18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Arab wyraża swój stosunek do psów...

Halman • 2019-10-08, 07:29

wyraża jak islam nakazuje...

mygyry

2019-10-08, 20:49
rybsony napisał/a:

Dla chorych zwyroli i pederastów twojego w dupe j***nego pokroju słowo. Jestem na S od poczatku i tylko na krzywdę bezbronnych dzieci i zwierząt nie daje piwka, więc h*j Ci w dupe Frajerze j***ny plusujący wszystkie sp***oliny w internetach



sp***oliną właśnie jesteś ty, nie pojmując prostej rzeczy, że oceniając materiał tutaj nie oznacza, że podoba ci się jego treść, ale jego wymiar, ale po ch*j tłumacze to ograniczonemu debilowi?

fabricio

2019-10-08, 20:57
Chciałbym ciapusa dorwać w swoje ręce

mazga50

2019-10-08, 22:04
Ścierwa uwielbiają się znęcać nad bezbronnymi, szczególnie w kupie, ale srają pod siebie gdy ich przycisnąć nieznacznie.
Tak było, jest i będzie zawsze.

Papa_SS

2019-10-08, 22:47
Admin ty k***o ?

Bo rozpiefalanych ludzi to ja rozumiem ale znęcanie się nad zwierzętami i publika tego to kurestwo ! j***ć tych arabów, ciapatych czy jak im i tego kto to udostępnia, szmaty j***ne !

mygyry

2019-10-08, 22:49
Papa_SS napisał/a:

Admin ty k***o ?
Bo rozpiefalanych ludzi to ja rozumiem ale znęcanie się nad zwierzętami i publika tego to kurestwo ! j***ć tych arabów, ciapatych czy jak im i tego kto to udostępnia, szmaty j***ne !



Ktoś kazał tobie i podobnym do ciebie tu przeglądać cokolwiek?

McQurwa

2019-10-08, 22:50
Papa_SS napisał/a:

Admin ty k***o ?



Znak zapytania mnie po prostu rozj***ł :mrgreen:

Halman

2019-10-08, 23:23
McQurwa napisał/a:

Znak zapytania mnie po prostu rozj***ł



widzę jakieś bogactwo umysłowe się objawiło :)

Emereson

2019-10-09, 02:00
To ciapate gówno powinno być tak samo traktowane w Europie przez rdzennych Europejczyków :-x

Collier89

2019-10-09, 02:50
Milo popatrzeć jak głupi kundelek dostaje w halasujaceg ryja

rybsony

2019-10-09, 04:48
mygyry napisał/a:

sp***oliną właśnie jesteś ty, nie pojmując prostej rzeczy, że oceniając materiał tutaj nie oznacza, że podoba ci się jego treść, ale jego wymiar, ale po ch*j tłumacze to ograniczonemu debilowi?



A ja sp***olino genetyczna myślałem ze piwko dajesz za material ktory sie podoba a nie jego 'wymiar'. Tępym h*jkiem jestes strasznie. Pozdrów rodziców adopcyjnych

EksplozjaSmaku

2019-10-09, 07:31
Mogl jeszcze pokazac, jak daleko odleci od kopa.

poligon6

2019-10-09, 09:00
rybsony napisał/a:

Dla chorych zwyroli i pederastów twojego w dupe j***nego pokroju słowo. Jestem na S od poczatku i tylko na krzywdę bezbro



O ja pie**ole, jakie umysłowe ckliwe kulfony tu zawitały.

Ratujta panie bo "pieska bijo".

pytolsky

2019-10-09, 09:57
Uwielbiam ten ból dupy wielbicieli piesków :D yepać kundle maczetami!

niefartt

2019-10-09, 13:02
poświęcę resztę życia żeby zabić sk***ysyna

poświęcę reszte życia żeby zabić sk***ysyna

TB303

2019-10-09, 15:19
rybsony napisał/a:

Tyle piw już ten obsrany filmik dostał? sp***oleni jesteście Ludzie. Naprawdę, co za zjeby dają piwo za ciepienie szczeniaka. Arabowi życzę TOMAHOWKA w dupie


To jest sadistic, p*zdo. Nie podoba się? Won na pudelka albo kwejka, tam jest idealny poziom dla p*zdy twojego pokroju. A temat powinien mieć więcej piw, tylko większość tutaj to p*zdeczki jak ty. Nie kozacz piździelcu też do zaprawionych użytkowników jak mygry, bo nie masz podejścia do nich, p*zdo. Jesteś idealnym przykładem, że można mieć ujemne IQ i przy tym normalnie funkcjonować, co jest godne podziwu. Nie pyszcz też do mnie kurewko, nie ta liga.

Papa_SS napisał/a:

Admin ty k***o ?
Bo rozpiefalanych ludzi to ja rozumiem ale znęcanie się nad zwierzętami i publika tego to kurestwo ! j***ć tych arabów, ciapatych czy jak im i tego kto to udostępnia, szmaty j***ne !


Ryj tam, p*zdo :kawa: