18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Apel do prawdziwych polskich kibiców

Hauer88 • 2011-10-31, 16:31



Ruchy wolnościowo-narodowe inspirowane przez młodzież z klubów kibicowskich przybierają na sile. Poznań, Warszawa, Szczecin, Białystok to tylko niektóre miasta, jakie mogą poszczycić się odwagą swej młodzieży. Kibice różnych klubów sportowych jednoczą swe wysiłki, aby zaprotestować przeciwko bezkarnej tyranii rządzących Polską. Ich spontaniczne ruchy przeradzają się w zorganizowane akcje, aby uderzyć wszędzie tam, gdzie pojawiają się przedstawiciele obecnego rządu.

Ponad 30 lat temu zwykli ludzie zaczęli masowo wychodzić na ulice, aby zawalczyć o własne godne życie. Nie spodziewali się, że ich walka doprowadzi do zmiany całego systemu. Rzeczywistości, którą należy znów zmienić, gdyż wtedy pośród wielu bohaterów, byli także zdrajcy, którzy przy okrągłym stole zniszczyli wszelkie ideały.

Czy tak będzie i dziś? Czy wysiłek tak wielu młodych i odważnych ludzi zostanie zmarnowany? Opozycja nabiera wody w usta, media wykorzystują prowokacje, aby zniszczyć pozytywny wizerunek, reszta narodu śpi. Oby wszyscy obudzili się w kulminacyjnym momencie...

Ponury Knur

2011-10-31, 17:47
Ja jestem za trzymaniem sadola z dala od polityki. Przynajmniej tu nie jest mi potrzebna agitacja. Nie po to tu wchodzę ja i myślę że znaczna większość użytkowników. Czy nie da się tego zawrzeć w regulaminie?

Hauer88

2011-10-31, 17:50
W tym filmiku nie ma agitacji żadnej z partii będących w parlamencie.

Ponury Knur

2011-10-31, 17:55
Hauer88 napisał/a:

Niestety nie jest to moją życiową misją - nikogo nie tropie po prostu jestem dociekliwy i jeśli ktoś dzień w dzień mi przewija jakieś suche fakty z telewizorni to je weryfikuję. Ostatnio miałem okazję uczestniczyć w pikiecie nacjonalistycznej na Węgrzech i szczerze powiedziawszy życzyłbym sobie w Polsce takiej świadomości narodowej jaka panuje w tym kraju.


http://prawda2.info/viewtopic.php?t=18453


No ale Ty mnie jako kibica nazywasz zwierzęciem więc to może tylko utwierdzić człowieka w przekonaniu jak bardzo namieszano Ci w głowie :) Rzekłbym że wyznawcy Talmudu byliby z Ciebie dumni - w końcu dla nich goj to bydło/zwierze :)




Ty już wiesz jak mi namieszano w głowie, zaraz powiesz że jestem żydem albo komunistą. Albo żydokomunistą. Wiem, wiem nam mieszają w głowach massmedia wy jesteście jaśnie oświeceni.
Wszyscy to znamy. Już jeden 70 lat temu też tak mówił i na zdrowie mu nie wyszło.
Nagle na ulicy doznaliście oświecenia że za wszystkim stoją żydzi?
Jak doznałeś oświecenia?

Pan Mularz

2011-10-31, 17:55
Oszczerca napisał/a:



Jak nazwa forum wskazuje ,,Sadistic codzienna dawka czarnego humoru''
Więc hipokryzją z twojej strony jest wrzucanie twojej życiowej misji tropienia syjonistów na każdym kroku na to forum.
Wkurza cię niesprawiedliwość tego świata? Że jak ich nazywasz syjoniści mają na tyle oleju w głowie i kasy że potrafią ustawić się lepiej od ciebie.
Prowadzącego nędzną wojnę podjazdową w internecie przeciwko nim.
Czy zrobiłeś coś poza wrzucaniem mdłych filmów? Czy to w pełni wystarcza byś czuł że twoja życiowa misia się wypełnia?



Sadistic jest serwisem rozrywkowym, jednak można tu poruszać różne tematy.
I nie odwracaj kota ogonem, autor tematu wrzucił filmik, który każdy może potraktować jak chce. Jedna osoba obejrzy i zainteresuje się tematem, a inna przejdzie obok tego obojętnie. Na tym polega wolność słowa, każdy porusza tematy, które go interesują i nikt mu nie zabrania tego robić, więc nie rozliczaj nikogo, co kto zrobił, bo się ośmieszasz. Co ma piernik do wiatraka?
Tak jak mówiłem, odnieś się do treści filmiku, podaj jakieś argumenty, jeśli chcesz podyskutować. W przeciwnym razie wyjdź i nie marnuj swojego czasu na coś co cię nie interesuje...

Ponury Knur

2011-10-31, 18:00
Mularz napisał/a:



Sadistic jest serwisem rozrywkowym, jednak można tu poruszać różne tematy.
I nie odwracaj kota ogonem, autor tematu wrzucił filmik, który każdy może potraktować jak chce. Jedna osoba obejrzy i zainteresuje się tematem, a inna przejdzie obok tego obojętnie. Na tym polega wolność słowa, każdy porusza tematy, które go interesują i nikt mu nie zabrania tego robić, więc nie rozliczaj nikogo, co kto zrobił, bo się ośmieszasz. Co ma piernik do wiatraka?
Tak jak mówiłem, odnieś się do treści filmiku, podaj jakieś argumenty, jeśli chcesz podyskutować. W przeciwnym razie wyjdź i nie marnuj swojego czasu na coś co cię nie interesuje...



Nie mów mi co mam robić, albo czego nie robić. Wolność słowa. Nie muszę mieć argumentów aby tu dyskutować sam przed chwilą to powiedziałeś hipokryto.
A zarządzał swoim czasem będę sam. Każdemu wedle potrzeb. Więc dyskusję z tobą uznaję za zakończoną ponieważ nie odnosisz się do treści filmiku wg ciebie nie powinno cię tu być.

Hauer88

2011-10-31, 18:01
Oszczerca napisał/a:




Ty już wiesz jak mi namieszano w głowie, zaraz powiesz że jestem żydem albo komunistą. Albo żydokomunistą. Wiem, wiem nam mieszają w głowach massmedia wy jesteście jaśnie oświeceni.
Wszyscy to znamy. Już jeden 70 lat temu też tak mówił i na zdrowie mu nie wyszło.
Nagle na ulicy doznaliście oświecenia że za wszystkim stoją żydzi?
Jak doznałeś oświecenia?




Chciałbym tylko zauważyć że próbujesz wcisnąć mi słowa których nie użyłem, z mojej strony nie padł żaden taki argument w Twoim kierunku.


A ten z przed 70 lat był ohydnym socjalistą ;) Nie popieram ludobójstw i do normalnych żydów jak np. Norman Franklin nie mam nic - brzydzę się syjonistami.

Ponury Knur

2011-10-31, 18:06
Hauer88 napisał/a:




Chciałbym tylko zauważyć że próbujesz wcisnąć mi słowa których nie użyłem, z mojej strony nie padł żaden taki argument w Twoim kierunku.


A ten z przed 70 lat był ohydnym socjalistą ;) Nie popieram ludobójstw i do normalnych żydów jak np. Norman Franklin nie mam nic - brzydzę się syjonistami.





Nie próbuję ale jestem ciekaw skąd przyszło oświecenie?
I czy jesteś katolikiem?
Pytam z czystej ciekawości.

Hauer88

2011-10-31, 18:27
Żadne oświecenie nie przyszło, od zawsze byłem dociekliwy i interesuje się tego typu tematami. Żadnego oświecenia nie było.

Katolikiem jestem ale nie z wyboru. Jak większość ludzi w tym kraju zostałem ochrzczony oraz uczęszczałem do bierzmowania i właśnie w dniu bierzmowania po raz ostatni byłem na mszy w Kościele.

I choć katolicyzm wydaje mi się obłudną religią to nie mam nic do katolików - każdy ma prawo wyboru wiary w to co uważa za słuszne.

Obecnie nazwał bym się agnostykiem - jeśli już miałbym jakoś zaszufladkować własne spojrzenie na sprawy Boskie. I choć może Ci się to wydać dziwne w środowisku narodowym mimo przewagi katolików są również protestanci i ateiści.

Ponury Knur

2011-10-31, 18:32
Hauer88 napisał/a:

Żadne oświecenie nie przyszło, od zawsze byłem dociekliwy i interesuje się tego typu tematami. Żadnego oświecenia nie było.

Katolikiem jestem ale nie z wyboru. Jak większość ludzi w tym kraju zostałem ochrzczony oraz uczęszczałem do bierzmowania i właśnie w dniu bierzmowania po raz ostatni byłem na mszy w Kościele.

I choć katolicyzm wydaje mi się obłudną religią to nie mam nic do katolików - każdy ma prawo wyboru wiary w to co uważa za słuszne.

Obecnie nazwał bym się agnostykiem - jeśli już miałbym jakoś zaszufladkować własne spojrzenie na sprawy Boskie. I choć może Ci się to wydać dziwne w środowisku narodowym mimo przewagi katolików są również protestanci i ateiści.



Ale skąd nagle w tobie taki pogląd? sam na niego wpadłeś?
Skąd wena do drążenia w tym kierunku?
Sam jestem ateistą. Więc pytanie nie miało za zadanie prób zbawienia cię.

Pan Mularz

2011-10-31, 18:36
Oszczerca napisał/a:



Nie mów mi co mam robić, albo czego nie robić. Wolność słowa. Nie muszę mieć argumentów aby tu dyskutować sam przed chwilą to powiedziałeś hipokryto.
A zarządzał swoim czasem będę sam. Każdemu wedle potrzeb. Więc dyskusję z tobą uznaję za zakończoną ponieważ nie odnosisz się do treści filmiku wg ciebie nie powinno cię tu być.



Spodziewałem się, że twój poziom inteligencji może być na tyle niski, że użyjesz tego typu argumentu. Nie zauważasz, że z dyskusji, którą tak usilnie próbujesz wygrać unoszą się opary absurdu. To wszystko za sprawą twojego idiotycznego postępowania i rozumowania.
Nie jestem hipokrytą, za to ty jesteś kompletnym impotentem intelektualnym lub po prostu trollem.
Wchodzisz do tematu, nawołujesz do zaprzestania dyskusji na tematy polityczne, a ja mówię o wolności słowa o tym, że nie powinieneś zabraniać nikomu prowadzenia dyskusji na ten temat. Ty związku z tym nazywasz mnie hipokrytą, bo nie pozwalam ci zabraniać.
Widzisz jak twoje rozumowanie jest głupie? Nie? To nie mamy o czym gadać. Nie chce mi się dłużej wbijać w poziom rozumowania małpy.

Hauer88

2011-10-31, 18:40
Czytałem, szukałem, analizowałem i ot tak wypracowałem sobie takie a nie inne poglądy. Nie rozumiem do czego dążysz. Kłamstwo w naszym życiu jest wszechobecne i jak mawiał Joseph Goebbels:

Cytat:

Im większe kłamstwo, tym ludzie łatwiej w nie uwierzą.
Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.


Ponury Knur

2011-10-31, 18:49
Mularz napisał/a:



Spodziewałem się, że twój poziom inteligencji może być na tyle niski, że użyjesz tego typu argumentu. Nie zauważasz, że z dyskusji, którą tak usilnie próbujesz wygrać unoszą się opary absurdu. To wszystko za sprawą twojego idiotycznego postępowania i rozumowania.
Nie jestem hipokrytą, za to ty jesteś kompletnym impotentem intelektualnym, lub po prostu trollem.
Wchodzisz do tematu, nawołujesz do zaprzestania dyskusji na tematy polityczne, a ja mówię o wolności słowa o tym, że nie powinieneś zabraniać nikomu prowadzenia dyskusji na ten temat. Ty związku z tym nazywasz mnie hipokrytą, bo nie pozwalam ci zabraniać.
Widzisz jak twoje rozumowanie jest głupie? Nie? To nie mamy o czym gadać. Nie chce mi się dłużej wbijać w poziom rozumowania małpy.



Jeśli ci się nie chce to po co pisałeś tego posta. Mi nie pozwalasz zabraniać, a sam próbujesz. Tylko że to ty wyjechałeś z tym że ja czegoś zabraniam, i wolnością słowa. Więc ty jesteś hipokrytą pisząc o czymś a za 15 min to robiąc. Nie ja. Więc albo masz rozdwojenie jaźni. Albo jesteś ułomny w pamięć długotrwałą i odnosisz się tylko do tego co w ostatnim poście.
Moim zdaniem jesteś patologiczną ubogą intelektualnie jednostką która wytwarza wirtualny obraz lepszego siebie, przez co podnosi swoje ego. Potwierdza to układanie przez około 20 min pseudo inteligenckiego bełkotu. Z którego nie wynika nic poza odwracaniem kota ogonem.

Hauer88 napisał/a:

Czytałem, szukałem, analizowałem i ot tak wypracowałem sobie takie a nie inne poglądy. Nie rozumiem do czego dążysz. Kłamstwo w naszym życiu jest wszechobecne i jak mawiał Joseph Goebbels:



Goebbels swoją drogą to ciekawy gość. Ale polecę ci książkę '' Main Kampf''
Tytuł w tłumaczeniu Moja Wojna. Też ciekawego gościa powinieneś znać Adolfa H. zanim kariera jego ruszyła na dobre myślał zupełnie tak jak ty teraz. I do czego to doprowadziło?

Pan Mularz

2011-10-31, 18:57
Oszczerca napisał/a:



Jeśli ci się nie chce to po co pisałeś tego posta. Mi nie pozwalasz zabraniać, a sam próbujesz. Tylko że to ty wyjechałeś z tym że ja czegoś zabraniam, i wolnością słowa. Więc ty jesteś hipokrytą pisząc o czymś a za 15 min to robiąc. Nie ja. Więc albo masz rozdwojenie jaźni. Albo jesteś ułomny w pamięć długotrwałą i odnosisz się tylko do tego co w ostatnim poście.
Moim zdaniem jesteś patologiczną ubogą intelektualnie jednostką która wytwarza wirtualny obraz lepszego siebie, przez co podnosi swoje ego. Potwierdza to układanie przez około 20 min pseudo inteligenckiego bełkotu. Z którego nie wynika nic poza odwracaniem kota ogonem.



Goebbels swoją drogą to ciekawy gość. Ale polecę ci książkę '' Main Kampf''
Tytuł w tłumaczeniu Moja Wojna. Też ciekawego gościa powinieneś znać Adolfa H. zanim kariera jego ruszyła na dobre myślał zupełnie tak jak ty teraz. I do czego to doprowadziło?



Ty jesteś trzeźwy? Czy nie bardzo? :-D

Hauer88

2011-10-31, 19:00
Czytałem pobieżnie Main Kampf i niestety muszę Cię rozczarować - książka ta nie pokrywa się z moimi poglądami. Z drugiej strony należałoby spojrzeć kto wniósł do władzy i kto go sponsorował? :) Kolejna kwestia kto najbardziej skorzystał na zabijaniu najbiedniejszych ludzi narodowości żydowskiej? :)

Poza tym spotkałem się również z taką opinią:

Cytat:

"Fuehrer(Hitler) doszedł do władzy dzięki głosom Katolickiego Centrum(partii rządzonej przez jezuitę Ludwiga Kaasa) zaledwie pięć lat wcześniej (1933) ale większość celów cynicznie wyjawionych w Mein Kampf było już zrealizowanych. Ta książka, została napisana przez jezuitę Ojca Staempfle, a podpisana przez Hitlera. Bo to Zakon Jezuitów udoskonalił słynny pan-germański program opisany w tej książce, a Hitler się pod nim podpisał."
Edmond Paris, 1965 French Historian The Secret History of the Jesuits.


kaszel

2011-10-31, 22:32
Napisałbym że "lubię to" ale --- gdzie krew, flaki czy poż/rzygi (w zależności od ilości wstaw odpowiednie ż/rz), zeks i inne takie :(