18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Atak terrorystyczny - jak to ogarnąć?

Abisal • 2019-11-27, 18:49
Pytanie jest krótkie: Kiedy Nas to czeka?

Terroryści ponoć są wszędzie!


zdun

2019-11-27, 21:07
4F to znam ale FU?, Człowiek całe życie się uczy..

donkapusta

2019-11-27, 21:15
Ciekawe co grali, że się tak wkurzył?

niemamskarpet.

2019-11-27, 21:16
wato pamiętać, że np. jeśli jesteś osobą która ostatni raz dźwigała coś ciężkiego i to była to zgrzewka wody mineralnej z lidla a sztuki walki opanowałeś z youtuba i to że dużo biegasz ale po mapach w CS to wszystko to raczej nie będzie miało dużego znaczenia i raczej skończy się dla Ciebie fatalnie :D no chyba, że terrorysta to 12 letni chłopak z Syrii więc może wtedy będziesz miał szanse....... chociaż też może być ci ciężko

aaaaaaaaaaaaaa

2019-11-27, 21:35
Mam mieszane uczucia po tym filmie... niby nawet fajnie zrobiony...
Ale bombę podkłada się na seansie dobrego filmu, a nie jakiegoś gniota...
I ten zamachowiec mało realistyczny. Albo długa broda i "allahu akbar".
Albo czerwono-czarna flaga i "smiert lacham"...
Chyba, że to Gruzin... ale on czemu?

lakeroll

2019-11-27, 21:36
sam filmik nie ma żadnej wartości edukacyjnej, raczej można wywnioskować, że jak jesteś w dupie to już się z niej nie wydostaniesz, a happy end to tylko na hollywoodzkim ekranie

Rejti

2019-11-27, 21:37
djted napisał/a:

Pulakom dać bron... tyś jest jebnięty.....



Jebnięty jest ten, kto twierdzi, że jeden z najspokojniejszych narodów w Europie z wielowiekowymi problemami ze strony sąsiadów i swawolną władzą nie zasługuje na powszechny dostęp do broni palnej :kawa:

gaahaa7

2019-11-27, 21:44
3 zasady w przypadku ataku terrorystycznego:
1. Uciekaj, nie zgrywaj bohatera
2. Jeśli nie możesz uciec, schowaj się
3. Jeśli sprawca znajdzie twoją kryjówkę, atakuj go

TB303

2019-11-27, 21:48
djted napisał/a:

Pulakom dać bron... tyś jest jebnięty.....


A pie**olisz typowe populizmy. Setki, a nawet tysiące ludzi w tym kraju ma broń palną(ja m.in.). Są strzelaniny? Nie ma. Są morderstwa nią dokonywane? Też nie.

csadad12

2019-11-27, 22:09
Widzę że pomału przygotowujemy sie na przyjeci imigrantów

L2b

2019-11-27, 22:53
noo...fajna bajka ...

jbone

2019-11-27, 22:58
niemamskarpet. napisał/a:

wato pamiętać, że np. jeśli jesteś osobą która ostatni raz dźwigała coś ciężkiego i to była to zgrzewka wody mineralnej z lidla a sztuki walki opanowałeś z youtuba i to że dużo biegasz ale po mapach w CS to wszystko to raczej nie będzie miało dużego znaczenia i raczej skończy się dla Ciebie fatalnie no chyba, że terrorysta to 12 letni chłopak z Syrii więc może wtedy będziesz miał szanse....... chociaż też może być ci ciężko



-to lepiej się położyć ,poddać i czekać na kulkę?-jesteś p*zdą
-nie wiesz co adrenalina potrafi uczynić z człowiekiem.-jesteś p*zdą
- jak dla ciebie zgrzewka z lidla to "coś ciężkiego"-jesteś p*zdą
-dużo biegasz po mapach cs-jesteś p*zdą

Zresztą teraz zobaczyłem skąd jesteś : z dupy.Normalne dzieci rodzą się z pochwy.-jesteś p*zdą
I zmień wiek na prawdziwy.p*zdo.

Mamciewdupie

2019-11-27, 23:24
Jeżeli kiedyś powstanie u nas społeczność szmatogłowych to całkiem możliwe, że w przyszłości takie rzeczy będą się mogły u nas zdarzyć. Filmik całkiem niezły jak na realizację z publicznych pieniędzy. Zwykle produkcje mające wspierać rządowe kampanie społeczne to jakieś aberracje i poważne wynaturzenia, nadające się najwyżej do Studia Yayo. Truizmem jest, że terrorysta mógł po prostu pojechać serią po kabinach i zabawa w przetrwanie skończona. Ja zwróciłbym natomiast uwagę na inny element, pojawiający się w samej końcówce. "Masz prawo się bronić", "Jesteś antyterrorystą". Przecież te słowa to jawna kpina. Nie od dzisiaj wiadomo, że interpretacja obrony koniecznej jest tak skonstruowana przez prokuraturę, aby rozszerzyć sytuację ekscesów do granic możliwości, albo wprost odmówić podejrzanemu działania w jej ramach. Sprawy ciągną się latami, jest smród, sądy przyklepują na jeden schematyczny, stosowany w ilu się tylko da sprawach wniosek oskarżyciela, a w nim jak zwykle wisienką na torcie jest przesłanka grożącej wysokiej kary (jeśli napastnik kopnie w kalendarz). Ogólnie nie opłaca się w to bawić, podobnie jak w obywatelskie aresztowania (po co ryzykować zarzuty za bezprawne pozbawienia wolności napastników itd.). Tak więc jeśli mielibyście kiedykolwiek taką sytuację to radzę jak najszybciej sp***alać, potem sp***alać, a na końcu sp***alać i nie zgrywać bohatera, bo nie warto.

pankruk

2019-11-27, 23:40
werido napisał/a:

a wystarczyło by dać broń obywatelom. zamiast się szarpać się w kiblu (akurat terroryście zacięła się broń, hehe) to ktoś by go wcześniej odpalił...



Jak najbardziej popieram dużo wolnościowych postulatów ale wolnego dostępu do broni w PL nie mogę sobie wyobrazić. Stoisz na przystanku, jakiś matoł cię zaczepi w stylu "co się k***a gapisz" = strzelanina, imieniny u Andrzeja i scysja po wódzie = strzelanina, nabuzowane matoły pod dyskotekami = strzelanina, kolizja na drodze i motyw kozaczenia i wysiadania z auta = strzelanina, przemoc w szkołach = strzelanina. Ja wiem, że wraz z dostępem do broni zmieni się prawo karne ale ch*j mi po tym prawie jak znacznie zwiększy się prawdopodobieństwo, że ktoś mnie zastrzeli.

JednorękiBandyta

2019-11-27, 23:59
adam_lens napisał/a:

"Proszę Państwa tutaj jest podejrzany plecak"
Po tych słowach podchodzi jakiś debil, żeby z niego coś zaj***ć. Taka wersja jest bardziej realna.



Pewnie dlatego wybuchł :D

stempel94

2019-11-28, 02:53
Ostatnio gdzieś czytałem, że do poznania na próbę ma przyjechać grupa "imigrantów" chyba z Kenii czy innego gównem płynącym państewka, a 26 listopada wyszedł ten film instruktażowy jak zachować się w razie ataku terrorystycznego. Przypadek?