma co im tam pisać jak zwiększyć efektywność.

19sushi90

2019-11-28, 19:40
I właśnie dlatego chciałbym mieć możliwość noszenia broni przy sobie, może nie uratuję wszystkich, może zginę, ale będę przynajmniej próbował mając choć trochę zbliżone szanse do napastnika - amen

pankruk

2019-11-28, 20:57
TB303 napisał/a:

Nie masz bladego pojęcia o czym piszesz.



W takim razie czekam na wyjaśnienie zagadnienia.

niemamskarpet.

2019-11-30, 08:54
Policeman napisał/a:

Idiotyczny poradnik tworzony chyba bez współpracy z prawdziwymi antyterrorami. Pierwsza zasada, gdy nastąpi gdzieś wybuch, nie biegnij w przeciwnym kierunku, tylko jak najbliżej tego wybuchu. Gdyby w pobliżu znajdowały się kolejne ładunki, pewnie też by wybuchły, nie ma co przesadzać. Zamachowcy też raczej nie stoją blisko swojej bomby, traktują teren jako wyczyszczony. Z kolei możliwe, że są ładunki rozmieszczone w kierunku w którym uciekać będą ludzie w panice. Jeśli ktoś nie ma sumienia, może położyć się wśród ciał i rannych, chociaż zamachowcy ostatnio dobijają rannych, ale zawsze to jakaś szansa.
A tak na koniec politycznie - dzięki za ten spot, serio, dzięki polityce PiS mamy mnóstwo sztonów, czukczów, czeczeńców, memlunów, dagemlunów i innych wschodnich kałmuków i zamachy się zdarzą. Otworzyli k***a granice na wschodzie i wpuszczają każdego, przyjęliśmy najwięcej imigrantów spoza UE w całej Europie. Brawo wy i brawa dla wybrców pis, który nie wpuścił uchodźców!



jeden konkretny