18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Apel do prawdziwych polskich kibiców

Hauer88 • 2011-10-31, 16:31



Ruchy wolnościowo-narodowe inspirowane przez młodzież z klubów kibicowskich przybierają na sile. Poznań, Warszawa, Szczecin, Białystok to tylko niektóre miasta, jakie mogą poszczycić się odwagą swej młodzieży. Kibice różnych klubów sportowych jednoczą swe wysiłki, aby zaprotestować przeciwko bezkarnej tyranii rządzących Polską. Ich spontaniczne ruchy przeradzają się w zorganizowane akcje, aby uderzyć wszędzie tam, gdzie pojawiają się przedstawiciele obecnego rządu.

Ponad 30 lat temu zwykli ludzie zaczęli masowo wychodzić na ulice, aby zawalczyć o własne godne życie. Nie spodziewali się, że ich walka doprowadzi do zmiany całego systemu. Rzeczywistości, którą należy znów zmienić, gdyż wtedy pośród wielu bohaterów, byli także zdrajcy, którzy przy okrągłym stole zniszczyli wszelkie ideały.

Czy tak będzie i dziś? Czy wysiłek tak wielu młodych i odważnych ludzi zostanie zmarnowany? Opozycja nabiera wody w usta, media wykorzystują prowokacje, aby zniszczyć pozytywny wizerunek, reszta narodu śpi. Oby wszyscy obudzili się w kulminacyjnym momencie...

xiontZ

2011-10-31, 22:42
@upup
Nie srajcie się tak nad wywodami jakiegoś nacjonalisty..."nacjonalizm, w górę ręce kto jest z nami"

lapps

2011-11-01, 00:53
Oszczerca napisał/a:


I tak jak wspomniałem nikt nie pytał cię o zdanie i jesteś tu zbędny.



mowisz to jakby ciebie ktos pytal i jakbys byl tu komus potrzebny... :facepalm:

Cytat:

Więc hipokryzją z twojej strony jest wrzucanie twojej życiowej misji tropienia syjonistów na każdym kroku na to forum.



:facepalm: http://pl.wikipedia.org/wiki/Hipokryzja

Nie dosc, ze to nie jest hipokryzja, to jeszcze ty nagminnie popelniasz hipokryzje typu "stosowanie różnych, sprzecznych wzajemnie zasad moralnych przy różnych sytuacjach (np. wymaganie od żony, żeby nie zdradzała i jednoczesne zdradzanie żony)" w wiekszosci tematow, w ktorych widze jak sie wypowiadasz. to jeszcze teraz dodatkowo popelniasz hipokryzje typu "tworzenie obszarów tabu, czyli spraw, o których się nigdy nie rozmawia publicznie; zazwyczaj są to sprawy, które w świadomości wielu ludzi są niemoralne, ale są lub były jednocześnie masowo praktykowane." jak sie okazuje

Cytat:

Więc ty jesteś hipokrytą pisząc o czymś a za 15 min to robiąc. Nie ja. Więc albo masz rozdwojenie jaźni. Albo jesteś ułomny w pamięć długotrwałą i odnosisz się tylko do tego co w ostatnim poście.



:facepalm: ahaa...

Cytat:


Nie mów mi co mam robić, albo czego nie robić. Wolność słowa. Nie muszę mieć argumentów aby tu dyskutować sam przed chwilą to powiedziałeś hipokryto.



styl zycia trola co? chcesz przyklad hipokryzji? jak koles pisze jednemu, zeby nie publikowal danych tresci, bo mu sie to nie podoba, a potem pisze innemu: "Nie mów mi co mam robić, albo czego nie robić. Wolność słowa."


Cytat:

Goebbels swoją drogą to ciekawy gość. Ale polecę ci książkę '' Main Kampf''
Tytuł w tłumaczeniu Moja Wojna. Też ciekawego gościa powinieneś znać Adolfa H. zanim kariera jego ruszyła na dobre myślał zupełnie tak jak ty teraz. I do czego to doprowadziło?



do tego ze izrael dostaje odszkodowania od ponad 60 lat, mimo, ze za bardzo go hitler nie zniszczyl o ile mi wiadomo. doszlo nawet do tego, ze chcieli sciagac miliardy od polski, ktora podczas wojny stracila 100 razy wiecej, nie wspominajac o ponad 40 latach praktycznej niewoli. a jak powiesz publicznie, ze twoim zdaniem zydzi az tak nie ucierpieli podczas wojny, to idziesz do wiezienia na pare lat. jak jestes dziennikarzem dodatkowo tracisz prawo wykonywania zawodu. brzmi jakby to zydzi najbardziej na tym skorzystali. zreszta oni lubia z siebie robic niewiniatka
http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/04/12/zydzi-zazadaja-wkrotce-kolejnych-65-mld/#more-9169

Hauer88

2011-11-01, 07:01
Więzienie za głoszenie takich poglądów to jednak utopia - większość osób zostaje po prostu zamordowanych.

Polecam przede wszystkim:
youtube . com/watch?v=eFSh_J6gLMU&feature=player_embedded




bloodwar

2011-11-01, 07:11
Ja pie**olę tyle literek... I po ch*j, żeby przekonać jakiegoś poj***nego łysego kibola, narodowca-faszystę, że jego życie jest ch*jowe nie dlatego, że jest ch*jowy tylko dlatego, że jest jakiś anty-polski żydowsko-masoński spisek komuchów, Niemców, sprzedawczyń marchewek i cyklistów, który dybie na jego ch*jowe życie i postawił sobie za cel robienie go w ch*ja na każdym kroku. Albo że tak nie jest. Dajcie se na luz, zamówcie po pięć piw, podyskutujcie o zmianach w niemieckiej literaturze nacjonalistycznej lat 30stych ubiegłego wieku i ch*j! Nie przejmujcie sie tak tym wszystkim i tak nie wygracie z anty-polskim żydowsko-masońskim spisekiem komuchów, Niemców, sprzedawczyń marchewek i cyklistów, walka nie ma sensu!

Hauer88

2011-11-01, 07:15
bloodwar napisał/a:

Ja pie**olę tyle literek... I po ch*j, żeby przekonać jakiegoś poj***nego łysego kibola, narodowca-faszystę, że jego życie jest ch*jowe nie dlatego, że jest ch*jowy tylko dlatego, że jest jakiś anty-polski żydowsko-masoński spisek komuchów, Niemców, sprzedawczyń marchewek i cyklistów, który dybie na jego ch*jowe życie i postawił sobie za cel robienie go w ch*ja na każdym kroku. Albo że tak nie jest. Dajcie se na luz, zamówcie po pięć piw, podyskutujcie o zmianach w niemieckiej literaturze nacjonalistycznej lat 30stych ubiegłego wieku i ch*j! Nie przejmujcie sie tak tym wszystkim i tak nie wygracie z anty-polskim żydowsko-masońskim spisekiem komuchów, Niemców, sprzedawczyń marchewek i cyklistów, walka nie ma sensu!



Ignorancja jest siłą :) Przodujesz w szufladkowaniu a porównując salut rzymski do "zamawiania 5 piw" pokazujesz jak to jesteś modnym człekiem skutecznie zwalczającym nazistów z Polskimi flagami - a że jedno z drugim się wyklucza no to cóż to i tak faszyści :)

wons

2011-11-01, 09:44
"sport jest ostatnią dyscypliną w której można stać obok flagi, bo w innym przypadku jest to nie poprawne politycznie"
pie**oli bzdury i miesza w tych łysych głowach ehh

lesiot

2011-11-01, 12:00
Nie czytałem większości wypocin, bo i po co mi czytać jakiegoś kibolskiego faszystę, któremu wydaje się, że ma monopol na racje i wmawia iż potrzeba kilkunasty tysięcy raptem debili nie umiejących dostosować się do prawa jest dobrem 40 milionowego narodu. Mało tego debil taki porównuje potrzeby zidiociałe, neandertalskiej hołoty porównywać do patriotyzmu, zrywów niepodległościowych i bohaterów którzy naprawdę poświęcili życie dla innych. A wszytko po to, żeby doj***ć opcjom politycznym. Niektórych naprawdę powinni na stadionach odstrzelić, średnie IQ w kraju po odstrzeleniu takich "stadionowych faszystów" znacząco by wzrosło.
I będzie taki dalej pie**olił kocopoły, nawiązywał do historii, debili nie szanujących podstawowych praw i ogółu społeczeństwa będzie wybielał i wybrane opcje polityczne winił, za to że debile są debilami. Ehhh... Do gazu z takimi.

Wojna:)

2011-11-01, 13:12
W sumie bardzo dużo w tym racji. Ale piwa nie dam, nie chce żeby to trafiło na główną. Dosyć mam argumentów o "zwierzętach w szalikach", zadymiarzach i o typie który chce sobie podkupić zdanie jakiejś grupy społecznej(nie czytałem komentarzy, ale pewnie nie jeden taki argument się pojawił). Lud jest tępiony przez jedyne słuszne media i raczej do nich nic nie dotrze...

lapps

2011-11-01, 14:59
@bloodwar
a zdajesz sobie sprawe z tego, ze w obecnym systemie, oprocz placenia podatkow za siebie, musisz tez placic podatki za przestepcow(jesli pracujesz na czysto oczywiscie:P) bo przestepcy maja nieopodatkowane galezie biznesu z ktorych trzepia szmal(typu narkotyki/prostytucja), ale ktos przeciez musi zaplacic ich dzialke na drogi/administracje/wiezienia w ktorych beda przez nas utrzymywani w razie gdyby zostali zlapani. jestes zadluzony na jakies 22tysiace zl jak kazdy z nas mimo, ze jeszcze 100 lat temu, panstwa zadluzaly sie tylko w przypadku wojen albo jakis katastrof, po czym zaraz to splacaly. tylko teraz sie pozmienialo bo dzieki temu bankowcy zarabiaja wiele miliardow rocznie, dzieki czemu moga zainwestowac w media i wybrac sobie ludzie do rzadzenia, ktorzy dalej beda prowadzic wygodny dal nich system. dlatego od 18 lat nie mielismy ani jednego liberala w sejmie. jeszcze placisz ponad 50 % swoich zarobkow (nie liczac vatu akcyzy i tym podobnych) pod przymusem zeby jezdzic potem po dziurawych drogach, czekac w kilometrowych kolejkach w szpitalu, jebac sie z urzedami i latac z okienka do okienka zeby byle co zalatwic. jeszcze w ekonomii jest takie pojecie jak dobra luksusowe i jakies 3 lata temu pani profesor podawala nam dane, opracowane na podstawie tego ile ludzie oficjalnie zarabiaja i ile dobr luksusowych kupuja. i wyszlo, ze 50-60 % dobr luksusowych w polsce jest kupowanych za pieniadze z szarej strefy. czyli przez przestepcow.
k***a jak tobie to odpowiada to w porzadku, ale mi srednio pasuje wybor, ze moge zyc uczciwie ale ciezko zapie**alac na chleb, albo miec pieniadze ale byc nieuczciwym.
a ty nie ludz sie, ze za 30-40 lat dostaniesz jakas emeryture czy cos. system emerytalny ledwo wiaze koniec z koncem, a odkad obnizyli stawki w 2007 chyba, to juz wogole pieniedzy przestalo im starczac nawet na wyplacanie terazniejszych emerytur. a biorac pod uwage, ze nasze zadluzenie rosnie, szara strefa rosnie, podatki rosna, ceny rosna, mlodzi ludzie uciekaja i dodatkowo szykuje sie niz demograficzny, to jedyne co oplaca sie teraz robic to sp***alac stad, buntowac sie, albo dostosowac czyli zaczac pracowac na czarno, albo isc do polityki i oszukiwac ludzi. inaczej bedziesz mial coraz bardziej przej***ne

Cytat:

średnie IQ w kraju po odstrzeleniu takich "stadionowych faszystów" znacząco by wzrosło.



po odstrzeleniu ludzi przed telwizorami, srednie IQ wzrosnie kilkunastokrotnie. trzeba ustalic pewne piorytety:p

bloodwar

2011-11-01, 15:22
@lapps - i niech zgadnę, jak wprowadzicie tą swoją ultraprawicową, chrześcijansko-narodową tyranię partii ONR (czy MW) to nagle podatki spadną do 5-10%, ZUS zacznie przynosić zyski, firmy nie będą uciekać do rajów podatkowych a bogaci będą nie tylko płacić podatki co do grosza ale wręcz oddawać nadwyżkę tego co nie mogą skonsumować, tak? Nie trzeba będzie pracować, nie trzeba będzie się martwić o kase, będzie wolność, równość i braterstwo... Nie wiem kto Ci naopowiadał takich bajek ale możesz pójść do swojego kapo (czy jak się tam nazywa szef faszystów) z ONR czy MW i napluć mu w twarz, bo na pewno nie będzie w stanie spełnić nawet 1/10 swoich obietnic dotyczących "raju na ziemi"!

Hauer88

2011-11-01, 17:06
wons napisał/a:

"sport jest ostatnią dyscypliną w której można stać obok flagi, bo w innym przypadku jest to nie poprawne politycznie"
pie**oli bzdury i miesza w tych łysych głowach ehh




Zapewne Tobie by się żaden błąd stylistyczny ani przejęzyczenie nie zdarzyło podczas takiego słowotoku.


lesiot napisał/a:

Nie czytałem większości wypocin, bo i po co mi czytać jakiegoś kibolskiego faszystę, któremu wydaje się, że ma monopol na racje i wmawia iż potrzeba kilkunasty tysięcy raptem debili nie umiejących dostosować się do prawa jest dobrem 40 milionowego narodu. Mało tego debil taki porównuje potrzeby zidiociałe, neandertalskiej hołoty porównywać do patriotyzmu, zrywów niepodległościowych i bohaterów którzy naprawdę poświęcili życie dla innych. A wszytko po to, żeby doj***ć opcjom politycznym. Niektórych naprawdę powinni na stadionach odstrzelić, średnie IQ w kraju po odstrzeleniu takich "stadionowych faszystów" znacząco by wzrosło.
I będzie taki dalej pie**olił kocopoły, nawiązywał do historii, debili nie szanujących podstawowych praw i ogółu społeczeństwa będzie wybielał i wybrane opcje polityczne winił, za to że debile są debilami. Ehhh... Do gazu z takimi.




Popatrz mnie nazywasz faszystą a sam reprezentujesz maksymalnie skrajną ideologie przy okazji nawołując do zabójstwa. Ogarnij się młody, wykształcony z dużego miasta "antyfaszysto".

Odnośnie monopolu na racje swoim postem chcesz udowodnić że Ty go masz :)

bloodwar napisał/a:

@lapps - i niech zgadnę, jak wprowadzicie tą swoją ultraprawicową, chrześcijansko-narodową tyranię partii ONR (czy MW) to nagle podatki spadną do 5-10%, ZUS zacznie przynosić zyski, firmy nie będą uciekać do rajów podatkowych a bogaci będą nie tylko płacić podatki co do grosza ale wręcz oddawać nadwyżkę tego co nie mogą skonsumować, tak? Nie trzeba będzie pracować, nie trzeba będzie się martwić o kase, będzie wolność, równość i braterstwo... Nie wiem kto Ci naopowiadał takich bajek ale możesz pójść do swojego kapo (czy jak się tam nazywa szef faszystów) z ONR czy MW i napluć mu w twarz, bo na pewno nie będzie w stanie spełnić nawet 1/10 swoich obietnic dotyczących "raju na ziemi"!




Całkowita nieznajomość tematu ;/


lesiot

2011-11-01, 21:17
Hauer88 napisał/a:

Popatrz mnie nazywasz faszystą a sam reprezentujesz maksymalnie skrajną ideologie


Jaką ideologię? Czegoś się naćpał? Od kiedy krytyka skrajnego debilzmu i nazywanie rzeczy po imieniu to jakaś ideologia?


Hauer88 napisał/a:

przy okazji nawołując do zabójstwa.


No zdecydowanie kibole i bandyci stadionowi pierwsi powinni być do wytykania takich rzeczy... niech nauczą się respektowania prawa i zasad przyjętych na stadionie, a dopiero wtedy niech zaczną się dopominać o swoje prawa i palcem innych pokazują... zero respektu dla debili bez szacunku do prawa.

Hauer88 napisał/a:

Ogarnij się młody


O ten stary z 88 rocznika się odezwał... jak ja na mecze chodziłem to Ciebie jeszcze kogut na podwórku po jajach dziobał...

Hauer88 napisał/a:

wykształcony z dużego miasta


Akurat zgadza się...

Hauer88 napisał/a:

"antyfaszysto".


Lepiej niż stadionowy debil... od stadionowego debila gorsi się tylko murzyni, ciapaci i cyganie.

Hauer88 napisał/a:

Odnośnie monopolu na racje swoim postem chcesz udowodnić że Ty go masz :)


Ja nie udowadniam swoich racji, tylko debilizm nazywam debilizmem... to Ty uważasz że masz monopol na rację i wszystkim wmawiasz ją, a ten kto ma inne zdanie według Ciebie sterowany jest przez media...
Ciekawe jakie "media" Ciebie wysterowały, skoro według Ciebie tylko Twoje są, prawdomówne i nieskazitelne.

Ogarnij się... Ciebie też cała masa osób i mediów okłamuje i wmawia swoją ideologię... bo myśląca osoba umie czerpać wiedzę, z różnych źródeł i analizować to co podają media czy inne osoby, myśląc osoba nigdy nie łyka od tak takiej papki jak Ty serwujesz.

kietong

2011-11-02, 06:56
k***a, sami politolodzy. Na moje to powinno zostać wstawione nie z powodu wartości ideologicznych, ale dla zwały z tego, że taki dziwoląg (i to już naprawdę zaawansowany przyjeb) pie**oli bzdury pedalskim głosem i pucuje się ch*j wie czemu do kibiców.

MilkyWayPL

2011-11-02, 06:56
Ja tam uważam że tacy goście właśnie powinni siedzieć w polityce.

cisek666

2011-11-02, 07:02
Nacjonalista nie faszysta ...ale też zjeb.