18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Atak kota

StonersEyes • 2021-12-26, 19:34
Krótki materiał, przestawiający atak kota, krzyk poszkodowanego, oraz śmiech oglądającej.



Krakus36

2021-12-26, 20:29
Tak się kończy niewychowanie zwierzaka w domu :D dobrze typowi! tak sam oz kundlami gryzą zagryzają j***ć debili Pies na ople do budy a kot łąpać myszy i czasem dokarmiać by nie zwiał do sąsiada łapać myszy

baronturbina

2021-12-26, 20:33
Zbierz resztki godności i opuść ten portal. Jesteś miękki i kozaczą do innych udowadniasz ile masz kompleksów. p*zdy się chwała i kozaczą. Ja sobie ofiary nie znalazłem bo jesteś ofiarą losu.

piter52

2021-12-26, 20:38
Pół minuty później kot zginął nagłą śmiercią.

baronturbina

2021-12-26, 20:39
radek225 napisał/a:

Nie tłumacze, tylko mówię, że nie mam żony. Idź i znajdź sobie inną ofiarę. Od tej pory nie reaguje na twoje zaczepki na poziomie przedszkolaka. Ba, przedszkolaki przerastają cię pod każdym względem. Nawet długości fiuta


Muszę się powtarzać siurku bo nie podłączyłem twoich wypocin wiec:
Zbierz resztki godności i opuść ten portal. Jesteś miękki i kozaczą do innych udowadniasz ile masz kompleksów. p*zdy się chwała i kozaczą. Ja sobie ofiary nie znalazłem bo jesteś ofiarą losu.

donkapusta

2021-12-26, 20:52
zielonydarian napisał/a:

Będę w Appenzell to zapytam czy to prawda, coś mi się wydaje ze ściemniasz....



Daj znać, sam jestem ciekaw co Ci powiedzą.

~prophetess

2021-12-26, 20:58
Kot się zemścił za to debilne ostrzyżenie :roll:

se...........ed

2021-12-26, 21:05
Wypatroszyłbym tego kudłatego sk***ysyna i pyszny pasztecik opie**olił .

Halo

2021-12-26, 21:16
Kto ma kota ten jest gejem, lesbą i lubi pis :D

Pitok

2021-12-26, 21:23
Kot chciał pewnie wskoczyć na ramię, ale się poślizgnął. Wbijanie pazurów potem, to już koci odruch.
Mój kot szkodnik doznał "amputacji" pazurów, bo straszny dewastator.

antek1g

2021-12-26, 21:23
baronturbina napisał/a:

Stary ty powinienes kurde bo jak jesteś w trasie dziwnym trafem, listonosz codziennie paczki dostarcza twojej żonie.
Radzio rozważ proszę monitoring wszędzie.



i potwierdze choc pewnie ch*ja kto uwierzy :) 2miesiace temu poznalem dziewczyne, ktora ma typa co smiga po trasach. jak ona to mowi "non stop go nie ma i mi sie nudzi", kolega odbil tirowcowi zone bo mowila ze sie nie chce myc, a mial 35 lat. pozdrwiam wszystkich cieplo.

bocianoff

2021-12-26, 21:35
pie**olony kocur i śmiech głupiej p*zdy, co za combo

baronturbina

2021-12-26, 21:36
antek1g napisał/a:

i potwierdze choc pewnie ch*ja kto uwierzy 2miesiace temu poznalem dziewczyne, ktora ma typa co smiga po trasach. jak ona to mowi "non stop go nie ma i mi sie nudzi", kolega odbil tirowcowi zone bo mowila ze sie nie chce myc, a mial 35 lat. pozdrwiam wszystkich cieplo.


Życie pisze swoje historie a baba bez bolca dostaje pie**olca. Kolejna TIRo p*zda zniesmaczona życiem i świadoma swojej bezsilności wobec sąsiada.

Makulata

2021-12-26, 21:40
Pitok napisał/a:

Kot chciał pewnie wskoczyć na ramię, ale się poślizgnął. Wbijanie pazurów potem, to już koci odruch.
Mój kot szkodnik doznał "amputacji" pazurów, bo straszny dewastator.



Jesteś ostatnim sk***ysynem i sydystą. Żeby ci ręcę uj***ło, byś też nie był zdolny do własnej obrony.

Demonio

2021-12-26, 21:50
donkapusta napisał/a:

W Szwajcarii nigdy by do tego nie doszło: "Pasztet z kociąt jest tradycyjną szwajcarską potrawą bożonarodzeniową. Eksperci twierdzą, że w smaku kociego mięsa gustuje nawet 3 proc. szwajcarskiego społeczeństwa. Głównie są to farmerzy z kantonów: Lucerna, Appenzell, Jura i Berno."



Akurat pytałem nie raz Szwajcarów w pracy i to ściema, nawet tych z Appenzell

donkapusta napisał/a:

W Szwajcarii nigdy by do tego nie doszło: "Pasztet z kociąt jest tradycyjną szwajcarską potrawą bożonarodzeniową. Eksperci twierdzą, że w smaku kociego mięsa gustuje nawet 3 proc. szwajcarskiego społeczeństwa. Głównie są to farmerzy z kantonów: Lucerna, Appenzell, Jura i Berno."



Akurat pytałem nie raz Szwajcarów w pracy i to ściema, nawet tych z Appenzell

parekselans napisał/a:

To prawda, w Europie też jada się i jadało koty, w Szwajcarii i Hiszpanii wpie**alają koty, obecnie to już rzadkość. Wenecjanie nazywali koty "królikami dachowymi".



Od 8 lat mieszkam 5 min drogi od Appenzell i lipa. Kiedyś może tak bo bieda była gorsza niz u nas ale teraz nie znajdziesz

boo

2021-12-26, 22:39
Makulata napisał/a:

Jesteś ostatnim sk***ysynem i sydystą. Żeby ci ręcę uj***ło, byś też nie był zdolny do własnej obrony.



A niby przed czym ma sie siersciuich bronic?