18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Andrzej W. wyjaśnia pedalarza.

WYREW0LWER0WANY • 2020-10-16, 04:48
Dla nietrzymających zwieraczy od 00:16.


Szybka lekcja dla youtubowego prowokatora.
Czekam z niecierpliwością na lepszy finał. :lodowka:


Ogólnie to gość ma zapełniony kanał tego typu :kupa: .
Źródło:
spoiler

kubol

2020-10-16, 10:07
Co za ch*j. Powinni mu odebrac uprawnienia do kierowania pojazdu.


Oczywiscie mam na mysli tego pedalarza.

TheAndyboy888

2020-10-16, 11:09
kubol napisał/a:

Co za ch*j. Powinni mu odebrac uprawnienia do kierowania pojazdu.
Oczywiscie mam na mysli tego pedalarza.



Przecież jeździ bez uprawnień, bo kartę rowerową w Polsce potrzebują tylko dzieci.

Quassar

2020-10-16, 11:16
j***ny cwe* ma drogę rowerową obok i napie**ala po jezdni panicz zaj***ny.. szkoda że nie trafił na jakąś nierówną studzienkę kanalizacyjną i nie wyj***ł sie tym pustym łbem pod koła tego wozu strażackiego.

Adek92

2020-10-16, 11:33
Wypie**alaj na drogę dla rowerów ch*ju

KebabRemover

2020-10-16, 11:40
przypomniał mi się filmik jak gościu jechał samochodem po ścieżce rowerowej i wyzywał pedalarzy jadących po jezdni dla samochodów



Tryper

2020-10-16, 12:53
Szacunek do strazaka kierowcy poziom max :mrgreen:

Justynka99

2020-10-16, 13:10
Przy całym braku szacunku do kretynów jeżdżących po drogach obok ścieżki rowerowej - reakcja strażaka stwarzała bezpośrednie zagrożenie na drodze. Równie dobrze kretyn mógł np. spanikować, przewrócić na krawężniku i wpaść pod koła, albo po prostu się przewrócić i połamać. To, że rowerzysta jest idiotą nie jest tutaj usprawiedliwieniem.

Mycroft

2020-10-16, 13:13
Wieść metropolitalna niesie, że pan pedalarz to pracownik naukowy Politechniki Łódzkiej.
Naukowy...

pawianek85

2020-10-16, 13:30
Ten pedalarz na swoim kanale na wszystkich filmach łamie prawo prowokuje przez co osmiesza sie niesamowicie /

dżonyłojlker

2020-10-16, 14:21
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Też mnie wk***ia, jak pedalarze jadą ulicą, mając ścieżkę... Ale ten kierownik strażak to powinien prawko stracić... No ale EL na blachach wiele tłumaczy...





Justynka99 napisał/a:

Przy całym braku szacunku do kretynów jeżdżących po drogach obok ścieżki rowerowej - reakcja strażaka stwarzała bezpośrednie zagrożenie na drodze. Równie dobrze kretyn mógł np. spanikować, przewrócić na krawężniku i wpaść pod koła, albo po prostu się przewrócić i połamać. To, że rowerzysta jest idiotą nie jest tutaj usprawiedliwieniem.



Nie zesrajcie się dziewczyny.
Szkoda, że tego cwe*a nie rozjechali.

mygyry napisał/a:

idę o zakład, że nakupił kamerek i codziennie jeździ tam i z powrotem obok ścieżki, żeby nagrywać ludzi, którzy go opie**alają



Bo dokładnie tak jest, ten zjeb już nie raz tu gościł.

TRQPL

2020-10-16, 14:31
Zgłaszajcie jego kanał i filmy jako np treści erotyczne i może ch*ja zablokują.
Jak nie bedzie miał gdzie publikować swoich prowokacji to może wyluzuje zgniecione jajca.

devilsplaything

2020-10-16, 15:42
Czy pedalarz wyciągnął wnioski z tej cennej lekcji, czy czeka, aż mu ktoś kulasy poprzetrąca?

blokershk

2020-10-16, 15:57
Bardzo k***a dobrze była ścieżka rowerowa

cesarz1982

2020-10-16, 16:06
Ciekawe kiedy znów filmik z tym pedalarzem ,tym razem na hardzie :lol:

impressa88

2020-10-16, 16:39
Justynka99 napisał/a:

Przy całym braku szacunku do kretynów jeżdżących po drogach obok ścieżki rowerowej - reakcja strażaka stwarzała bezpośrednie zagrożenie na drodze. Równie dobrze kretyn mógł np. spanikować, przewrócić na krawężniku i wpaść pod koła, albo po prostu się przewrócić i połamać. To, że rowerzysta jest idiotą nie jest tutaj usprawiedliwieniem.



No mógł ale tego nie zrobił. Przykro mi ale na hardzie jego dziś nie obejrzysz