18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Atak kota

StonersEyes • 2021-12-26, 19:34
Krótki materiał, przestawiający atak kota, krzyk poszkodowanego, oraz śmiech oglądającej.



donkapusta

2021-12-26, 19:39
W Szwajcarii nigdy by do tego nie doszło: "Pasztet z kociąt jest tradycyjną szwajcarską potrawą bożonarodzeniową. Eksperci twierdzą, że w smaku kociego mięsa gustuje nawet 3 proc. szwajcarskiego społeczeństwa. Głównie są to farmerzy z kantonów: Lucerna, Appenzell, Jura i Berno."

zielonydarian

2021-12-26, 19:46
donkapusta napisał/a:

W Szwajcarii nigdy by do tego nie doszło: "Pasztet z kociąt jest tradycyjną szwajcarską potrawą bożonarodzeniową. Eksperci twierdzą, że w smaku kociego mięsa gustuje nawet 3 proc. szwajcarskiego społeczeństwa. Głównie są to farmerzy z kantonów: Lucerna, Appenzell, Jura i Berno."



Będę w Appenzell to zapytam czy to prawda, coś mi się wydaje ze ściemniasz....


Lukalu

2021-12-26, 19:47
I z kopa i nadwor

radek225

2021-12-26, 19:48
Lepszy taki sierściuch niż "najlepsi przyjaciele człowieka", którzy ostatnio szturmem zalewają sadola. Na które nie działają kopniaki, gaz czy paralizatory. Kot nie chciał gościowi zrobić krzywdy, tylko zeskoczyć z szafki na coś wyższego. Z resztą śmierdzi mi tu ustawką pod p*zdoka, Snapchata, czy inne podobne gówno. Ilu z was ma w swoim domu monitoring w kuchni?

dżonyłojlker

2021-12-26, 19:56
zielonydarian napisał/a:

Będę w Appenzell to zapytam czy to prawda, coś mi się wydaje ze ściemniasz....



To prawda, w Europie też jada się i jadało koty, w Szwajcarii i Hiszpanii wpie**alają koty, obecnie to już rzadkość. Wenecjanie nazywali koty "królikami dachowymi".

xXx5226

2021-12-26, 19:58
Ciekawe jak się zdziwił ten z którym rozmawiał po takim okrzyku :D

aaaaaaaaaaaaaa

2021-12-26, 20:00
parekselans napisał/a:

To prawda, w Europie też jada się i jadało koty, w Szwajcarii i Hiszpanii wpie**alają koty, obecnie to już rzadkość. Wenecjanie nazywali koty "królikami dachowymi".



We Francji jada się jeże.... podobno przysmak.

baronturbina

2021-12-26, 20:04
radek225 napisał/a:

Lepszy taki sierściuch niż "najlepsi przyjaciele człowieka", którzy ostatnio szturmem zalewają sadola. Na które nie działają kopniaki, gaz czy paralizatory. Kot nie chciał gościowi zrobić krzywdy, tylko zeskoczyć z szafki na coś wyższego. Z resztą śmierdzi mi tu ustawką pod p*zdoka, Snapchata, czy inne podobne gówno. Ilu z was ma w swoim domu monitoring w kuchni?


Stary ty powinienes kurde :-( bo jak jesteś w trasie dziwnym trafem, listonosz codziennie paczki dostarcza twojej żonie.

Radzio rozważ proszę monitoring wszędzie.

Folur

2021-12-26, 20:04
kotek chciał użytek zrobić z drągala a ten drze ryja

plastic

2021-12-26, 20:06
ZA-BIĆ-KOTA !!

ZA-BIĆ-KOTA !!





radek225

2021-12-26, 20:09
baronturbina napisał/a:

Stary ty powinienes kurde bo jak jesteś w trasie dziwnym trafem, listonosz codziennie paczki dostarcza twojej żonie.
Radzio rozważ proszę monitoring wszędzie.



Ty lepiej zobacz, czy ty rogów nie masz. Bo tak się składa, że ja żony nie mam.

baronturbina

2021-12-26, 20:13
radek225 napisał/a:

Ty lepiej zobacz, czy ty rogów nie masz. Bo tak się składa, że ja żony nie mam.


k***a. ch*j mnie obchodzi co masz. Po co się Radzio tłumaczysz?

radek225

2021-12-26, 20:29
baronturbina napisał/a:

k***a. ch*j mnie obchodzi co masz. Po co się Radzio tłumaczysz?



Nie tłumacze, tylko mówię, że nie mam żony. Idź i znajdź sobie inną ofiarę. Od tej pory nie reaguje na twoje zaczepki na poziomie przedszkolaka. Ba, przedszkolaki przerastają cię pod każdym względem. Nawet długości fiuta :lol: