18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Anonymous - Don't Mess With Us

Ishigo • 2012-01-20, 18:54


Wiadomość od Anonymous odnośnie sytuacji dotyczącej ACTA , PIPA , SOPA ...

ludzi1

2012-01-21, 01:02
żeby takie protesty w ogóle coś zdziałały, zaszumiały w prasie, potrzeba jest wielu ludzi którzy wyjdą na ulice a nie jednego, drugiego czy dziesiątego, im więcej osób wyjdzie tym lepiej niech strajki w całej Polsce ruszą, może wtedy coś zdziałamy... bo nie można ukryć... że jak na razie nic nie robimy

Fragless

2012-01-21, 01:21
k***a, powstanie się rozkręca. Lece po procę do komórki.

Ishigo

2012-01-21, 01:32


Warto posłuchać

Massdeath

2012-01-21, 03:24
Kto wam k***a na ulice wyjdzie ? 2 pokolenia karmione reklamami, komunikatami o tym że jest zajebiście, z wypranymi mózgami, tuczone mac gównami ? Ludzie mają to w dupie że padnie jedna czy druga strona internetowa, ktoś tam się poburzy, tacy "anonimowi" wyłączą stronę FBI na parę godzin i co ? Ograniczane są nasze swobody, powoli ale są. Monitoringi, bazy danych, podsłuchy. Jak ktoś nagłos się sprzeciwia wprowadzaniu do baz danych robią z niego wariata, mitomana i fanatyka teorii spiskowych. Jeszcze przypomni sobie jeden z drugim o tym jak było w życiu i w internecie kiedyś "fajnie" i ile było wolności i gorzko zapłacze.

biggala2310

2012-01-21, 06:11
@Massdeath To nie jest problem tylko tych dwóch pokoleń, zobacz ile ludzi "starszych" dalej sądzi, że za komuny było lepiej. Zwalanie winy na nich za obecny stan polityki w tym kraju jednak także byłoby błędem, na ich miejsce wkraczają jeszcze głupsze osoby, dla których głównym celem politycznym jest legalizacja marihuany i wsadzenie za kraty paru księży. Fakt, że te idee mają może słuszne, ale nie powinno być to w naszych czasach, przy tylu problemach, priorytetem.
Kiedyś myślałem, że w tym kraju potrzebny jest jakiś mocny impuls aby doszło do rewolucji, tak jak w filmie "V for Vendetta", coś co poruszy tłumy, które wreszcie otrzeźwieją i będą walczyć o odebrane im prawa. Po ostatniej kadencji sejmu i wyborach przestałem w to wierzyć. Społeczeństwo polskie, a przynajmniej ok. jego 90% jest zbyt tępe aby zrozumieć, że codziennie jest dymane w dupę! Smutne najbardziej dla mnie jest to, że ja jestem tego świadomy(niewiedza jest błogosławieństwem!), przestałem oglądać i czytać wiadomości (poza sportowymi), ponieważ już wiem, że obecni politycy poza twarzami i nazwiskami niczym się nie różnią, nie ma w takim razie sensu się denerwować. Pozostaje jedynie pytanie czy ja teraz muszę cierpieć (bo torturą psychiczną jest dla mnie życie wśród tych kretynów) przez innych?! Czy warto zatracić swoje życie i oddawać tak złodziejskim instytucją jak ZUS część tego co zapracuje? Sam już nie wiem, czy lepiej będzie wyjechać stąd jak najdalej, czy może pozostać patriotą i walczyć oraz uświadamiać powoli ludzi. Czuję jednak, że byłaby to walka z wiatrakami...

PureWhite

2012-01-21, 08:36
Skompromitowana grupka, ludzie wierzą że jacyś Anonimowi za nich naprawią świat.
To prawie jak wiara w fikcyjne postacie z np. Biblii lub innej powieści fantasy.

Ja...........ro

2012-01-21, 10:16
Anonimowi - bo lepiej, żeby k***a żaden cwe* nie znał tożsamości, logiczne. Kompromitują się? Przynajmniej robią cokolwiek, żeby pokazać niezadowolenie. A nasze posty i tak znikną w nawałach całego internetowego syfu, które przeczyta raptem kilka osób. O nich przynajmniej się mówi a i nuż kogoś poderwą do jakiegokolwiek działania?
Aha, na marginesie:
Rozwiązanie problemu na szybko - kupujemy router wi-fi i tworzymy hot spota z wolnym dostępem. w razie co wymawiamy się, że to nie my, każdy mógł przecież wejść i ściągać muzykę czy film :-) Poza tym, żeby nie tak od razu każdy sobie za free z neta korzystał, zawsze mozna zrobić ograniczenia do nr. IP z danego zakresu, filtrację adresów MAC, podzielenie szerokości pasma i inne bzdury, żeby transferu za dużo nikt nie kradł.
Ja tam wredny nie jestem i sam udostępniam jedno połączenie swojej sieci za free. Zrobiłem router tak, że dzieli mi równo pasmo 16/mbs wszystkie moje podstawowe (o ile są włączone) sprzęty przypisane ręcznym IP i dodanym do rutera MAC sprzętu, a jeden slot zostaje wolny o prędkości do 10% szybkości łącza. Także stała strata 1,6mbs mnie nie zbawi, a ktoś w razie potrzeby zawsze skorzysta.

C'est Ca

2012-01-21, 11:20
@PureWhite siedź dalej przed swoim komputerem i nie pie**ol, bo inni chcą COŚ zrobić :)

Mardog

2012-01-21, 11:39
Czytajcie tekst.


or...........ok

2012-01-21, 11:42
@jaczuro
Niech Ci skorzysta jakiś pedofil to się skończy wolontariat;)

cisek666

2012-01-21, 11:53
"kto wam k***a na ulice wyjdzie"
Na przykład ja. Nie głosowałem na PO, więc nie widzę powodu, by siedzieć grzecznie w domu gdy ewidentnie partaczą robotę - pfff "liberałowie", k***a ich mać.

needweed

2012-01-21, 13:09
Anonymous :
Hacked : justinbieberweb.com Hacked : selenagomezweb.com

Ja...........ro

2012-01-21, 14:05
orok napisał/a:

@jaczuro
Niech Ci skorzysta jakiś pedofil to się skończy wolontariat;)


ojtam ojtam, trzeba sobie pomagać, kiedy ciśnienie grzmi a neta brak :P

LoperPL

2012-01-21, 14:40
A Tusku Tusku podpisuje ACTA 26.01.2012 czyli za 5 dni po cichu bez rozgłosu... oczywiście media milczą bo może ktoś by się dowiedział i jednak wyszedł na ulice.

npsl

2012-01-21, 14:49
Ile razy trzeba powtarzac? Widocznie wiele.. Wiec powtorze jeszcze raz...
Anonymous, to nie jest organizacja. Anonymous, nie wydaje oficjalnych wiadomosci. Anonymous, nie ma przedstawiciela. Anonymous, "nie istnieje".

Anonymous to MY.

Wszelkie blogi i strony (np AnonOps) to ludzie podszywajacy sie pod oryginalnych hackerow ktorzy nazwali sie Anonymous, czy tez lulzsec i blackhat...

Kiedy to w koncu ludzie pojma...?