18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Anti-Gay

okar19 • 2013-03-06, 18:07
Ciekawa reklama

kroplowa

2013-03-06, 22:34
Won Lewackie Ścierwo! Jakie ich mózgi są przeżarte przez socjalizm to jest głowa mała. Czy ta lewacka zaraza nigdy nie zrozumie, że normalnych ludzi nie obchodzi jaka jest orientacja innej osoby? Czy te robactwo nie jest w stanie zrozumieć, że normalni ludzie znają DYSKRECJĘ INTYMNĄ, a te pedalstwo co się obnaża na manifestacjach nie? W dupach się poprzewracało od tego bezstresowego wychowywania. Ręki ojca zabrakło i wyrosły takie pieprzone dziadostwo. Na reedukację takich cieplaków, w kamasze i do wojska! Tfu!

elda1987

2013-03-06, 22:36
spoko, poczekamy z 20-30 lat i albo będzie kaszana- gej będzie miał więcej praw niż człowiek hetero, albo odejdzie gejostwo do lamusa, bo ludziom się to znudzi, jak wszystko co w pewnym okresie jest modne. W czasach dzieci kwiatów też się chcieli "usamodzielniać" ale skończyło się razem z modą na gołe tance.

bober4

2013-03-06, 22:41
Śmiać mi się chce z niektórych postów wyżej, może mi jeszcze powiecie, że na sadolu nie będzie można wyzywac pedałów?

Koniec Świata

2013-03-06, 22:42
@kroplowa

Idź do wojska i nie pie**ol. Może jak jakiś stary, zj***ny trep napluje ci w mordę to przestaniesz pie**olić takie głupoty.

hudyziom666

2013-03-06, 23:06
Pedał to pedał,po h*j drążyć temat...

bohyn

2013-03-06, 23:07
Koniec Świata napisał/a:



W Polsce mieszka wielu wolaków, którzy nienawidzą dla samego nienawidzenia i dupa ich boli jak ktoś chce walczyć o swoje prawa. Sami nie potrafią walczyć o swoje to rzucają kłody pod nogi innym. Takie tępe ch*je i złośliwe robaki-cebulaki.




Tu się z tobą nie zgodzę homoseksualizm jest to zboczenie które było i powinno być tematem tabu.

Geje czy lesbijką niech zostawią to w domu mnie nie interesuje co lubią robić w sypialni i z kim to robią.

Nie po to facet ma kuśkę a babka pipkę ,chociaż zdarzają się wyjątki :amused: . Może uznacie mnie za homofoba ale co mi tam

Pedały i inne gówna niech wypie**alają. Zaczyna mnie to już wk***iać walka o adopcje dzieci, walko o legalizowanie związków. To jest mniejszość i niech dostosują się do głosów większości.

Rosja się z nimi nie pie**oli :amused: Uwaga są napisy

watch?v=OCQ6U4CICSM

Nie wgrywałem filmu na serwer ponieważ napisy są dodane w tych dymkach w odtwarzaczu :kawa:

Koniec Świata

2013-03-06, 23:24
@up

Gówno mnie obchodzą rosyjscy faszole napadający na ludzi. Polska to kraj cywilizowany i tutaj nie będzie żadnego "tępienia". Tępić należy ciemnotę i zacofanie, które trzymają ten kraj w wiecznej ch*jni, produkując bezwartościowych, prymitywnych debili typu kibole.

MichaU

2013-03-06, 23:27
Koniec Świata napisał/a:

(...) tutaj nie będzie żadnego "tępienia"..



Tak? Jak temu zaradzisz? Może jeszcze otworzymy się na cyganów, zaczniemy im dawać pieniądze i przywileje.

oc...........an

2013-03-07, 00:04
bohyn, taaa, wybacz nam o wielki ekspercie medycyny, jesteśmy głupi i uważamy, że coś takiego jak homoseksualizm jest zakodowane w mózgu, natomiast zboczenie to to co piszesz.

Osobiście nie widzę problemu. Powiem nawet, że gdyby co trzeci człowiek na świecie byłby gejem to i tak byłby stały przyrost ludności. Nie widzę również problemów z adopcją - dwie mamy lub dwóch ojców którzy mnie kochają to zawsze lepiej niż mieszanie w domu dziecka (w którym zdarzają się gwałty tak nawiasem mówiąc).


Prawda jest taka, że na ulicy codziennie spotykacie paru gejów i nawet nie zdajecie z tego sobie sprawy.


Rozumiem jedynie irytacje z tych poj***nych parad gejowskich, ale bierze w nich udział tylko ułamek społeczności i ocenianie wszystkich na podstawie takiej parady to szczyt głupoty :roll:

Koniec Świata

2013-03-07, 00:37
@DUST DEVIL

W domach dziecka nie tylko zdarzają się gwałty, ale na porzadku dziennym jest tam gnębienie słabszych przez silniejszych. Nie ma w tym nic dziwnego, bo do domów dziecka trafiają dzieci patusów i krymuchów. Jednak najgorszy w tym wszystkim jest brak normalnego wsparcia jakie mają dzieci w pełnych rodzinach. Dla dziecka rozbita rodzina jest problemem i odciska na nim piętno do końca życia, więc co tutaj powiedzieć o mieszkaniu na kupie w sierocińcu. Ja również wolałbym być wychowywany przez dwie lesbijki lub dwoch gejów niż być jednym z wielu i żyć w takiej bylejakości w domu dziecka. Brzmi kontrowersyjnie, ale takie jest moje zdanie. Całkowita powaga -> :-|

bohyn

2013-03-07, 00:49
@DUST DEVIL

Czy uważasz za normalne wychowywanie dziecka przez rodziców tej samej płci? Jest wiele małżeństw które pragną zaadoptować dziecko ,tylko nie mogą sprostać kuriozalnym wymaganiom.

Myślisz,że u pary bogatych gejów będzie miało lepiej ,dzieci w szkole są różne na pewno nie będzie miało lekko (pesymistyczny scenariusz ale takie są realia polskiej szkoły).

Natura stworzyła człowieka do rozmnażania , dlatego mamy podział na kobietę i mężczyznę.

Nigdy nie dopasujesz kwadratowego klocka do okrągłej dziury. Dlatego ,uważam że homoseksualizm powinien występować w strefie prywatnej a nie na siłe wchodzić z tym do strefy społecznej.

Społeczeństwo się już wypowiedziało u nas nigdy nie będzie tolerancji wobec homoseksualizmu i bardzo dobrze.


Nie przeszkadza mi to że chodzą po ulicach ,że ich spotykam na ulicach , nie przeszkadza mi to że pracują .
Przeszkadza mi to ,że wchodzą butami w takie miejsca które do tej pory były zarezerwowane dla LUDZI NORMALNYCH.

Koniec Świata

2013-03-07, 01:03
k***a, ludzie dajcie już spokój z tym debilnym komunalem "natura stworzyła człowieka do rozmnażania". Jakby sens ludzkiego życia polegał wyłącznie na prokreacji. Natura również stworzyła człowieka do polowania i walki o przetrwanie. Tymczasem siedzimy na dupie przed komputerami, rosną nam kałduny, wpie**alamy przetworzone żarcie z supermarketu, popijamy to sokiem z plastikowych truskawek, wozimy dupska samochodami i chodzimy owinięci w szmaty od stóp do głów. Gdzie tutaj natura?


@bohyn

Spoleczeństwo się wypowie i zobaczysz, że ustawa o związkach partnerskich w końcu wejdzie. Ignoranci i konserwy to nie całe społeczeństwo.

oc...........an

2013-03-07, 01:15
bohyn napisał/a:

@DUST DEVIL

Czy uważasz za normalne wychowywanie dziecka przez rodziców tej samej płci? Jest wiele małżeństw które pragną zaadoptować dziecko ,tylko nie mogą sprostać kuriozalnym wymaganiom.

Myślisz,że u pary bogatych gejów będzie miało lepiej ,dzieci w szkole są różne na pewno nie będzie miało lekko (pesymistyczny scenariusz ale takie są realia polskiej szkoły).

Natura stworzyła człowieka do rozmnażania , dlatego mamy podział na kobietę i mężczyznę.

Nigdy nie dopasujesz kwadratowego klocka do okrągłej dziury. Dlatego ,uważam że homoseksualizm powinien występować w strefie prywatnej a nie na siłe wchodzić z tym do strefy społecznej.

Społeczeństwo się już wypowiedziało u nas nigdy nie będzie tolerancji wobec homoseksualizmu i bardzo dobrze.


Nie przeszkadza mi to że chodzą po ulicach ,że ich spotykam na ulicach , nie przeszkadza mi to że pracują .
Przeszkadza mi to ,że wchodzą butami w takie miejsca które do tej pory były zarezerwowane dla LUDZI NORMALNYCH.




Hmm... bardzo ciekawe spostrzeżenie ale ma jeden problemik - gdyby było "tak wiele" małżeństw które chcą zaadoptować dzieci jak piszesz, to nie byłoby pojęcia "dom dziecka" ;) Jestem tylko za adopcją przez pary heteroseksualne, ale jest ich ZNACZNIE mniej niż dzieci, które mogą zostać adoptowane :/ A gejeto doskonała alternatywa, bo z reguły są to wykształceni i spokojni ludzie, którzy autentycznie będą kochać te dzieci.

Po drugie, piszesz tak, jakby homoseksualizm pojawił się dopiero po upadku komuny, a przed tym wszyscy byli hetero. Homoseksualizm jest od zarania dziejów i jest to bardzo naturalny odruch. Potwierdzać tą tezę może reguła, że KAŻDY gatunek zwierząt ma również preferencje homoseksualne (np nietoperze mają bardzo wysoki, bo aż 20% współczynnik homoseksualizmu) i jakoś nie zabijają się, nie gryzą, nie ostracyzmują się nawzajem...

No i oczywiście nieśmiertelne "natura i rozmnażanie". Jeszcze raz wspomnę o zjawisku homoseksualizmu u zwierząt i zadam pytanie "jak to jest, że zwierzęta nie wymierają, mimo, że np co 10 nietoperz w stadzie jest gejem?".
Otóż można policzyć bardzo łatwo, że nawet jeśli co trzeci byłby gejem, to i tak ludzkość wspaniale by się rozwijała i nie byłoby mowy o wymieraniu.
Tak jak są ludzie bez mózgu (ćpuny), bez instynktu samozachowawczego (poszukiwacze adrenaliny), geniusze itp. to obok nich mamy ludzi, którzy nie czują pociągu do płci przeciwnej. Na dodatek całe to "rozmnażanie" to wielkie gówno, a nie prawda, bo gdybyśmy się r*chali tylko dla prokreacji, to teraz byłoby 15 miliardów ludzi, a nie 7. Ludzkość już dawno straciła całe to uczucie rozmnażania dla przetrwania gatunku, a potomstwo jest raczej zabezpieczeniem na starość i upiększaniem (jasssne ;) ) życia. Dla ludzkości przetrwanie gatunku już dawno stało się marginalne, a mimo to z roku na rok jest nas coraz więcej.


Na koniec bardzo mnie rozbawił Twój tekst:
Cytat:

"Przeszkadza mi to ,że wchodzą butami w takie miejsca które do tej pory były zarezerwowane dla LUDZI NORMALNYCH."



Można wiedzieć jakie miejsca są zarezerwowane dla ludzi normalnych? Mam również pytanie dlaczego takich pojebów jak Macierewicz uważasz za ludzi normalnych, a zwykłego Kowalskiego, który woli facetów, za nienormalnego? Oraz ostatnie pytanko: co to za miejsca gdzie geje wchodzą w butami? Przecież pracują jak każdy, nie zobaczysz różnicy. Mają swoje kluby, w których bawią się i nie łażą po twoich klubach. Czy Ty wiesz coś czego ja nie wiem?

PS: argument ze szkołą trochę naciągany, bo np w takiej Holandii nie ma problemu, a żyjący w Polsce mają co najmniej 2 sposoby uniknięcia tej sytuacji: nauczanie prywatne lub zagraniczna szkoła ;)

kapelan_szturmowy

2013-03-07, 01:25
DUST DEVIL napisał/a:

dwóch ojców którzy mnie kochają

wzruszyło mnie Twoje wyznanie. Gratuluje odwagi w wyznaniu i zarazem współczuje sytuacji. Piwo ode mnie za to.

Koniec Świata napisał/a:

i chodzimy owinięci w szmaty od stóp do głów.

szmatogłowy detected.

DUST DEVIL napisał/a:

A geje to doskonała alternatywa, bo z reguły są to wykształceni i spokojni ludzie, którzy autentycznie będą kochać te dzieci.

Oby tylko platonicznie.

DUST DEVIL napisał/a:

Homoseksualizm jest od zarania dziejów i jest to bardzo naturalny odruch.

Poważnie? Cholera, a u mnie natura sama kieruje wzrok na cycki, a nie na męskie krocze. Myślisz że to jest nienaturalne?

DUST DEVIL napisał/a:

Mam również pytanie dlaczego takich pojebów jak Macierewicz uważasz za ludzi normalnych, a zwykłego Kowalskiego, który woli facetów, za nienormalnego?

Bo pedał to pedał i kropka.

bohyn

2013-03-07, 01:40
DUST DEVIL napisał/a:






Na koniec bardzo mnie rozbawił Twój tekst:


Można wiedzieć jakie miejsca są zarezerwowane dla ludzi normalnych? Mam również pytanie dlaczego takich pojebów jak Macierewicz uważasz za ludzi normalnych, a zwykłego Kowalskiego, który woli facetów, za nienormalnego? Oraz ostatnie pytanko: co to za miejsca gdzie geje wchodzą w butami? Przecież pracują jak każdy, nie zobaczysz różnicy. Mają swoje kluby, w których bawią się i nie łażą po twoich klubach. Czy Ty wiesz coś czego ja nie wiem?

PS: argument ze szkołą trochę naciągany, bo np w takiej Holandii nie ma problemu, a żyjący w Polsce mają co najmniej 2 sposoby uniknięcia tej sytuacji: nauczanie prywatne lub zagraniczna szkoła ;)




przeczytaj dokładnie co napisałem w moim poście .



nie przeszkadza mi że pracują , chodzą po ulicach.... itd..

Wchodzenie z butami miałem tu na myśli to o co się spierasz Wychowywanie dzieci .



Podsumowując ty jesteś bardziej tolerancyjny ja jestem mniej i nie uważam tego oszołoma Macierewicza za normalnego :amused: .

Mnie wychowano w tradycyjnej rodzinie i rozumiem tylko tradycyjny typ rodzica ojciec i matka. Mam taki punkt widzenia i nikt tego nie zmieni. Więcej nie wypowiem się w tym temacie , ponieważ zaczyna się tu robić przepychanka słowna. I dalsze drążenie tematu nie ma sensu chyba że nawrócisz razem z panem

Koniec Świata

Koniec Świata napisał/a:

@up

Gówno mnie obchodzą rosyjscy faszole napadający na ludzi. Polska to kraj cywilizowany i tutaj nie będzie żadnego "tępienia". Tępić należy ciemnotę i zacofanie, które trzymają ten kraj w wiecznej ch*jni, produkując bezwartościowych, prymitywnych debili typu kibole.




pozostałą ciemnotę i zacofanie które tworzy kiboli.

Mnie nie przekonaliście do zmiany sposobu widzenie ,także dobrej nocy życzy prymitywny, zacofany i debilny kibol ;-)