18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Arab wyraża swój stosunek do psów...

Halman • 2019-10-08, 07:29

wyraża jak islam nakazuje...

sooocysty

2019-10-10, 13:36
A życzę mu gangreny z całego serca życze facetowi długiej i powolnej śmierci

doktores

2019-10-10, 15:33
poligon6 napisał/a:

Jaki głupek. Zamiast perdolnąć kundlem o ściane to tłucze go z piesci po zębach. Rozumiem ze u nich pustynia i ciężko nie tylko o wieksze zbiorniki wodne, ale pewnie i o porzadny worek by sprawę z kundlem załatwic klasycznie. Ale nie tłucze sie łapa po zębach bo:
Uszkodzi sobie na knykciach torebke stawową, wedrze się zakazenie i łapa nawet sobie juz nie obciagnie. Nie żeby było mi żal idioty.



Ty i te twoje wiejskie fantazje. Widać, że k***a u was w tej j***nej dziurze naprawdę nie ma nic do roboty, dalej "obciągaj sobie łapą" frajerze

poligon6

2019-10-10, 19:12
doktores napisał/a:

Ty i te twoje wiejskie fantazje. Widać, że k***a u was w tej j***nej dziurze naprawdę nie ma nic do roboty, dalej "obciągaj sobie łapą" frajerze



Rozumiem ze polecasz jak pies cie jebie. Tak to jest z wami psiarzami. Powiesz cos o pieskash to jakby żone zgwałcił. Przepraszam nie chciałem urazić kochanki. Sorry men!

syulung

2019-10-10, 20:50
Hej buce, dla waszej tępej świadomości, tak myślą i chcą was wszystkich traktować, dla tych śmieci każdy biały jest psem i śmieciem. Psy czują że to ciapate to gówno nie ludzie, dlatego nie trawią ciapatych. Zapytajcie kogokolwiek kto tam mieszkał.

rybsony

2019-10-11, 16:29
TB303 napisał/a:

To jest sadistic, p*zdo. Nie podoba się? Won na pudelka albo kwejka, tam jest idealny poziom dla p*zdy twojego pokroju. A temat powinien mieć więcej piw, tylko większość tutaj to p*zdeczki jak ty. Nie kozacz piździelcu też do zaprawionych użytkowników jak mygry, bo nie masz podejścia do nich, p*zdo. Jesteś idealnym przykładem, że można mieć ujemne IQ i przy tym normalnie funkcjonować, co jest godne podziwu. Nie pyszcz też do mnie kurewko, nie ta liga.
Ryj tam, p*zdo




Jeszcze tu jesteś Niedojebie j***ny? Z rodzicami rozmawiałeś? Załamka pewnie

TB303

2019-10-11, 16:30
rybsony napisał/a:

Jeszcze tu jesteś Niedojebie j***ny? Z rodzicami rozmawiałeś? Załamka pewnie


Chyba niedoczytałeś, albo jesteś za tępy(najprawdopodobniejsza opcja), by zrozumieć taką prostą rzecz, ale powtórzę się: Nie szczekaj, psie :kawa:

rybsony

2019-10-12, 11:42
Pies to twój stary a matka to sobie dopowiedz. Może stąd twoje problemy z rodzicami? :-)

TB303 napisał/a:

Chyba niedoczytałeś, albo jesteś za tępy(najprawdopodobniejsza opcja), by zrozumieć taką prostą rzecz, ale powtórzę się: Nie szczekaj, psie



Właśnie doczytałem że pochodzisz z psychiatryka

Ivraas

2019-10-12, 18:44
rybsony napisał/a:

Pies to twój stary a matka to sobie dopowiedz. Może stąd twoje problemy z rodzicami?
Właśnie doczytałem że pochodzisz z psychiatryka



Spokojnie, nazwanie kogoś psem to w tym wypadku komplement, patrząc na przedstawiciela homo sapiens z filmiku.
Ludzie to k***y i wstydzę się że należę do tego samego gatunku. Jesteśmy szkodnikami, pasożytami i śmieciami, nieudanym wytworem na tym ch*jowym świecie, ten portal jest tego największym dowodem. Czekam aż w końcu pie**olnie jakiś kamyk z kosmosu i to wszystko rozjebie, pora na reset.

qmaverickq

2019-10-23, 17:21
śmieć pierodoly, żeby go koza HIVem zaraziła

LukaTsesarskyi

2023-07-16, 04:13
Ciapaty, please don't break my heart 8-)