18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Atak terrorystyczny - jak to ogarnąć?

Abisal • 2019-11-27, 18:49
Pytanie jest krótkie: Kiedy Nas to czeka?

Terroryści ponoć są wszędzie!


kamilja

2019-11-28, 03:20
Kable wystają ...

edmund

2019-11-28, 06:34
adam_lens napisał/a:

"Proszę Państwa tutaj jest podejrzany plecak"
Po tych słowach podchodzi jakiś debil, żeby z niego coś zaj***ć. Taka wersja jest bardziej realna.



pierdzielisz , robione były, co prawda amatorskie, jednak na bardzo szeroką skalę badania ma i okazuje się ze Polacy są jednymi z najuczciwszych na świecie

Wiewór

2019-11-28, 09:37
Wow! To ja jestem antyterrorystą. Szkoda, że bezbronnym.
Mimo wszystko wolałbym, żeby jednak terrorystów nie wpuszczać do Europy. Zapobieganie jest zawsze lepsze niż leczenie.
Ale co ja tam wiem.

Pitok

2019-11-28, 11:19
blady2137 napisał/a:

pamiętaj że jeśli walczysz w kiblu z napastnikiem i tak ci laska nie pomoże tylko zacznie drzeć ryja więc jaki z tego morał ? zostaw dziurawca tylko cię spowolni ;DDD



W razie potrzebny lepiej użyć jej jako ludzkiej tarczy

Mycroft

2019-11-28, 11:25
* - Film dotyczy tylko krajów, gdzie obywatele nie mogą mieć legalnie broni bez procesu koncesyjnego i pozwolenia, przez co stają się bydłem przeznaczonym na rzeź.

Admirał

2019-11-28, 11:32
Mycroft napisał/a:

* - Film dotyczy tylko krajów, gdzie obywatele nie mogą mieć legalnie broni bez procesu koncesyjnego i pozwolenia, przez co stają się bydłem przeznaczonym na rzeź.



Ta. W kraju gdzie jest powszechny dostęp do broni (USA), kilkanaście razy w roku obywatele którzy mogą mieć legalnie broń bez procesu konsecyjnego i pozwolenia stają się bydłem przeznaczonym na rzeź. W sytuacji jak na filmie uzbrojeni obywatele doprowadziliby tylko do większej ilości ofiar.

bloodwar

2019-11-28, 11:49
W USA w stanach w których broń można mieć "na dowód" jest znacznie mniej brutalnych ataków na domy z bronią i psychopatycznych ataków na centra handlowe czy szkoły typu "wystrzelam ich wszystkich i ch*j". Ironicznie,- sprawcy masakry w Columbine zakupili broń właśnie z sąsiedniego stanu gdzie zakazu nie ma a zaatakowali w miejscu w którym zakaz jest, stając się jednocześnie ikoną dla zwolenników powszechnego uzbrojenia cywili ("Gdyby w Columbine nauczyciele i uczniowie mieli choćby jeden pistolet - nie byliby wystrzelani jak króliki") i ikoną dla przeciwników ("Gdyby w każdym stanie był zakaz sprzedawania broni - chłopaki z Columbine nigdy by broni nie zdobyli i nie byli w stanie dokonać masakry")

Policeman

2019-11-28, 11:56
Idiotyczny poradnik tworzony chyba bez współpracy z prawdziwymi antyterrorami. Pierwsza zasada, gdy nastąpi gdzieś wybuch, nie biegnij w przeciwnym kierunku, tylko jak najbliżej tego wybuchu. Gdyby w pobliżu znajdowały się kolejne ładunki, pewnie też by wybuchły, nie ma co przesadzać. Zamachowcy też raczej nie stoją blisko swojej bomby, traktują teren jako wyczyszczony. Z kolei możliwe, że są ładunki rozmieszczone w kierunku w którym uciekać będą ludzie w panice. Jeśli ktoś nie ma sumienia, może położyć się wśród ciał i rannych, chociaż zamachowcy ostatnio dobijają rannych, ale zawsze to jakaś szansa.

A tak na koniec politycznie - dzięki za ten spot, serio, dzięki polityce PiS mamy mnóstwo sztonów, czukczów, czeczeńców, memlunów, dagemlunów i innych wschodnich kałmuków i zamachy się zdarzą. Otworzyli k***a granice na wschodzie i wpuszczają każdego, przyjęliśmy najwięcej imigrantów spoza UE w całej Europie. Brawo wy i brawa dla wybrców pis, który nie wpuścił uchodźców!

Cryo

2019-11-28, 12:02
W 3:15 widać jakichś uzbrojonych komandosów, ale rzeczywistość w Polsce jest trochę inna. Po godzinie od zgłoszenia pojawiłby się krawężnik i statystka w mundurze, aby wlepić mandat za zakłócanie ciszy i wyrobić normę.

Irenvelle

2019-11-28, 12:21
ten spot to jakas bezsensowna prowokacja, u nas nie ma atakow terrorystycznych ze wzgledu na polityke naszego kraju wzg imigrantow od wlasciwie transformacji, nawet czeczeni przyjeci z lat 90 sa jacys tacy cywilizowani, a bylo ich ponad 40k

mazga50

2019-11-28, 12:48
Dlatego lepiej zapobiegać niż leczyć. Na zachodzie o tym zapomnieli.

niemamskarpet.

2019-11-28, 14:11
jbone napisał/a:

-to lepiej się położyć ,poddać i czekać na kulkę?-jesteś p*zdą
-nie wiesz co adrenalina potrafi uczynić z człowiekiem.-jesteś p*zdą
- jak dla ciebie zgrzewka z lidla to "coś ciężkiego"-jesteś p*zdą
-dużo biegasz po mapach cs-jesteś p*zdą
Zresztą teraz zobaczyłem skąd jesteś : z dupy.Normalne dzieci rodzą się z pochwy.-jesteś p*zdą
I zmień wiek na prawdziwy.p*zdo.



to była informacja dla ciebie jak masz się zachować przygłupie

TB303

2019-11-28, 14:31
kienzler napisał/a:

Jak najbardziej popieram dużo wolnościowych postulatów ale wolnego dostępu do broni w PL nie mogę sobie wyobrazić. Stoisz na przystanku, jakiś matoł cię zaczepi w stylu "co się k***a gapisz" = strzelanina, imieniny u Andrzeja i scysja po wódzie = strzelanina, nabuzowane matoły pod dyskotekami = strzelanina, kolizja na drodze i motyw kozaczenia i wysiadania z auta = strzelanina, przemoc w szkołach = strzelanina. Ja wiem, że wraz z dostępem do broni zmieni się prawo karne ale ch*j mi po tym prawie jak znacznie zwiększy się prawdopodobieństwo, że ktoś mnie zastrzeli.


Nie masz bladego pojęcia o czym piszesz.

parolpl

2019-11-28, 15:18
Trochę się nie znam, ale dla mnie miejsce podłożenia bomby było z dupy. Zamiast zostawić na korytarzu (duże zatłoczenie, często wąskie przestrzenie, najprawdopodobniej brak jakiekolwiek reakcji na plecak, gwarantowanych chaos- wielokierunkowość ucieczki), to ten jełop zostawia bombę na siedzeniu (owszem dostaje odłamki, ale osłabia siłę wybuchu). Za długi chyba też wybrał czas wybuchu bomby (owszem, powinien sobie zostawić margines, ale bez przesady). O razu po wybuchu powinien też zacząć strzelać kiedy jeszcze nikt nie przetworzył informacji o bombie i zaimplikować nowy bodziec.

mesjans

2019-11-28, 17:23
To już aż tylu polaków emigruje że robią im filmy instruktażowe jak tam przeżyć?