18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Anti-Gay

okar19 • 2013-03-06, 18:07
Ciekawa reklama

zipi

2013-03-08, 00:37
bożę kłótnia zakompleksionych gejów vs zakompleksionych heterowców, brawo. Nikt normalny nie pie**oli na żadnym forum o pedałach, widzisz= lejesz, albo widzisz i masz to w dupie, po ch*j o tym gadać ?

p3t3r00100

2013-03-09, 11:36
Ja nie mam nic do gejów i lesbijek ale pod warunkiem, że nie chcą adoptować dzieci. Wyobraźcie sobie dziecko w podstawówce, liceum, technikum, gimnazjum czy jakimkolwiek innym tworze ministerstwa edukacji, które ma np. dwóch ojców i to jak "wyrozumiałe" potrafią być dzieci i młodzież.
Już teraz dzieciaki potrafią być okrutne przy dużo błahszych powodach jak np. bieda rówieśnika i szlag mnie trafia jak słyszę, że dwóch pedo misiaczków w różowych pantalonach che adoptować albo w inny sposób "sprawić" sobie dziecko. Jak Elton J i jego cwe* partner :evil:

Seta666

2013-03-09, 16:22
Pedały do pieca razem z pedofilami zaraza jedna

Hobbitola

2013-03-09, 23:23
Śmieszne są argumenty sporej grupy osób, które uważają,że dzieci adoptowane przez osoby homoseksualne będą miały specjalnie przerąbane w szkole. Dzieciaki często znajdują sobie kozła ofiarnego - a to dlatego,że ktoś jest gruby, że ma inne włosy, okulary, aparat na zęby itp. itd.
Podczas wakacyjnej pracy miałem kontakt z dzieciakami z domów dziecka i uwierzcie,że to nie są dzieci takie jak te, który wychowują się w rodzinie (nawet niepełnej czy patologicznej). Nie mówię,że są gorsze czy lepsze - po prostu inne, co zresztą nie jest dziwne bo jak mają ich wychować oschli urzędnicy państwowi,co?
Na koniec - nigdy nie zrozumiem żalów olbrzymiej ilości naszego społeczeństwa i tego na jaką cholerę chcą się wpieprzać ludziom w łóżko. Dopóki nikt nikogo nie krzywdzi i do niczego nie zmusza to ja nie widzę tutaj problemu. Niech sobie dwie kobiety albo dwaj faceci wezmą ten ślub czy co tam chcą - nic mi do tego, to ich życie. (Zdziwię Was też tym,że duża ilość gejów czy lesbijek brzydzi się parad ponieważ również uważają je za obleśne i krzywdzące ich obraz w społeczeństwie).
Użytkownikom DUST DEVIL i Koniec Świata gratuluję za to,że w bardzo ładny i dobrze zargumentowany sposób bronią swoich przekonań. Oby więcej takich osób!
Teraz uprzedzę jeszcze Wasze spiny - nie jestem lewakiem (nie widzę potrzeby do zamykania się w takich oschłych ramach, poglądy dobieram do mojej opinii,zdania,a nie nazwy), nie jestem też osobą homoseksualną, ale z Wami to chyba różnie skoro tak uwielbiacie ten temat.