18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Anti-Gay

okar19 • 2013-03-06, 18:07
Ciekawa reklama

oc...........an

2013-03-07, 01:49
@fiattt, piwem nigdy nie wzgardzę, tylko muszę uważać, bo mój tata numer jeden zabronił mi pić po 12 :P Co do naturalności - jedno nie wyklucza drugiego.

@bohyn, przynajmniej coś mamy wspólnego :amused:

Nie chodziło mi o przekonywanie Ciebie, a jedynie o wyłożenie mojego punktu widzenia ;) To że się nie zgadzamy w poglądach to nic, bo nigdy nie ma jedno głośności. Miło było przepisywać się, dziękuje dobranoc ;)

Sadoll

2013-03-07, 02:05
Mam wrażenie, że pojawiło się na tym portalu od ch*ja trolli, którzy mają za zadanie propagować chore poglądy i zasypywać materiały komentarzami o treści poj***nej, aby sprawiać wrażenie że jest to opinia większości społeczeństwa...

- DUST DEVIL - "Innymi słowy: mają hejterkę na gejów bo ich nie rozumieją (90% polaków)... " - serio? Nie rozumieją? Jestem facetem i lubię jak drugi facet pie**oli mnie w dupsko... To takie przyjemne XD dajcie mi wychować dzieciątko z moim fagasem, a jak się zapyta "dlaczego ty i wujek śpicie w jednym łóżku?" t mu odpowiem - bo to jest NORMALNE! Widzisz synku, możesz sobie wybrać czy wolisz chłopców czy dziewczynki. Teraz wszyscy są tolerancyjni i jak dziewczynki w klasie ci dokuczają, to dlatego że są "inne" niż my chłopcy, rozumiesz?....
"Ta reklama wspaniale obrazuje tępotę użyszkodników sadola..." - hmmm, zastanawiam się dlaczego więc oglądasz ten portal i po co się zarejestrowałeś? Czyżbyś miał jakieś profity z tego że piszesz te bzdury?
"Nie widzę również problemów z adopcją - dwie mamy lub dwóch ojców którzy mnie kochają to zawsze lepiej niż mieszanie w domu dziecka (w którym zdarzają się gwałty tak nawiasem mówiąc). " - skąd ty bierzesz te bzdury??? Mam wielu znajomych z domu dziecka i jakoś nikt nie wspominał o gwałtach, pobiciach, nękaniu, zastraszaniu.... Szczerze mówiąc to ci ludzie jednoczą się (najlepszych przyjaciół poznaje się w biedzie) i mają ze sobą kontakt do dzisiaj, pomimo że już od paru lat nie są w domu dziecka. Bidul to nie więzienie ani poprawczak. Poza tym, gdyby zdarzyła się tam taka sytuacja, to sprawca (dzieciak) szybko skończył by w dużo gorszym miejscu jak dom dziecka.

- Koniec Świata - "W Polsce mieszka wielu wolaków, którzy nienawidzą dla samego nienawidzenia i dupa ich boli jak ktoś chce walczyć o swoje prawa. Sami nie potrafią walczyć o swoje to rzucają kłody pod nogi innym. Takie tępe ch*je i złośliwe robaki-cebulaki." - Po pierwsze odpie**ol się od Polski i polaków. Jak ci się nie podoba to do sp***alaj na zachód albo do ciapatych - nikt cię tu nie trzyma, a co więcej nie potrzebuje. Po drugie "walczyć o swoje prawa"? Do czego? Wynaturzeń nie powinno się gloryfikować . Seks analny (między kobietą i mężczyzną) jest określony jako zboczenie seksualne. Nasze ciało jest przystosowane do wydalania przez odbyt, a nie goszczenia w nim ku*asów... Po wielu stosunkach analnych mięśnie zwieracza tracą swoją funkcjonalność i najnormalniej w świecie robisz pod siebie. Dodatkowo rodzinę zakłada się po to, aby była ona pełna (z tamtej dziurki niemowlak raczej nie wyjdzie). Jeżeli seksuolodzy określają seks analny między kobietą, a mężczyzną jako zboczenie, to jak nazwiesz seks między dwoma facetami? Po trzecie - przekrzykujecie się z DUST DEVIL jak byście z jednego kompa pisali... Ale to chyba normalne dla trolla, nie?
"Wystarczy rzucić hasło i zaraz toczą pianę z pyska." - Achtung88 chyba co innego miał na myśli pisząc ten post, ale trzeba temat obrócić na swoją stronę żeby jeszcze bardziej zamieszać, nieprawdaż?
"gardzę ciemnotą i kołtuństwem." - tak, tak. Tylko ciemni ludzie w tej Polsce żyją. Jedyną oświeconą społecznością która wie najlepiej to grupa liberalnych homoseksualistów - przyszłość narodu i nadzieja dla gospodarki...
"Gówno mnie obchodzą rosyjscy faszole napadający na ludzi. Polska to kraj cywilizowany..." - nagle cywilizowany kraj? Przed chwilą było "W Polsce mieszka wielu wolaków", itp... Co za TROLL!
"Dla dziecka rozbita rodzina jest problemem i odciska na nim piętno do końca życia, więc co tutaj powiedzieć o mieszkaniu na kupie w sierocińcu." - Problem i piętno do końca życia to zostać adoptowanym przez dwóch pedałów... Wolę mieszkać na kupie w sierocińcu - całkowita powaga ;)

Do administratorów - to że moje poglądy odbiegają od poglądów pana powyżej (pana - bo uważam że to jedna osoba która ma 2 konta) to nic nadzwyczajnego na tym portalu. Co więcej uważam że różne poglądy to podstawa, bo prowokują do dyskusji i refleksji na dany temat. Chciałbym jednak wyrazić opinię, że TROLLI należy tępić, a ten stworek powyżej na takiego mi wygląda...

Raxo110

2013-03-07, 13:18
Do czego to doszło, że na sadisticu bronią pedałów. Według mnie to jak chcą się j***ć to niech to robią w domu, a nie się z tym obnoszą i całują w miejscach publicznych. Poj***ło ich chyba skoro chcą adoptować dzieci.

sztukasek

2013-03-07, 13:51
Panu, który tak ładnie skwitował ten film i dostał za to bardzo dużą ilość tak znaczących piw, chciałbym pogratulować wstąpienia do tańczącego koła tolerancyjnych ponad wszystko obywateli. Kiedyś ci, o których tolerancje tak spinacie swoje - mam nadzieję nienaruszone zwieracze, wejdą wam na głowy i obyście nie płakali jak się w tym tańczącym kółku koncertowo WYP***DOLICIE.

ksylen

2013-03-07, 17:00
Nie ma rownosci na swiecie i koniec.

Koniec Świata

2013-03-07, 17:50
@Sadoll

Nie mam dwóch kont, a to co widzisz w moich postach to moje poglądy społeczne, a nie trolling. Poj***ne to są właśnie twoje wsteczne poglądy, bazujące najprawdopodobniej na poglądach twoich starych, co jest typowe dla autorytarnych ignorantów. Takie poglądy dominują wszędzie tam gdzie jest bida, ch*jnia, smutek i ciemnota oraz władza kleru. Wszystkie kraje, ktore moga się nazwać potęgami w jakiejkolwiek znaczacej dziedzinie mają zliberalizowane prawo społeczne, a ludzie są tam zdecydowanie bardziej otwarci i bardziej ogarnięci. Polska jest potęgą w szerzeniu ciemnoty i zabobonu (wystarczy zobaczyć ilu katolickich zjebów siedzi w sejmie). Uważam jednoczesnie, że pomimo tego Polska jest krajem cywilizowanym, bo jednak u nas nie grasują faszyzujące kiboloidalne bojówki i nie rzucają się z pięściami na wszystko czego nie rozumieją tak jak w Rosji. Oczywiście, czasami zdarzaja się jakies akcje, ale to jeszcze nie stanowi większego problemu, bo policja rozgania tych łysych capów. Dlatego Polska jest bardziej na zachód niż na wschód - na szczęście.

Given

2013-03-07, 18:02
A ja sie wlasnie ciesze ze Polacy gejow nie toleruja! Bo zaraz za homosiami ida inni nienormalni ludzie, np. pedofile, w jakims kraju domagaja sie swoich praw! Bo przeciez mala dziewczynka tez ma c*pke i mozna w nia pakowac swojego ch*ja, nie? Gdyby tepic takie zachowania byloby tego wiele mniej, to samo tyczy sie arabusow, gdyby ich od razu tepic, a nie dawac im zasilkow to by sp***alali z Europy, taka prawda...

oc...........an

2013-03-07, 18:03
@Sadoll mi wystarczy jedno konto żeby trollować, a to, że Koniec Świata jest tego samego zdania to nie oznacza, że jest multikonto. Równie dobrze mógłbym stwiedzić, że byhyn i np kroplowa to są twoje konta, bo macie takie same poglądy.


Dodam tylko, że my bronimy treści ukazanych w filmiku, który jest pro gejowski i trafił na główną, a to wy toczycie pianę o coś, co najwidoczniej popiera 233 użyszkodników :P


@Given zajebista argumentacja, szkoda, że z dupy. Wg twojej argumentacji powinniśmy byli zatrzymać się na zniesieniu niewolnictwa i niczym innym, no bo przecież równouprawnienie dla kobiet będzie wieść do praw dziecka, a te do tolerancji religijnej itp...
Pedofilia to przestępstwo, a bycie gejem nawet blisko nie ociera się o przestępstwo i to są zupełnie różne pojęcia. Nie wierzę, że muszę tłumaczyć takie elementarne rzeczy... :roll:

mo...........et

2013-03-07, 18:28
geje kradną chleb rzucany gołębiom, Stop złodziejstwu!

malutky

2013-03-07, 18:31
Dust Devil i Koniec Świata

Walczcie o swoje prawa! Macie do tego prawo. Ale dzieciaki wychowywane w takich warunkach będą miały przej***ne w życiu. Nie przez to, że wychowywane są przez tate i tate czy mame i mame, ale przez to, że inne dzieci nie będą akceptowały takich rówieśników. Dzieci nie mają na to wpływu w jakiej rodzinie się wychowują. Z góry wiadomo, że będą miały przej***ne.

Sadoll

2013-03-07, 18:40
@Koniec Świata

1. Ja zwracam się do rodziców z szacunkiem, a starych to możesz mieć ty.
2. Moje poglądy są wsteczne? Raczej normalne, mieszczące się w ramach ogólnie przyjętych zasad współżycia społecznego, budowania normalnych relacji między ludźmi i kreowania świata takiego, w jakim chciałbym aby wychowywały się moje dzieci. Mówisz o homoseksualizmie w taki sposób, jak by to było coś wspaniałego, godnego naśladowania, a nie zrozumiałego dla większości ciemnego, wierzącego w zabobony tłumu... Ja natomiast uważam, że homoseksualizm jest czymś, czego z całą pewnością nie powinno się propagować, naśladować, uczyć, rozpowszechniać, oraz przyzwyczajać ogół społeczeństwa że to coś normalnego, takiego na porządku dziennym. Równie dobrze można zalegalizować prostytucję od 12 roku życia, bo przecież są na świecie galerianki, które robią to bo lubią, nikt ich do tego nie zmusza a my jako społeczeństwo nie mamy prawa mieć na to wpływu, bo to odbieranie wolnej woli drugiej osobie... powinniśmy budować przyszłość na tym świecie w taki sposób, żeby nasze dzieci miały lepiej, a nie dawać im patologicznych wzorców.
3. Gdyby nie mądrość ludzi starszych od ciebie, którą wpajali ci jak byłeś mały (którą oni sami otrzymali w spadku po swoich przodkach) to byś teraz się zastanawiał czy lepiej wpie**alać trawę czy kamienie... Więc nie zgrywaj mi tu pana "nowoczesnego" z lepszymi poglądami niż "zacofany ciemnogród" bo byłbyś teraz nikim gdyby nie oni.
4. Jeżeli chodzi o wiarę (bo dopie**alasz się do kleru itp itd) to już indywidualna sprawa czy sobie ktoś wierzy czy nie. Tak samo jest z homoseksualizmem - ale nikt nie powinien nikomu niczego narzucać (łażenia po domach jehowym też powinni zakazać).
5. To jest po prostu najlepsze "Wszystkie kraje, ktore moga się nazwać potęgami w jakiejkolwiek znaczacej dziedzinie mają zliberalizowane prawo społeczne"... Ty chyba miałeś bardzo ciężkie zabawki w dzieciństwie nie? Wymień mi te potężne kraje, które mają zliberalizowane prawo społeczne... Bo aż k***a jestem ciekaw. Może Chiny????
6. A co do Rosji i ich obywateli to coraz bardziej mi się podoba ich podejście. Było parę tematów na tym portalu jak np. polują na pedofilii, ku*asów co jeżdżą samochodami po chodnikach itp. Widzę że tam młodzież wie jak powinien wyglądać świat i dobrze że się organizują żeby coś z tym zrobić. Bo niestety zostali skazani na życie w kraju gdzie władza nie liczy się z dobrem obywateli, gdzie społeczeństwo ma być głupie i zachlane żeby się nim lepiej rządziło. Gdzie patologia nie jest ścigana, bo władzy się to nie opłaca, a społeczeństwo starszej daty dawno oślepło i nie widzi tych problemów (są bardziej zajęci własnym życiem - nie ma się co dziwić bo lekko to tam nie jest). Tylko młodzi ludzie którzy potrafią dostrzec że w ich otoczeniu dzieją się same niedobre rzeczy mają jaja żeby ruszyć dupę z przed monitora i szklanki wódki, aby postarać się naprawić chociaż trochę tego zepsutego otoczenia.

Tak że tego... skończ piedolić :evil:

PS. zakład o piwko że zaraz odezwie się DUST :roll:

Koniec Świata

2013-03-07, 19:15
1. Ja również zwracam się z szacunkiem.
2. Co to znaczy "propagować" homoseksualizm? Czyli uważasz, że homoseksualizm jest zaraźliwy? Nikt ci nie mówi, że masz naśladować, ale mógłbyś chociaż nie pie**olić głupot o homoseksualnym zagrożeniu dla cywilizacji, bo to jest śmieszne i niezgodne z prawdą. Ignorancja właśnie polega na tym, że człowiek boi się że wolność innych mu zagraża, o czym zresztą jest ten spot.
3,4. Właśnie ta mądrość naszych przodków doprowadzała do wojen i masowych morderstw, oraz wiecznej niedoli tego kraju. Dlatego ja kreuję swój własny światopogląd i odrzucam przestarzałe wartości oraz nie wyznaję kultu przodków.
5. Byłeś kiedyś poza granicami Polski i nie mówię tutaj o jakichś dziwacznych komuno-kapitalistycznych Chinach, tylko o krajach Europy? Powiedz mi jeszcze, że ludzie myślą tam tak jak ty i że tam jest gorzej niż w Polsce. Przecież to nie oni przyjeżdżają do nas tylko to my wyjeżdżamy do nich.
6. To, że w Rosji ludzie potrafią stworzyć straż obywatelską i w miarę możliwości walczyć z przestepczością to faktycznie nie jest zły pomysł, ale ja nie o tym mówię. Mówię o tamtejszej specyficznej anarchii i zagrożeniu społecznym ze strony róznych pomyleńców. Chyba nie powiesz mi, że kopanie w pociągu emigranta za kolor skóry przez bandę skinów to normalność? Dzisiaj kolorowi, jutro Polacy, pojutrze każdy kto wygląda inaczej.

oc...........an

2013-03-07, 19:58
@Sadoll

Gratulacje, wygrałeś piwo. Oto parę moich danych, żebyś już zamknął się z tym całym "multikontowanie" :roll:
Nie zakrywam IP itp, bo i tak się przeprowadzam za 2 miechy więc pie**olę





O ile jestem za Rosyjskim poczuciem obywatelskim i walczeniem z narkomanią itp, to w żadnym wypadku nie popieram bicia czarnych, żółtych, gejów itp tylko za to, że są inni.

A co do gejów w Polsce: nie rozumiem tej całej krucjaty przeciwko nim: jak tylko zostaną zalegalizowane związki, ich problem po prostu zniknie i sprawa na zawsze ucichnie. Zobacz na Szwecję, w której geje mają takie same prawa jak hetero - NIC i to dosłownie się nie stało. Albo Holandia, albo Australia, Francja, Kalifornia w USA... wyrównanie praw nic nie zmieniło, a bardzo wielu ludzi uszczęśliwiło. Dodam jeszcze, że najbogatsze i z największym dobrobytem kraje to te, które są najbardziej liberalne, a najbiedniejsze są zaścianki świata. Wielka szkoda, że z rzekomego kraju tolerancji, w którym nie działy się pogromy żydów w średniowieczu i każdy był na równi, nie zależnie czy arab czy chrześcijanin, teraz mamy zaścianek w którym ludzie walczą ze wszystkich sił z czymś, czego nie rozumieją, a co w żadnym wypadku nie krzywdzi, nie okrada i nie piętnuje ich.

Doskonale rozumiem nienawiść do cyganów lub muslimów-ekstremistów-pijawek, ale ni jak nie mogę pojąć tej nieuzasadnionej agresji pod adresem ludzi, którzy płacą podatki, nigdy ciebie nie uderzą i zawsze ci pomogą...

Ale może to wszystko wynika z faktu, że mam 5 znajomych, którzy są gejami i wiem z "pierwszej linii frontu" jakie to osoby i czy warto walczyć za ich prawa czy nie, podczas gdy ty obejrzałeś jakąś poj***ną paradę równości w której bierze udział margines i nasłuchałeś się taty i/lub dziadka, którzy zostali wychowani w czasach kiedy wszystkie odstępstwa od normy były piętnowane i karane. Sorry, ale twoje poglądy to (nomen omen bo pisze je koleś z Leninem w avku i sierpami i młotami w sygnaturze) czysta komuna :hitler:

Na koniec wrzucę jeszcze obrazek, który świetnie obrazuje co się stanie jak geje dostaną równe prawa:


amkm

2013-03-07, 21:15
O w mordę, ale w komentarzach polaczkowata gównoburza. Lubię czytać takie niewnoszące niczego, pozbawione jakiegokolwiek sensu wynurzenia gimbazjalistów. Biedne dzieci, myślą, że jak napiszą kilka pokrytych gównem postów, to zmienią świat. Jakie to słodkie.


bloodwar napisał/a:

Też jestem za tym żeby LUDZI traktować równo! Podkreślam, LUDZI, nie zwierzęta, one nie mają żadnych praw!



Ludzie to zwierzęta, cwaniaczku.

Mentorstajl napisał/a:

O ch*j tu chodzi ?




A widzisz, jak mama, nauczyciele kazali się uczyć, to ty sp***alałeś ze szkoły. Smutne.

kapelan_szturmowy

2013-03-07, 22:14
@up, kierwa, chciałem zobaczyć za co masz 10 warnów, a kliknąłem piwo. Mam nadzieje że dojdzie stęchłe.