18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Arab wyraża swój stosunek do psów...

Halman • 2019-10-08, 07:29

wyraża jak islam nakazuje...

TB303

2019-10-08, 12:48
poligon6 napisał/a:

Jaki głupek. Zamiast perdolnąć kundlem o ściane to tłucze go z piesci po zębach. Rozumiem ze u nich pustynia i ciężko nie tylko o wieksze zbiorniki wodne, ale pewnie i o porzadny worek by sprawę z kundlem załatwic klasycznie. Ale nie tłucze sie łapa po zębach bo:

Uszkodzi sobie na knykciach torebke stawową, wedrze się zakazenie i łapa nawet sobie juz nie obciagnie. Nie żeby było mi żal idioty.


Na to czekałem :amused:
A kto nie daje piwa za temat to ciota i ch*j :amused:

ko...........or

2019-10-08, 13:32
j***l go pies

dżonyłojlker

2019-10-08, 13:40
TB303 napisał/a:

Na to czekałem



Ja też. A już się martwiłem że poligon się wypalił i stracił wenę :mrgreen:

Gruszek83

2019-10-08, 15:31
Śmieć j***ny, zdechnij k***o

Kałasz

2019-10-08, 15:55
niech mu rodzina zdechnie za pomocą drona z ładunkami wybuchowymi i niech go topią i palą żywcem

silwerbalk

2019-10-08, 15:57
Ciapaki psów nie lubią bo uznają je za zwierzęta nieczyste z tego względu że im jeden pedoproroka pogryzł.... :roll:

rybsony

2019-10-08, 16:15
Tyle piw już ten obsrany filmik dostał? sp***oleni jesteście Ludzie. Naprawdę, co za zjeby dają piwo za ciepienie szczeniaka. Arabowi życzę TOMAHOWKA w dupie

Kristoff

2019-10-08, 16:53
jak islam nakazuje....

kłamczuszku, myślałem że go zgwałci.

GifMajster

2019-10-08, 17:15
Szatan mu zr*cha cala rodzine. Potwierdzone info :)

rybsony napisał/a:




siedzisz sobie w tym sosnowcu to siedź. na ch*j sie udzielasz?



bleblebator1

2019-10-08, 17:23
Ale k***a arabska odważna, do normalnej bialej kobiety muszą startować co najmniej w pięciu aby dać radę. Pierwszy raz żałuję że takiej szmaty ciapackiej nie upie**olił amstaf czy pitbullterier.

rybsony

2019-10-08, 17:27
GifMajster napisał/a:

Szatan mu zr*cha cala rodzine. Potwierdzone info
siedzisz sobie w tym sosnowcu to siedź. na ch*j sie udzielasz?




Morda w kubeł Ciapata k***o.

mygyry

2019-10-08, 18:22
rybsony napisał/a:

Tyle piw już ten obsrany filmik dostał? sp***oleni jesteście Ludzie. Naprawdę, co za zjeby dają piwo za ciepienie szczeniaka. Arabowi życzę TOMAHOWKA w dupie



Dla debili twojego pokroju tłumaczę, że piwa daję się tutaj za materiał mocne, sadystyczne, to że nie zgadzamy się z tym co ktoś na nich robi nie znaczy, że materiał jest ch*jowy i należy go olać. Dajesz piwa za materiały poruszające a nie za ciapaka bijącego psa tłuku.

ADASKO6669

2019-10-08, 18:39
Ja się tylko zastanawiam dlaczego użytkownicy dają piwo pod tym materiałem, dramat

rybsony

2019-10-08, 20:16
mygyry napisał/a:

Dla debili twojego pokroju tłumaczę, że piwa daję się tutaj za materiał mocne, sadystyczne, to że nie zgadzamy się z tym co ktoś na nich robi nie znaczy, że materiał jest ch*jowy i należy go olać. Dajesz piwa za materiały poruszające a nie za ciapaka bijącego psa tłuku.



Dla chorych zwyroli i pederastów twojego w dupe j***nego pokroju słowo. Jestem na S od poczatku i tylko na krzywdę bezbronnych dzieci i zwierząt nie daje piwka, więc h*j Ci w dupe Frajerze j***ny plusujący wszystkie sp***oliny w internetach