18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Apel do prawdziwych polskich kibiców

Hauer88 • 2011-10-31, 16:31



Ruchy wolnościowo-narodowe inspirowane przez młodzież z klubów kibicowskich przybierają na sile. Poznań, Warszawa, Szczecin, Białystok to tylko niektóre miasta, jakie mogą poszczycić się odwagą swej młodzieży. Kibice różnych klubów sportowych jednoczą swe wysiłki, aby zaprotestować przeciwko bezkarnej tyranii rządzących Polską. Ich spontaniczne ruchy przeradzają się w zorganizowane akcje, aby uderzyć wszędzie tam, gdzie pojawiają się przedstawiciele obecnego rządu.

Ponad 30 lat temu zwykli ludzie zaczęli masowo wychodzić na ulice, aby zawalczyć o własne godne życie. Nie spodziewali się, że ich walka doprowadzi do zmiany całego systemu. Rzeczywistości, którą należy znów zmienić, gdyż wtedy pośród wielu bohaterów, byli także zdrajcy, którzy przy okrągłym stole zniszczyli wszelkie ideały.

Czy tak będzie i dziś? Czy wysiłek tak wielu młodych i odważnych ludzi zostanie zmarnowany? Opozycja nabiera wody w usta, media wykorzystują prowokacje, aby zniszczyć pozytywny wizerunek, reszta narodu śpi. Oby wszyscy obudzili się w kulminacyjnym momencie...

dback

2011-11-02, 07:24
Kto obejrzał do końca? Ten ch*j.

Gondone

2011-11-02, 07:45
nawet nie włączam...

Nawiedzonych żydofobów jeszcze brakowało...



A przy okazji - kto to "porządny kibic"?

Ja chodzę na rugby od lat, tam nikt sie nie chlasta nożami i nie robi rozp***uch na mieście.
Za to "syjonistyczne rządy" od lat pompują kasę w ch*jową piłkę nożną, który w naszym kraju jest na żenującym poziomie.
Sportowcy z innych dziedzin osiągają świetne wyniki i ledwo wiążą koniec z końcem :/
A "piłkarze" wydają kasę na wódę i żel do włosów.

To dopiero spisek...

(L...........y)

2011-11-02, 07:48
kietong napisał/a:

k***a, sami politolodzy.



Bardzo możliwe, że to sami politolodzy z małomiasteczkowych super uczelni prywatnych.

Trochę poczytałem tych wywodów autora wątku i mularza i lapps'a. Strasznie to jest zabawne, co piszecie, jaką postawę prezentujecie :D Bardzo mnie cieszy, że macie swoje poglądy, poznaliście prawdę (każdą), jesteście oświeceni. Ponadto język polski posiadacie w małym paluszku, każdy błąd potraficie wytknąć, w każdym zdaniu doszukać się sprzeczności . To jest takie zajebiste. Ponadto jesteście sądzę wiernymi kibicami. Z waszych mądrości mogę wywnioskować, że jesteście takimi podrzędnymi psiokami w społeczności kibicowskiej bo siedzicie na forum takim jak sadistic i obwieszczacie swoje(a raczej czyjeś racje. To raczej nie jest zajęcie dla prawdziwego kibica. Chyba, że Wam szefowie zlecili rozgłaszać te nacjonalistyczne wypociny wszędzie, gdzie się da. Ale dobrze, Wasza jest tylko racja i to święta racja, każdy inny to dno, a takiego trzeba zgnoić, opluć, zdeptać.

HAuer 88 pie**olisz na około wszystkim, że są omamiani telewizją, politykami, że każdy ślepo wierzy władzy i jest przez nią manipulowany. Może i to prawda, ale ciekawe jest też to, że taki chłystek, który postawił sobie flagę w pokoju, potrafił tak omomić Ciebie :) Ty też ślepo wyznajesz pewne racje, idee, dałbyś się pociąć za te marne pare słów, które są tak na prawdę manipulacją, tak aby poprzez Twoją łatwowierność stworzyć kolejną bandę polityczną. I wtedy oni się nachapią dokładnie tak samo jak rządzący teraz a ty zostaniesz co najwyżej z grzeczności wyr*chany 3 razy w dupę ;]

A oszczerca ma rację. Jak chcesz szerzyć swoje prze wyj***ne poglądziki to polecam sp***alać na jakiegoś kfejka czy czat.onet.

kamillo16

2011-11-02, 09:33
pie**ole to. Jade mieszkać i pracować do anglii. Tam nie ma takich cyrków.

(L...........y)

2011-11-02, 10:04
kamillo16 napisał/a:

pie**ole to. Jade mieszkać i pracować do anglii. Tam nie ma takich cyrków.



Hahaha tam jest jeszcze ciekawiej ;] Już wole nasze polskie problemy;]

Ra...........or

2011-11-02, 10:39
Witam chłopaki muszę sprostować jedną rzecz. Przez przypadek postawiłem Hauerowi piwo za ten temat. Ale to był wypadek. Ręka mi się omsknęła.

BongMan

2011-11-02, 10:42
Hauer88 napisał/a:

zaprotestować przeciwko bezkarnej tyranii rządzących Polską.



Jakiej k***a tyranii? Czy ich do reszty posrało? Tyrania to jest w Korei Północnej, gdzie za krytykę rządu trafiasz do obozu koncentracyjnego a razem z tobą twoja rodzina a czasami jeszcze sąsiedzi. Polecił bym się tym idiotom rozejrzeć po świecie żeby zobaczyli, że w Polsce wcale nie jest tak źle jak próbują nam wmówić. Korea Płn - już mówiłem. Meksyk - wojna narkotykowa, wyjedziesz na ulicę to upie**olą ci maczetą łeb. Grecja - widać co się dzieje. Anglia - do niedawna były zamieszki, coraz więcej ciapatych i innego gówna. O jakiejś Somalii, Sudanie czy Sierra Leone, gdzie pies ostatnim razem widział kość przy otwartym złamaniu a wodę wyciska się z kamienia to już nie wspomnę. Można by tak wymienić jeszcze kilkadziesiąt krajów, w których jest o wiele gorzej niż w Polsce. Naprawdę nie ma co narzekać bo jest u nas w miarę bezpiecznie, całkiem stabilnie i większość ludzi żyje godnie i na poziomie. Prawda jest taka, że większość tych pseudo-rewolucjonistów to gówniarzenia, która odczuwa silną potrzebę buntowania się przeciwko czemuś a ktoś od nich mądrzejszy to wykorzystuje żeby siać zamęt. Tym idiotom nie chodzi o obalenie rządu, oni chcą po prostu coś bezkarnie rozpie**olić. Gdyby to ode mnie zależało to ustawiłbym tą całą hołotę pod murem i zagrał arię na cekaemie, to by zobaczyli co to tyrania i zamordyzm.

marcinsud

2011-11-02, 10:43
@~Gondone prawisz dobrze

Co do kolesia z filmu jak się zjednoczyli kibice było widać na ostatnich wyborach.

Przy okazji mam na roku 2 kiboli, wszędzie przylepiają swoje wlepki, twierdzą, że kibice innych sportów są śmieszni, bo się przebierają w śmieszne czapki itd. Jadą po żydomasokomunie, a jak ona im opłaca "sportowców" piłki nożnej to siedzą cicho. Moim skromnym zdaniem takie zachowanie jest przynajmniej dziwne i już 100 razy bardziej wole kibiców takiej siatkówki poprzebieranych w stroje umiejących się normalnie bawić, bez wyrywania krzesełek. Jak ktoś nie ma w życiu celu to żyje kibolowaniem. Sport to rozrywka i nic więcej. Czekam na czasy, aż dumni i honorowi kibice to zrozumieją i nie będą nak***iać przypadkowych ludzi pod blokiem, bo nie wyznają ich klubu.

.:...........:.

2011-11-02, 10:52
Aexalven, jak ładnie to ująłeś. :amused:

SuperRyszard

2011-11-02, 12:21
Przemówienie dramatyczne jak orędzie prezydenta w HollyWoodskich produkcjach :D Kiedy gościu zmierza już do jakiś konkretów nagle mówi "coś tam, coś tam" i zmienia temat :D Czego on w sumie chce? Obalić rząd? A może utworzyć nową partie pod nazwą "klub kibica kibiców" choć skrót nie byłby zbyt trafiony ;) Pachnie mi to też nieco utajoną opcją PISowską, zwłaszcza te spiskowe teorie i antyPlatformizm.

Phallucifer

2011-11-02, 13:15
Media w polsce nie musza kompletnie NIC robic , a nacjonalisci sami sie osmieszaja takimi wystapieniami i swoim pieniactwem. gdziez wam do elity II RP?
Ruch spoleczny kibicow? Juz widze bratnie spotkania Ruchu Chorzow i Gornika Zabrze, czy te kamrackie popijawy w krakowie...wielka sztama lecha z legia etc.

Ustosunkuje sie tylko do wypowiedzi jednego uczestnika
@Mularz.
jesli ktos wystawia taki post to ja zeby go ocenic, musze go obejrzec. niestety nie posiadam w taki sposob zlozonego umyslu, aby przed obejrzeniem moc go zrecenzowac, ty go ewidentnie posiadasz. Ja musze poglowkowac, nawet dialektycznie ekstrahowac, ty zas widocznie nie czujesz takiej potrzeby...

Pan Mularz

2011-11-02, 13:46
Phallucifer napisał/a:


@Mularz.
jesli ktos wystawia taki post to ja zeby go ocenic, musze go obejrzec. niestety nie posiadam w taki sposob zlozonego umyslu, aby przed obejrzeniem moc go zrecenzowac, ty go ewidentnie posiadasz. Ja musze poglowkowac, nawet dialektycznie ekstrahowac, ty zas widocznie nie czujesz takiej potrzeby...



Problem w tym, że Oszczerca nie odnosi się do treści filmu, ale do tematu. Średnio inteligentny człowiek spojrzy, na tytuł, opis i już widzi na jaki temat będzie ten filmik.

Extraordinary_Gentleman

2011-11-02, 13:51
A mi się te wszystkie kibicowskie ruchy i "obalanie rządu" przez kiboli kojarzy tylko z jednym :D


Ponury Knur

2011-11-02, 14:17
Mularz napisał/a:



Problem w tym, że Oszczerca nie odnosi się do treści filmu, ale do tematu. Średnio inteligentny człowiek spojrzy, na tytuł, opis i już widzi na jaki temat będzie ten filmik.



Och jak ja chętnie odniósł bym się nogą w twój zacny i inteligencki tyłek. Od piątku dalej nie możesz spać z tym problemem?
Jak tak patrzę na twoje posty to mnie łamie w kręgosłupie.

lapps

2011-11-02, 14:53
@bloodwar

ch*j z onr mw czy kibicami. zus jebac. jak to ma twoim zdaniem przynosic jakiekolwiek zyski? przez zus tracimy 37 miliardow rocznie jakos. mi to chodzi, zeby liberalizm gospodarczy wprowadzic. wtedy bedziesz musial pracowac, ale przynajmniej bedziesz pelne wynagrodzenie dostawal, a nie oddawal jakims pojebom zeby wydali to za ciebie na ch*j wie co. ciezko to zrozumiec co? ciezko zrozumiec, ze jak masz placic podatki na edukacje to one najpierw pojda, do urzednika potem do innego urzednika, potem do ministerstwa, potem do jeszcze innego urzednika, a potem dopiero do szkoly i do nauczyciela. kazdy z tych urzednikow musi cos zarobic wiec dasz 1000 zl, nauczyciel dostanie powiedzmy z 250, a takto dalbys 300 prosto nauczycielowi i twoj synalek ma zajebiste wyksztalcenie. w obecnym ustroju nie masz wyboru. musisz dac 1000 albo jak chcesz lepszego prywatnego nauczyciela musisz dac 1300. poj***ne co?

Cytat:

firmy nie będą uciekać do rajów podatkowych


nie beda bo my bedziemy rajem w obecnym swiecie. i bedziemy sie rozwijac jak ameryka w czasach kapitalizmu. ale tylko jak wprowadzimy wolny rynek

Cytat:

bogaci będą nie tylko płacić podatki co do grosza



no teraz wiekszosc bogatych i tak sie utrzymuje z nieopodatkowanych galezii jak narkotyki i prostytucja(info od pani profesor z ekonomii) a reszta spoleczenstwa musi za nich placic poj***nie wysokie podatki. takto kazdy by placil to 10% powiedzmy i nikt by nie narzekal.

pewnie uwazasz, ze "to niemozliwe, ze gdyby to co mowie bylo prawda to by istnialy takie kraje i sie zajebiscie szybko rozwijaly". ale widzisz masz cos takiego jak bank federalny usa, ktory jest bankiem prywatnym(nalezy do jakies prywatnej osoby), a odpowiada na przyklad za produkcje nowych dolarow(ale nie od zawsze, dopiero od 100 lat czy nawet mniej, nie chce mi sie dokladnego info szukac) ten bank podobno pozycza pieniadze innym bankom, a inne banki porzyczaja panstwom. kiedys ponad 100 lat temu panstwa zadluzaly sie tylko na czas wojen i podobnych kryzysow, po czym jak najszybciej to splacaly. teraz mamy sytuacje gdzie wiekszosc krajow na swiecie jest strasznie zadluzona. polska nabija 40 miliardow samych odsetek rocznie. i teraz sie zastanow:
jest prywatna osoba, ktorej caly swiat wisi pieniadze i ktora ma jeszcze wiecej pieniedzy. moze sobie kupic armie, media, ustawic sobie wybranych przez siebie politykow. dodatkowo istnieje cos takiego jak komisja trojstronna zalozona przez rockefellera gdzie 1 do roku zbieraja sie przedstawiciele bankow i inni wazni ludzie zeby debatowac w zamknieciu z dala od kamer, co sie ma na tym swiecie dziac w bierzacym roku.
i widzisz mamy 2 czy 3 razy wyzsze podatki niz 100 lat temu, a mimo, ze technologia poszla do przodu, to dalej mamy dziurawe drogi i ogolnie kulejace panstwo, do tego zadluzone jak sk***ysyn i ze zblizajacym sie nizem demograficznym. Bo w tym ustoju korzystaja cwaniaki, ktore potrafia sie ustawic i oszukiwac. reszta bedzie dojona

Cytat:

Grecja - widać co się dzieje


u nas dzieje sie to samo tylko z 5 lat wczesniej. nie wiem z czego sie cieszysz. oni sie zaczeli sypac po zorganizowaniu igrzysk. my mamy euro w nastepnym roku :roll:

Cytat:

Naprawdę nie ma co narzekać bo jest u nas w miarę bezpiecznie, całkiem stabilnie i większość ludzi żyje godnie i na poziomie.



ta tylko architekt z wyzszym wyksztalceniem, o ile znajdzie prace, bedzie mial takie standarty zycia jak magazynier w holandii. a jak bedzie chcial zakladac rodzine, to nawet magazynier w holandii bedzie mial latwiej. a sobie pomysl ile by mogl zarabic gdyby holandia nie byla taka zadluzona.

a jak dalej nie wierzycie, to sie zastanowcie nad zwykla ustawa antynarkotykowa. komu ona pomaga? dzieci dalej cpaja, tylko zamiast sprawdzone przez sanepid narkotyki, jakies gowna z niewiadomo czym w srodku. dalej narkotyki mozna kupic na kazdym osiedlu kazdego wiekszego miasta(na niektorych osiedlach w kazdym bloku:P) policja traci czas na ganianie dilerow, zamiast zlodzieji czy mordercow, a i tak zazwyczaj lapia tylko studentow, albo innych mlodych co biora rekreacyjnie, bo na przyklad alkoholu nie lubia. dodatkowa wydajemy na sama walke z marihuana 80 milionow rocznie (stan sprzed 3 lat jakos)
nie wspominajac na tym co tracimy przez nieopodatkowanie tego, stale powiekszajaca sie szara strefe i wplywy przestepcow. a takiej portugalii po liberalizacji prawa antynarkotykowego zmalalo uzycie o iles tam %.
No wiec dlaczego to jest nielegalne?? bo tak dzialaja monopole. i te monopole ci wmawiaja, ze socjaldemokracja to jedyny ustroj, bo dzieki temu moga miec coraz wiekszy monopol. wystarczy odpowiednich ludzi sobie ustawic w rzadzie porobic odpowiednie urzedy, a wtedy juz nie ma problemu zrzucic wine na kogos innego.

i nie wiem jakim trzeba byc idiota, zeby myslec, ze jak oddasz komus obcemu 70% twoich zarobkow, to on je zainwestuje z zyskiem dla ciebie:E nic k***a tych ludzi komuna nie nauczyla?